Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Студентська кредитна карта і її переваги


Студентська кредитна карта і її переваги

Банк HSBC готовий видати позику на житло під 329 річних

Ця картка є інноваційним продуктом. Тепер у студентів є можливість придбати свою кредитну карту і користуватися грошовими коштами тоді, коли це потрібно. З такою картою питання «де взяти гроші?» Більше не буде турбувати.

Володар студентської кредитної картки має право на ряд привілеїв, до них відноситься відсутність комісій черговий випуск карти, а так само за блокування.

Процентна ставка по даній карті нараховується кредитором виключно на дійсно використаний грошовий позику, але мінімальна щомісячна плата при цьому повинна складати не менше ніж 5 відсотків, які розраховуються від загальної суми позики. У деяких банках на студентську кредитну карту дозволений овердрафт без закріпленого ліміту, на нього так само є процентна ставка. Особливість студентської кредитної картки в тому, що у неї відновлюваний кредитний ліміт.

Переваги

Перевагою придбання даної карти є те, що їй можуть скористатися громадяни Росії, які на момент видачі кредиту знаходяться у віці від 19 до 24 років. Для того щоб оформити карту позичальникові необхідно надати оригінал та копію паспорта громадянина РФ, копію студентського квитка, копію залікової книжки і документальне підтвердження прописки і проживання за місцем обслуговуючого банку. Особливістю такої карти так само є залучення до кредиту батьків, опікунів, які виступають поручителями.

Переваги даної карти в тому, що в гаманці завжди будуть кошти на непередбачені витрати, в більшості банків по карті в перебігу певного кількості днів, як правило від 40 до 60, діє безвідсотковий період, протягом якого відсоткова ставка становить нуль відсотків, часто безпроцентний період поширюється не тільки на безготівкові розрахунки, але і на зняття готівки, нарахування відсотків відбувається тільки на реальний борг. Так само до плюсів даної карти можна віднести те, що грошові кошти доступні по всьому світу, тобто скрізь, де є торгові точки або банкомати, що приймають дану картку можна їй скористатися, ще нею можна розплачуватися і в інтернеті.

Фахівці вважають, що отримання студентської кредитної картки для студентів - це перший крок до відповідальної дорослого життя, який допоможе у ранньому віці почати піклуватися про збереження і про примноження особистих фінансів. Як показує статистика, чимала кількість кредитних карт продовжує діяти і після закінчення терміну навчання, тим самим забезпечуючи банк клієнтом.

При оформленні даної кредитної карти розгляд заявки відбувається в найкоротші терміни, необхідний мінімальний пакет документів. Багато банків надають пільгове кредитування для клієнтів свого банку з хорошою кредитною історією.

Дані карти припадають в різних формах. Розуміння відмінностей, плюсів і мінусів допоможе визначитися з тим, що буде краще в конкретному випадку. Незважаючи на безліч переваг даної карти, є один суттєвий мінус, така карта збільшує шанси на отримання поганої кредитної історії.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотека ОТП Банку - умови іпотечного кредитування в банку Як і більшість банків, ОТП Банк пропонує іпотеку на покупку готових квартир, ... Більше

Корпоративна іпотека від банку DeltaCredit Банк DeltaCredit, що спеціалізується на видачі іпотечних кредитів, пропонує особливі ... Більше

Банк Омськ-Банк - кредити, послуги банку Про банк Відкрите акціонерне товариство «Омський акціонерний комерційний іпотечний банк« Омськ-Банк »(Омськ) внесено Центробанком в КГР 14 грудня 1990 Ліцензії ... Більше

Поручителі в Ощадбанку - вимоги до поручителя, документи Всім відомо, що в кредитній угоді приймають участь два головних суб'єкти - кредитор і позичальник.У ряді ... Більше

Банк Лада-Кредит г Тольятті - кредити, послуги банку Про банк Історія банку «Лада-Кредит» ... Більше

Популярне