Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як перевести гроші в системі Ощадбанк онлайн


Як перевести гроші в системі Ощадбанк онлайн

Як перевести гроші в системі Ощадбанк онлайн

Для того щоб скористатися послугою, потрібно розібратися як перевести гроші в Ощадбанк онлайн. Це можна зробити з будь-якого комп'ютера з доступом до мережі Internet. За допомогою послуги можна сплатити заборгованості (квартирні платежі, кредити), здійснити перекази на карту (для цього потрібні документи з реквізитами), заплатити за товари і послуги і здійснювати деякі інші операції (за вкладами, банківських картах).

За розрахунки з компаніями-партнерами Ощадного банку комісія не стягується, в інших випадках вона складе 0,5% - 1%, але максимально не більше однієї тисячі рублів.

Спочатку потрібно увійти в систему і зареєструватися на офіційному сайті банку, після цього послугою «Ощадбанк Онлайн» можна користуватися і через мобільний телефон. Користувачеві присвоюються індивідуальний номер і пароль. Потрібно бути уважним, оскільки при введенні неправильного пароля система заблокує сторінку на нетривалий час.

Зазвичай переклад в «Ощадбанк Онлайн» здійснюється миттєво. У цьому і полягає швидкість і зручність.

Щоб зареєструватися в системі, потрібно слідувати інструкції. Для початку потрібно одержати ID-номер (через банкомат або слідувати правилам і відомостями, розташованим на сайті), потім сказати номер карти або рахунки і номер телефону. Також подібні операції можна виконувати за допомогою банкомату.

У відповідні поля вводяться отримані номер і пароль.

В панелі керування в розділі «Операції» потрібно вибрати відповідні варіанти управління рахунком (функції, опції).

Наприклад, переклад на рахунок або картку, на свою або чужу. Вводиться розмір висилається суми і підтверджується дію. Після обробки програмою інформації операція по грошового переказу на рахунок в Ощадбанку онлайн вважається виконаною.

Дочекавшись завершення можна закрити сторінку на сайті.

При підключеній послузі «Мобільний банк» на мобільний телефон надсилається повідомлення про досконалої оплаті.

Користувачі персонального комп'ютера не зустрічаються з труднощами в тому, як перевести гроші в системі «Ощадбанк Онлайн», а просто управляють своїми коштами самостійно, застосовуючи зазначену схему.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

«Кредит для друга» в Сибірському банку Ощадбанку РФ 7 грудня 2009 0:00 З 07 грудня 2009 року по ... Більше

Мобільність і незалежність в зарплатній картці ВТБ Інтернет став справжнім відкриттям для людства.Раніше, спілкування між людьми знаходяться на чималій відстані ... Більше

Акції банків по кредитних картах в липні Настала спекотна пора знижок і спеціальних пропозицій по кредитних картах! Альфа-Банк і Хоум Кредит з 1 ... Більше

Банк "ТРАСТ" став учасником Об'єднаної розрахункової системи Банк "ТРАСТ" запропонував своїм клієнтам додаткові фінансові можливості.Тепер власники банківських карт банку можуть користуватися ... Більше

Нову кредитну картку «U-Grace» надає банк Юніаструм 3 жовтня 2012 0:00 Юніаструм Банк почав надавати ... Більше

Популярне