Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як замінити кредитну карту при різних обставинах


Як замінити кредитну карту при різних обставинах

Як замінити кредитну карту при різних обставинах

Заміна даної карти відбувається за заявою власника карти, а деколи і автоматично. Згідно з правилами необхідно, щоб позичальник подав заяву в банк, спочатку видав картку, за 3 місяці до кінця дії терміну кредитного договору. Заміна таких карт може бути як безкоштовною так і платною, все залежить від типу обраної карти, а у випадку, якщо має заміна по причині втрати, то перевипуск буде платним.

Вартість перевипуску залежить від внутрішніх тарифів банку, скажімо, замінити кредитну карту в Ощадбанку буде коштувати 150 рублів.

Через величезну кількість кредитних програм при необхідності російський споживач може скористатися і валютним кредитним лімітом, вибравши картку міжнародних платіжних систем. Закінчення строку дії даної карти зазначено на її лицьовій стороні. По закінченню цього терміну вона автоматично припиняє обслуговуватися.

Зазвичай банк чітко контролює процес обслуговування карт, тому по завершенню терміну дії такої картки в банку вже буде чекати знову випущена карта, а стара карта буде знищена при клієнті після того, як він отримає нову. В даному випадку номер кредитної картки та її розрахунковий рахунок можуть залишитися незмінними. Власнику повинні надати новий пін-код у закритому конверті, а залишок коштів з розрахункового рахунку колишньої картки автоматично перерахувати на нову.

Отримавши нову карту її відразу можна скористатися.

Так само заміна даної карти відбувається у випадку зміни ПІБ позичальника. Власникові потрібно буде написати заяву, вказавши нові дані, і для їх підтвердження надати відповідні документи в банк. А у випадку якщо власник карти заблокував її з причини втрати або відбулася блокування пін-коду, а карта при цьому знаходиться у нього на руках і він тривалий час не звертався для її відновлення в банк, тоді таку карту треба буде тільки перевипускати.

Буває, що термін дії картки закінчується, а її власник перебуває далеко від того відділення, де був її початковий випуск. У такому випадку є тільки одна порада: потрібно заздалегідь подбати про свої гроші. Для цього необхідно або подати заяву на дострокову заміну або ж зняти всі грошові кошти з карти перевести (або перевести на іншу), якщо подача заяви неможлива через віддаленість.

Як замінити кредитну карту якщо вона пошкоджена

Іноді заміняти кредитну карту доводиться через її механічних пошкоджень. Для її заміни утримувач повинен особисто подати заявку в банк, який спочатку здійснював випуск карти, або відправити на сайт банку запит по онлайн-поштою, повідомивши всі потрібні дані. Після перевипуску карту може отримати тільки її власник особисто, маючи при собі паспорт.

За рішенням банку кредитний ліміт на новій карті може бути збережений або змінений на прохання клієнта. Перевипущенная кредитна карта буде мати новий пін-код, який буде надано виключно власникові картки.

Швидше за все процедура заміни в такому випадку буде платною.

Як замінити кредитну картку на карту іншого типу

Як правило замінити кредитну карту можна за бажанням її власника на кредитну карту іншого типу, але таке можна зробити далеко не у всіх банках. З питання зміни типу кредитної потрібно звернутися у відділення банку. Там необхідно буде заповнити заяву на нову карту потрібної категорії.

У деяких банках кошторис типу карти можна здійснити тільки переукласти договір.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Альфа-Банк і PEGAS Touristik запустили програму online-кредитування туристичних турів 25 червня 2012 15:13 Альфа-Банк і PEGAS Touristik (туристична компанія, що працює в ... Більше

Промсвязьбанк вирішив заощадити час позичальників - онлайн заявка на ... Більше

Що це - швидкі кредитні карти Поняття кредиту увійшло в наше реальне життя порівняно недавно, але вже вельми ... Більше

Кредит інвалідам - чи дають кредит інвалідам, як взяти кредит з інвалідністю Російські банки найчастіше охоче підтримують організації та ... Більше

СБ РФ пропонує на додаток до іпотеки до 15% знижки ... Більше

Популярне