Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як отримати кредитну карту без довідок та поручителів


Як отримати кредитну карту без довідок та поручителів

Пластикові карти вже давно стали буденністю і звичною необхідністю. Однак зараз кредитні організації все частіше пропонують отримання кредитних карт, не вимагаючи при цьому довідок або наявності поручителів. На ділі отримати таку карту виявляється не так легко, як це обіцяють банки.

Як отримати кредитку, якщо немає довідок?

Зрозуміло, що далеко не кожен житель Росії отримує білу зарплату, а тому і отримати кредит, не маючи офіційної роботи, можуть не всі. І все ж кредитні карти без довідок та поручителів отримати цілком можливо. Правда, для початку потрібно вивчити особливості процедури видачі кредитних карт.

Незважаючи на те, що надання довідки про доходи не потрібно, банк все одно пред'явить до позичальника певні вимоги. По-перше, позичальник повинен мати постійну реєстрацію в тому регіоні, де збирається оформляти картку. По-друге, кредитку видадуть тільки після досягнення 23 років і не старше пенсійного віку.

По-третє, позичальник повинен мати стаж на останньому місці роботи не менше трьох місяців, а в деяких - не менше півроку.

По-четверте, сума щомісячного доходу повинна бути не менше 15000 руб., Інакше отримання кредитки буде під великим питанням.

Звичайно, кожна банківська організація висуває свої вимоги, а тому слід добре вивчити пропозиції кожної з них.

Також слід усвідомлювати, що банк, видаючи кредитні карти без довідок та поручителів, піддається великому ризику. Відповідно, він постарається по максимуму себе убезпечити, а це означає, що або ліміт кредиту на карті буде невеликий (від 15000), або банк вигадали на високій процентній ставці (найчастіше від 30%).

Ще один підступ у тому, що зазвичай на кредитній карті діє період без відсотків, як правило, в перші 50-60 днів. Але без пред'явлення довідки про дохід розраховувати на цей період не варто.

Як же переконати банк у своїй благонадійності?

Багато банків вірять позичальникам не тільки на підставі пред'явленої довідки про доходи, але й на підставі інших даних. Так, для отримання кредитних карт без довідок та поручителів свою благонадійність позичальник може підтвердити наявністю хорошої кредитної історії. При цьому не має значення, в якому банку брався кредит до цього, головне, щоб усі виплати здійснювалися вчасно і без зволікань.

Також плюсиком в скарбничку позичальника може стати володіння рухомої або нерухомої власністю, яке офіційно підтверджено. Деякі організації роблять висновок про благонадійність клієнта на підставі туристичних поїздок за кордон, що також побічно свідчить про те, що він платоспроможний.

Варто відзначити, що велика частина банків, що видає зарплатні картки, своїм клієнтам видає ще й кредитну карту, причому швидко і просто.

Що кредитна карта нам готує?

Підіб'ємо підсумок, що ж потрібно знати перед тим, як відправитися в банк за кредиткою. По-перше, звернути особливу увагу на ліміт по кредиту, оскільки в багатьох банках занадто низька сума, яку можна знімати раз на добу. По-друге, не варто покладатися на рекламу і вірити в низькі відсотки.

Швидше за все, відсоток виявиться вище за рахунок різних комісій.

По-четверте, відкриття кредитних карт без довідок та поручителів - не найкращий спосіб заощадити.

Як видно, отримати кредитні карти без довідок та поручителів досить легко, головне, добре підготуватися і зібрати додаткові відомості про себе, а також вибрати найбільш вигідний банк. Однак при прийнятті рішення про отримання кредитки, обов'язково варто зважити всі за і проти.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ощадбанк змінює ставки по споживчих кредитах Ощадбанк Росії сьогодні оголосив про ... Більше

Експрес-кредит в день звернення готівкою в банку Іноді виникають ситуації, коли оформлення так ... Більше

Банк Москви підвищив граничний вік і скасував обов'язкове поручительство за програмами роздрібного кредитування (крім ... Більше

Юніаструм Банк запустив нову систему дистанційного обслуговування Юніаструм Банк запустив багатофункціональну систему інтернет-банкінгу ... Більше

Іпотечний кредит Альфа Банку під заставу квартири - іпотека в Альфа Банку 10 вересня 2012 0:00 Альфа-Банк ввів іпотечний кредит під заставу ... Більше

Популярне