Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як правильно оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет


Як правильно оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет

Як правильно оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет

Все більш широкі верстви жителів Росії вибирають сучасні банківські технології, що логічно випливає з відомого постулату: час-гроші. Економія та оптимізація часових параметрів своєму повсякденному житті все частіше стає основною креативної завданням звичайної людини.

Однією з форм реальної економії часу стає використання банківських пластикових карток в повсякденному житті. Адже з їх допомогою можна швидко і досить просто розрахуватися за придбання товарів та отримання платних послуг, в т.ч. комунальних, за телефон, інтернет, навчання і список цей постійно поповнюється. Найчастіше цей маленький пластиковий прямокутник просто виручає людину при тимчасових грошових труднощах або при великому бажанні терміново придбати вподобану річ.

Особливою популярністю у населення користуються кредитні картки і дебетові карти з доступним овердрафтом. Адже саме ця технологія дозволяє оперативно скористатися банківськими ресурсами за прийнятну плату.

Історично склалося, що в Росії найбільшою популярністю у більшості населення користується ощадний банк. І це цілком закономірно, так як цей фінансовий гігант володіє найбільш розгалуженою мережею філій і представництв, потужним ресурсним потенціалом і, найголовніше, постійно вдосконалює свою діяльність в дусі сучасних вимог до кредитних організацій.

Отже, банк-емітент кредитної карти вибраний. Постає питання: як конкретно оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет?

Інтернет-це креативно!

Якщо є більш-менш сучасний комп'ютер з виходом у всесвітню інформаційну мережу, то відповідь однозначна - найшвидший і зручний спосіб оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет. Треба вийти на сайт Ощадбанку Росії і далі діяти згідно посиланнях і підказкам у вікнах сайту.

Спочатку потрібно вибрати конкретний тип пластикової картки, після чого визначитися з найменуванням валюти звернення, потім вказати свій регіон і бажане місцезнаходження підрозділу банку, далі заповнюється електронна анкета з обов'язковим зазначенням особистих даних, громадянства, адреси проживання та адреси реєстрації, відомості про документ, що посвідчує особу і інформація про роботу. Також необхідно вказати контактні реквізити для зв'язку з банком і надання щомісячного звіту.

Для того, щоб остаточно оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет, майбутньому власникові карти пропонується підписати в електронному вигляді угоду про те, що кредитний майбутній клієнт підтверджує достовірність представлених відомостей, не заперечує проти їх перевірки та обробки, і, що банк може використовувати ці відомості для телефонних та електронних звернень. Також необхідно підтвердити факт ознайомлення з умовами застосування карт, пам'яткою власника і тарифами на сайті Ощадбанку Росії і зафіксувати зобов'язання щодо їх виконання. Після правильного виконання запропонованого алгоритму присвоюється 8-значний номер оформленого заяви.

Витрати часу на подачу електронної заявки навіть у некваліфікованого користувача не перевищить 1 годину. Підготовлену кредитку можна буде отримати в обраному підрозділі Ощадбанку Росії протягом 10 банківських днів з моменту присвоєння номера заявки.

На цьому ж сайті організований зручний доступ до будь-якої інформації, що має відношення до організації функціонування кредитних карток Ощадбанку Росії і, природно, до роботи і перспективам розвитку самого банку.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Нордеа Банк: автокредити без комісій За 2010 рік Нордеа Банк збільшив обсяг видаваних автокредитів більш ніж на 350%.Які процентні ставки по автокредитах Нордеа ... Більше

Страхування ризику непогашення кредиту Кредитні взаємовідносини несуть у собі певні ризики для обох сторін.Одержувач кредиту не завжди може бути стовідсотково упевнений в тому, що ... Більше

Ханти-Мансійський банк кредитні карти Статус - кредитні карти Ютейр 16 вересня 2012 0:00 Ханти-Мансійський банк ... Більше

Кредити «Азіатсько-Тихоокеанського Банку»: з малого бізнесу у великій Євген Аксенов, Голова правління «Азіатсько-Тихоокеанського Банку» (ВАТ), що входить за ... Більше

Банк Москви буде нарощувати кредитний портфель МСБ 28 серпня 2012 16:00 Темпи зростання кредитних операцій Банку Москви повинні досягти найвищих показників, причому ... Більше

Популярне