Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як оформити споживчий кредит під найнижчий відсоток


Як оформити споживчий кредит під найнижчий відсоток

Звичайно, вирішивши взяти кредит, ми шукаємо найбільш вигідні умови, які надають різні організації. Але потрібно розуміти, що низька процентна ставка залежить від багатьох факторів і не кожен банк готовий йти на фінансові ризики і збитки.

Кожен банк пропонує свої умови щодо надання позики споживачам. А тому відповідальне завдання кожного позичальника - вивчити весь можливий спектр пропозицій різних організацій. При цьому орієнтуватися треба не стільки на низький відсоток споживчого кредиту, скільки на ефективність процентної ставки.

Який банк вибрати?

Звичайно, вибір організації, яка надасть споживчий кредит, сьогодні великий. У будь-якому випадку позичальникові для початку варто урівняти свої бажання зі своїми можливостями, і вже потім брати на себе зобов'язання за кредитом. Та й сам банк або інша кредитна організація обов'язково буде перевіряти платоспроможність позичальника.

А перевіряти він буде шляхом вивчення довідок про доходи або 2-ПДФО або ж декларації про податки.

Вивчення програм кредитування різних банків дозволяє зробити наступний висновок: якщо ви вирішили брати споживчий кредит, найнижчий відсоток запропонують перевірені банки, такі як МДМ-Банк і Бінбанк - по 12% річних відповідно, а Ощадбанк запропонує 14,4-19% річних.

Кредит дадуть не кожному

При наданні будь-якого кредиту банки віддають перевагу тим клієнтам, які мають хорошу кредитну історію, які нададуть довідку про доходи з офіційного місця роботи. Якщо позичальник не готовий надати необхідні документи, банк не стане ризикувати і надавати низький відсоток споживчого кредиту. До того ж позичальник повинен бути громадянином Росії, мати постійну або тимчасову прописку, а також постійне місце роботи, яке офіційно підтверджується.

Якщо позичальник готовий внести забезпечення під кредит, який покриє суму застави і стане гарантією повернення грошових коштів, банк порахує його надійним. При цьому банк сам встановлює і визначає вартість та розмір застави.

Низький відсоток не завжди ефективно

Зрозуміло, що чим нижче процентна ставка, тим менше грошей отримає банк і тим менше заплатити позичальник. Однак на ділі навіть мінімальні 10% річних можуть обернутися більш високими відсотками, оскільки жоден банк не стане працювати собі ви збиток. А тому за рахунок стягнення коштів за обслуговування рахунку, різноманітних комісій низький відсоток повільно, але вірно перетвориться в середні 20% в рік.

Звичайно, деякі банки дійсно надають споживчі кредити під низький відсоток. Однак отримати його може далеко не кожен. Наприклад, програма може бути орієнтована виключно на співробітників або постійних клієнтів банку, а також тих, хто отримує заробітну плату на картку саме цього банку.

Деякі банки надають кредити тільки працівникам бюджетної сфери, наприклад, при цьому відсотки досить низькі.

Тому ефективніше або надати банку якомога більше документів для отримання кредиту, або взяти споживчий кредит на загальних підставах. Але слід пам'ятати, що низький відсоток кредиту буде таким тільки на папері, а на ділі злетить до середньостатистичного розміру ставки по країні.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Москоммерцбанк Комерційний банк «Москоммерцбанк» (Відкрите акціонерне товариство) внесений Банком Росії в КГР 11.04.2001, ліцензія 3365; нині діюча генеральна ... Більше

Банк Дон-Тексбанк г Ростов-на-Дону - кредити Про банк Міжгалузевий Комерційний Банк ... Більше

Сбербанк Росії в Омську - робота відділень, адреси філій, кредити, послуги Перше відділення Держбанку Росії в Омську було відкрито в 1865 році.Через кілька ... Більше

«Золота» VISA АГРОПРОМКРЕДІТа принесла своїм власникам шампанське 28 серпня 2012 15:54 Три клієнта Банку Агропромкредит (двоє - з Пермського філіалу, третій - клієнт ... Більше

Кредитний портфель банку - портфель комерційного банку, аналіз портфелю Кредитний портфель і його види Серед ... Більше

Популярне