Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Студентська кредитна карта і її переваги


Студентська кредитна карта і її переваги

Банк HSBC готовий видати позику на житло під 329 річних

Ця картка є інноваційним продуктом. Тепер у студентів є можливість придбати свою кредитну карту і користуватися грошовими коштами тоді, коли це потрібно. З такою картою питання «де взяти гроші?» Більше не буде турбувати.

Володар студентської кредитної картки має право на ряд привілеїв, до них відноситься відсутність комісій черговий випуск карти, а так само за блокування.

Процентна ставка по даній карті нараховується кредитором виключно на дійсно використаний грошовий позику, але мінімальна щомісячна плата при цьому повинна складати не менше ніж 5 відсотків, які розраховуються від загальної суми позики. У деяких банках на студентську кредитну карту дозволений овердрафт без закріпленого ліміту, на нього так само є процентна ставка. Особливість студентської кредитної картки в тому, що у неї відновлюваний кредитний ліміт.

Переваги

Перевагою придбання даної карти є те, що їй можуть скористатися громадяни Росії, які на момент видачі кредиту знаходяться у віці від 19 до 24 років. Для того щоб оформити карту позичальникові необхідно надати оригінал та копію паспорта громадянина РФ, копію студентського квитка, копію залікової книжки і документальне підтвердження прописки і проживання за місцем обслуговуючого банку. Особливістю такої карти так само є залучення до кредиту батьків, опікунів, які виступають поручителями.

Переваги даної карти в тому, що в гаманці завжди будуть кошти на непередбачені витрати, в більшості банків по карті в перебігу певного кількості днів, як правило від 40 до 60, діє безвідсотковий період, протягом якого відсоткова ставка становить нуль відсотків, часто безпроцентний період поширюється не тільки на безготівкові розрахунки, але і на зняття готівки, нарахування відсотків відбувається тільки на реальний борг. Так само до плюсів даної карти можна віднести те, що грошові кошти доступні по всьому світу, тобто скрізь, де є торгові точки або банкомати, що приймають дану картку можна їй скористатися, ще нею можна розплачуватися і в інтернеті.

Фахівці вважають, що отримання студентської кредитної картки для студентів - це перший крок до відповідальної дорослого життя, який допоможе у ранньому віці почати піклуватися про збереження і про примноження особистих фінансів. Як показує статистика, чимала кількість кредитних карт продовжує діяти і після закінчення терміну навчання, тим самим забезпечуючи банк клієнтом.

При оформленні даної кредитної карти розгляд заявки відбувається в найкоротші терміни, необхідний мінімальний пакет документів. Багато банків надають пільгове кредитування для клієнтів свого банку з хорошою кредитною історією.

Дані карти припадають в різних формах. Розуміння відмінностей, плюсів і мінусів допоможе визначитися з тим, що буде краще в конкретному випадку. Незважаючи на безліч переваг даної карти, є один суттєвий мінус, така карта збільшує шанси на отримання поганої кредитної історії.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Чи викличе фінансова криза дефолт в Росії? Про фінансову кризу в цьому році говорять всі - вчені-економісти, політики, ... Більше

Чи реально взяти автокредит без довідок і швидко - процентні ставки та умови Переставши бути розкішшю, автомобіль залишається недешевим засобом пересування.Абсолютна більшість ... Більше

БАНК УРАЛСИБ дебютував в розміщенні іпотечних облігацій - процес успішно завершений 24 липня 2012 6:36 БАНК УРАЛСИБ дебютував в розміщенні іпотечних облігацій ... Більше

Банк "Відродження" випустив карти для олімпійців 15 вересня чемпіони, призери, учасники та тренери олімпійських та ... Більше

Росгосстрах БАНК пропонує малому і середньому бізнесу оформити «Кредит під купується майно» 5 червня 2012 16:12 Росгосстрах ... Більше

Популярне