Як отримати кредитну карту онлайн

CreditCardsOnlineru оголосив першого переможця

На сьогодні досить багато банків вирішили піти на поступки клієнтам при оформленні кредитних карток, це було зроблено в першу чергу для того, щоб заощадити час клієнта на оформленні різних банківських процедур. Практично всі банки, що займаються даною послугою, пропонують позичальникам заповнити анкету у себе на сайті і тільки після цього банківський службовець зобов'язаний зв'язатися із цією людиною. Якщо ж питання було вирішене на користь клієнта банку, то операціоніст повідомляє інформацію про те: де і як можна буде забрати дану кредитну картку.

Щоб отримати кредитну карту онлайн у пропонованій анкеті потрібно вказати наступну інформацію про себе: прізвище, ім'я та по батькові; паспортні дані (серія, коли і ким виданий); ідентифікаційний код платника податків; домашня адреса і місце роботи; інформацію про володіння, якого або майна ; сімейний стан і якщо таке є ставлення до військової служби. Вся зазначена вами інформація буде ретельно піддана перевірки спеціальною службою і у випадки виявлення неправдивих даних вам неодмінно буде відмовлено, з подальшим занесенням до чорного списку банківської системи. Але навіть якщо вам не відмовили у вас можуть зажадати документальне підтвердження всіх зазначених раніше даних.

Банк також може відмовити в отриманні кредитної картки онлайн при таких ситуаціях: у минулому мається неприємна історія при оплаті банківського кредиту; вік потенційного клієнта не досяг 21 року або ж навпаки більше 65 років; незначний стаж останнього місця роботи строком менше шести місяців; відсутність наявності прописки в паспорті.

Ще одним способом отримання кредитної картки онлайн проходить через місцеве відділення зв'язку позичальника і тільки особисто в руки. Тому що пластикову кредитну картку після отримання потрібно відразу активувати, а це може виконати тільки клієнт банку і більше ніхто. Сума за пересилання практично ніколи не стягується, але тільки якщо це передбачено банківською політикою.

Сам процес по активації отриманої кредитної картки онлайн проходить через дзвінок в банк або же через банкомат. Чотиризначний секретний код передається клієнтові в спеціально закритому конверті разом з карткою або він буде проінформований іншим способом даного банку. Який би метод не використовувався клієнтом в будь-якому випадки секретний код залишається відомий тільки власнику даної пластикової кредитної картки.


Похожие статьи:


Комментарии: 2

10.01.14, 15:51
Дмитриев Денис Михайлович
Хотелось бы узнать о вашей организации.
10.01.14, 16:06
Администратор
Ми є онлайн интернет ресурсом, що надає допомогу інформаційного, та практичного плану для отримання кредиту в Україні, та Россії. Для легкого запросу на отримання кредиту є спеціальна домовленість з кількома банками.
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитний брокер - послуги, допомога з документами, робота брокерів Усім відома істина, що світ не стоїть ... Більше

Смоленський Банк про підсумки року, що минає Смоленський Банк і «Занімаем.Ру» підводять підсумки 2010 року.На запитання порталу відповідає керуючий Московським філією Смоленського Банку Павло Шитов. ... Більше

Оформлення кредитної карти онлайн Банки широко рекламують свої послуги через радіо, телебачення і, звичайно, інтернет.На просторах глобальної павутини можна знайти будь-яку інформацію, оформити будь-яку ... Більше

Власні і позикові кошти - баланс, розумне співвідношення Приймаючи рішення брати кредит, ми повинні розуміти, що рано чи пізно ці кошти доведеться повернути, при чому ... Більше

Які таїть загрози безвідсоткова кредитна карта Чим відрізняється безвідсоткова кредитна карта від інших видів ... Більше

Популярне