Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як перевести гроші з пластикової картки на ощадкнижку


Як перевести гроші з пластикової картки на ощадкнижку

Як перевести гроші з пластикової картки на ощадкнижку

Ощадного книжки замінюються пластиковими картами, і виникає потреба перевести гроші з картки на ощадкнижку. Використання банківських карт набагато зручніше і функціональніша, воно не вимагає довгого очікування в чергах у відділеннях банку і кредитних організаціях. До того ж більшість літнього населення Російської Федерації звикло до такої системи розрахунків і заощаджень.

Ощадні книжки і банківські картки є підтвердженням про відкриття особового рахунку. Це, безумовно, корисні фінансові інструменти. За допомогою них можна оплачувати товари і послуги в магазинах, в мережі Internet, брати кредити на покупки, а також відкладати грошові кошти на майбутнє використання.

З одного боку, є побоювання про те, що кошти не будуть повернені внаслідок банкрутства банку, або не повністю повернені. Але з іншого боку, якщо зберігати заощадження вдома, то можна позбутися їх частини через інфляцію. А в банку на наявні кошти нараховуються певні проценти.

До того ж організаціям вигідно, коли кількість їхніх вкладників збільшується.

Тому вклади популярні досі.

Якщо користувачеві потрібно перевести гроші з банківської картки на ощадкнижку в інше місто, то це, швидше за все не вийде зробити. Найбільш простим способом є самостійне зняття суми з карти в банкоматі і подальше зарахування на ощадкнижку. Багато жителів країни не знаходять в цьому необхідності, оскільки вже зараз йде масове переведення клієнтів на використання карт.

Їх застосування незабаром замінить недосконалу систему рахунків.

Іншим способом зарахувати кошти з банківської картки на ощадну книжку є поповнення рахунку через оператора. Для цього потрібно мати при собі паспорт та реквізити рахунку. Це можливо як при перерахуванні коштів на рахунки одного банку (свого), так і іншого.

Спеціаліст пояснить умови і проконсультує клієнта, розповість про процентні ставки за надання послуги. У різних випадках вони коливаються від нуля до одного відсотка. Через банкомат переводити таким чином кошти поки не надається можливим.

Також переказ грошей з картки на ощадкнижку може здійснюватися за дорученням - документ, який полягає у відділенні банку або кредитної організації. По ньому передбачається здійснення щомісячних зарахувань на зазначений рахунок.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Алтайенергобанк уклав з Банком24.ру про "взаємному використанні" банкоматів і офісів 27 червня 2012 15:44 Алтайенергобанк продовжив тенденцію співпраці, розпочату в ... Більше

Центр "Русіпотека" визначив, в яких банках найчастіше беруть іпотеку 4 ... Більше

Кредитна карта Росбанка - відгук про кредитці, процентні ставки, умови Кредитна карта ... Більше

Як і яку банківську карту вибрати Застосування банківських пластикових карток вже широко увійшли в повсякденне життя значної частини ... Більше

ВТБ24 - рефінансування кредитів, нова послуга банку 16 серпня 2012 0:00 Рефінансуванням споживчих кредитів займеться банк ВТБ 24 у рамках однойменної ... Більше

Популярне