Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » У чому головна відмінність дебетової картки від кредитної


У чому головна відмінність дебетової картки від кредитної

Ощадбанк і Visa починають підготовку до Сочі 2014

У сучасному світі кредитні картки постійно знаходяться на слуху, про дебетові ж, ні в одній рекламі не почуєш. Тому багато людей не тільки не знають про відмінність дебетової картки від кредитної, але й взагалі про існування першої. Їх розбіжності можна побачити вже в назві.

Так дебет і кредит, терміни, які використовуються в бухгалтерському обліку, позначають «він повинен» і «позика, довіряти», відповідно.

Дебетова карта являє собою пластикову картку, яка дозволяє розплачуватися сумою, рівною сумі грошей на поточному рахунку, а також, отримати цю суму готівкою. Це означає, що клієнт може розплатитися тільки тими грошима, які є у нього на рахунку, але не більше того. Картку прив'язують до депозитного рахунку, тобто рахунком, на який клієнт буде сам класти гроші.

Або її можна відкрити до розрахунковому або поточному рахунку, куди гроші буде перераховувати роботодавець або покупець, залежно від сфери діяльності клієнта.

Головна відмінність дебетової картки від кредитної полягає в тому, що при розрахунку кредиткою, клієнт витрачає гроші, яких, по суті, у нього немає. Значить, кредитна карта цей той же споживчий кредит, але надаваний на постійній основі і в безготівковому вигляді. Це досить зручно, адже в межах встановленого ліміту можна купити необхідні речі, розплатившись, при цьому, своїми грошима пізніше.

Але варто пам'ятати про те, що цю послугу банк надає не безкоштовно, і, так само, як і у споживчому кредиті, тут існує відсоткова ставка.

Хоча цю витрату можна обійти, якщо встигнути погасити заборгованість до закінчення терміну пільгового періоду. Якщо ж ця сума не буде сплачена і протягом установленого терміну, буде накладено штраф.

Обидва види картки вигідніше використовувати для безготівкових платежів, так як зняття грошей супроводжується стягненням деякої комісії. При цьому, у кредитки ця комісія помітно вище, навіть в банку-емітенті, тобто банку, який видав цю картку. Дебетова карта вигідніше, до того ж, деякі банки можуть не стягувати плату за зняття грошей.

Про те, яку картку краще завести, судити тільки клієнту. У кожної з них є свої плюси і мінуси, і своє призначення. Тому, при оформленні картки, варто вирішити для себе питання, для яких конкретних цілей вона необхідна.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Альтернативне кредитування Інтерв'ю з експертами Андрій Бахвалов Домашні гроші Микола Якубовський RVL Consult «Домашні гроші»: мікропозик вдома Ринок мікрофінансування починає активно розвиватися в Росії.Компанії пропонують доступні ... Більше

ЮніКредит-банк почне продавати борги по кредитах ЮніКредит-банк почне продавати прострочені роздрібні борги колекторським агентствам!Банк має намір продати портфель боргів на суму понад 2 ... Більше

АК БАРС Банк дає кредит на Daewoo в Пскові, Туймази і Жовтневому 20 серпня 2012 ... Більше

Пермське УФАС виявило змова між банками і страховими компаніями 16 березня 2012 14:57 Два банку ... Більше

Тенденції розвитку інтернет-банкінгу в Росії Інтернет-Банк (ІБ) для клієнтів - ... Більше

Популярне