Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як перевести гроші з пластикової картки на ощадкнижку


Як перевести гроші з пластикової картки на ощадкнижку

Як перевести гроші з пластикової картки на ощадкнижку

Ощадного книжки замінюються пластиковими картами, і виникає потреба перевести гроші з картки на ощадкнижку. Використання банківських карт набагато зручніше і функціональніша, воно не вимагає довгого очікування в чергах у відділеннях банку і кредитних організаціях. До того ж більшість літнього населення Російської Федерації звикло до такої системи розрахунків і заощаджень.

Ощадні книжки і банківські картки є підтвердженням про відкриття особового рахунку. Це, безумовно, корисні фінансові інструменти. За допомогою них можна оплачувати товари і послуги в магазинах, в мережі Internet, брати кредити на покупки, а також відкладати грошові кошти на майбутнє використання.

З одного боку, є побоювання про те, що кошти не будуть повернені внаслідок банкрутства банку, або не повністю повернені. Але з іншого боку, якщо зберігати заощадження вдома, то можна позбутися їх частини через інфляцію. А в банку на наявні кошти нараховуються певні проценти.

До того ж організаціям вигідно, коли кількість їхніх вкладників збільшується.

Тому вклади популярні досі.

Якщо користувачеві потрібно перевести гроші з банківської картки на ощадкнижку в інше місто, то це, швидше за все не вийде зробити. Найбільш простим способом є самостійне зняття суми з карти в банкоматі і подальше зарахування на ощадкнижку. Багато жителів країни не знаходять в цьому необхідності, оскільки вже зараз йде масове переведення клієнтів на використання карт.

Їх застосування незабаром замінить недосконалу систему рахунків.

Іншим способом зарахувати кошти з банківської картки на ощадну книжку є поповнення рахунку через оператора. Для цього потрібно мати при собі паспорт та реквізити рахунку. Це можливо як при перерахуванні коштів на рахунки одного банку (свого), так і іншого.

Спеціаліст пояснить умови і проконсультує клієнта, розповість про процентні ставки за надання послуги. У різних випадках вони коливаються від нуля до одного відсотка. Через банкомат переводити таким чином кошти поки не надається можливим.

Також переказ грошей з картки на ощадкнижку може здійснюватися за дорученням - документ, який полягає у відділенні банку або кредитної організації. По ньому передбачається здійснення щомісячних зарахувань на зазначений рахунок.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Види кредитних карт - в чому переваги Visa Gold і MasterCard Platinum Як ми вже багато писали в різних статтях, в даний час ... Більше

Що заважає росіянам оформити кредитку? Кредитні карти для багатьох росіян досі залишаються недоступним фінансовим інструментом.Фахівцям CreditCardsOnline.ru вдалося з'ясувати основні причини, ... Більше

Кредитування інвестиційних проектів банками - банківське фінансування Інвестиційне кредитування не тотожне довгострокового, ... Більше

РОСГОССТРАХБАНК (СПб) відкрив шостий офіс з «електронний касир» 20 серпня 2012 ... Більше

Іпотека Московського кредитного банку - іпотечні суботи 26 вересня 2012 0:00 Московський кредитний банк з ... Більше

Популярне