Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як користуватися кредитною картою Ощадбанку


Як користуватися кредитною картою Ощадбанку

Як користуватися кредитною картою Ощадбанку

Найчастіше, у людей постає питання про те, як користуватися кредитною картою Ощадбанку. Ці клієнти не знають правил використання картки і, щоб не потрапити на круглу суму, воліють їй не користуватися. Ситуація ця, зустрічається не рідко, але вона цілком вирішувана.

Все ж набагато зручніше один раз вникнути в процес роботи, що б потім, замість того, щоб возитися на касі з готівкою, розплатитися кредиткою. Перед тим, як почати користуватися пластиком, варто уточнити розмір кредитного ліміту, в межах якого, можна розплачуватися за товари і послуги. Цей ліміт встановлюється в залежності від розміру доходу, і, чим він вищий, тим, відповідно, ширше будуть його межі.

Використовувати карту можна як для безготівкових операцій, так і для переведення коштів у готівку. Остання операція досить затратна, адже при її виконанні стягується комісія.

Так, в банкоматі банку-емітента обналічка обійдеться в 3% від знятої суми. Якщо ж зняття грошей відбувається в «чужому банкоматі», то, тут, комісія складе 4%, причому, мінімальний її розмір, становить 100 рублів. Обналічить кошти так само можна в касі за наявності картки та паспорта.

Найбільш докладно про те, як користуватися кредитною картою Ощадбанку повинні розповісти в самому відділенні банку. Більш вигідно їй користуватися для безготівкових розрахунків, у цьому випадку переплачувати не доведеться. А до того ж, якщо погашати заборгованість до закінчення терміну дії пільгового періоду, то і за використання кредиту платити відсоток не треба.

В Ощадбанку цей період складає 55 днів.

Кількість установ, що приймають в якості оплати кредитну картку, постійно зростає. Росія прагне поступово перейти до витіснення готівкових грошей з масового обігу. Так само можна використовувати кредитку при оплаті послуг в Інтернеті, дуже зручно бронювати номери на відпочинок в готелі.

Однак треба з обережністю підійти до такої операції і вводити номер карти тільки на перевірених сайтах. Варто відзначити, що при використанні картки Ощадбанку, потрібно вжити всіх заходів до того, щоб не втратити її.

Якщо втрата, все ж, відбулася, то відразу треба звернутися в найближче відділення. Так само в цілях безпеки не можна передавати картку стороннім людям і, тим більше, повідомляти їм PIN-код. Погашення кредиту може здійснюватися кількома способами. Наприклад, за наявності зарплатної картки Ощадбанку, можна перераховувати гроші з неї.

Так само погашення заборгованості можливо через внесення готівки в спеціальні банкомати або каси.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Челябінвестбанк г Челябінськ - кредити, послуги Про банк Акціонерний Челябінський інвестиційний банк «Челябінвестбанк» був утворений 17 жовтня 1990 для обслуговування населення та юридичних осіб.За період ... Більше

Хоум Кредит спростив всю наявну клієнтську документацію 28 серпня 2012 20:44 У документах для клієнтів від Банку Хоум Кредит ... Більше

Татфондбанка: вклади, кредити, карти, відгуки клієнтів Відкрите акціонерне товариство «Акціонерний ... Більше

Альфа-Банк і PEGAS Touristik запустили програму online-кредитування туристичних турів 25 червня 2012 15:13 Альфа-Банк і PEGAS Touristik (туристична компанія, що працює в ... Більше

Споживчий кредит банку ВТБ 24 - умови, програми та відсоткові ставки Слідом за динамічними комерційними банками широкий ... Більше

Популярне