Як отримати кредитну карту онлайн

CreditCardsOnlineru оголосив першого переможця

На сьогодні досить багато банків вирішили піти на поступки клієнтам при оформленні кредитних карток, це було зроблено в першу чергу для того, щоб заощадити час клієнта на оформленні різних банківських процедур. Практично всі банки, що займаються даною послугою, пропонують позичальникам заповнити анкету у себе на сайті і тільки після цього банківський службовець зобов'язаний зв'язатися із цією людиною. Якщо ж питання було вирішене на користь клієнта банку, то операціоніст повідомляє інформацію про те: де і як можна буде забрати дану кредитну картку.

Щоб отримати кредитну карту онлайн у пропонованій анкеті потрібно вказати наступну інформацію про себе: прізвище, ім'я та по батькові; паспортні дані (серія, коли і ким виданий); ідентифікаційний код платника податків; домашня адреса і місце роботи; інформацію про володіння, якого або майна ; сімейний стан і якщо таке є ставлення до військової служби. Вся зазначена вами інформація буде ретельно піддана перевірки спеціальною службою і у випадки виявлення неправдивих даних вам неодмінно буде відмовлено, з подальшим занесенням до чорного списку банківської системи. Але навіть якщо вам не відмовили у вас можуть зажадати документальне підтвердження всіх зазначених раніше даних.

Банк також може відмовити в отриманні кредитної картки онлайн при таких ситуаціях: у минулому мається неприємна історія при оплаті банківського кредиту; вік потенційного клієнта не досяг 21 року або ж навпаки більше 65 років; незначний стаж останнього місця роботи строком менше шести місяців; відсутність наявності прописки в паспорті.

Ще одним способом отримання кредитної картки онлайн проходить через місцеве відділення зв'язку позичальника і тільки особисто в руки. Тому що пластикову кредитну картку після отримання потрібно відразу активувати, а це може виконати тільки клієнт банку і більше ніхто. Сума за пересилання практично ніколи не стягується, але тільки якщо це передбачено банківською політикою.

Сам процес по активації отриманої кредитної картки онлайн проходить через дзвінок в банк або же через банкомат. Чотиризначний секретний код передається клієнтові в спеціально закритому конверті разом з карткою або він буде проінформований іншим способом даного банку. Який би метод не використовувався клієнтом в будь-якому випадки секретний код залишається відомий тільки власнику даної пластикової кредитної картки.


Похожие статьи:


Комментарии: 2

10.01.14, 15:51
Дмитриев Денис Михайлович
Хотелось бы узнать о вашей организации.
10.01.14, 16:06
Администратор
Ми є онлайн интернет ресурсом, що надає допомогу інформаційного, та практичного плану для отримання кредиту в Україні, та Россії. Для легкого запросу на отримання кредиту є спеціальна домовленість з кількома банками.
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Красноярці отримають іпотеку в DeltaCredit під 10,5% річних 18 вересня 2012 16:16 У мережі одного з найбільших російських ... Більше

«Фосборн Хоум»: найцікавіше в споживчому кредитуванні Споживче кредитування зараз в стані зростання після затяжного періоду економічної кризи.Ставки знижуються, і споживачів цікавить ... Більше

Іпотечний кредит в Москві, іпотека в банках Москви Результатами впливу економічної кризи на сферу торгівлі нерухомістю ... Більше

Кредитна карта ОТП Банку - як оформити заявку, переваги золотих і стандартних карт На Занімаем.ру ми досить докладно писали про кредитні картки ... Більше

Банки активніше продають погані борги колекторам Колекторське агентство "Секвоя Кредит ... Більше

Популярне