Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Стильна карта Космополітен від Альфа банку спеціально для жінок


Стильна карта «Космополітен» від Альфа банку - спеціально для жінок

НОМОС БАНК випустив карту з ексклюзивними можливостями

Навіть банківські організації виявилися не в силах утриматися від тенденцій моди, внаслідок чого ряди користуються картами серед жінок помітно поповнилися. Сьогодні банки пропонують абсолютно непередбачувані карти - зі сміливим яскравим дизайном, ароматом, а іноді і інкрустовані дорогоцінними каменями.

Однією з таких карт, що відповідають примхливим вимогам жіночої статі, стала карта «Космополітен» Альфа-банк.

Така незвичайна карта «Космополітен»

Вона виграє вже тим, що у неї стильний дизайн. Звичайно, чималу роль в залученні уваги до цієї карті грає сама її назва, яке відсилає до відомого журналу Cosmopolitan. Купуючи карту з такою назвою, жінка як би стає повноправним представником цього журналу.

При оплаті карткою Космо різних товарів і послуг її власники отримують знижки. Також її особливість в тому, що серед власників часто проводяться різні акції та лотереї.

У комплект до основної картки пропонується міні-карта, яка менше звичайної в два рази, при цьому виконує ті ж функції, що й основна.

Як отримати карту

Карта «Космополітен» Альфа-банк випускається під платіжну систему Віза і може бути дебетової або кредитної. Для отримання дебетової картки потрібно звернутися у відділення банку тільки з паспортом, для отримання кредитної знадобиться додатковий другий документ, наприклад, страхове свідоцтво або ІПН.

Розмір відсоткової ставки залежить від кількості пред'явлених документів. Тобто якщо при оформленні картки надати в банк копії документів, що підтверджує володіння нерухомістю або автомобілем, відсоток буде нижче. Плюс до всього - карту можна замовити і на сайті кредитної організації.

Оформлення дебетової картки можливо для осіб, які досягли 18-річчя, а от вартість як випуску, так і річного обслуговування варіюється в залежності від тарифу, який був обраний клієнтом. Наприклад, випуск карти платний тільки при покупці пакету «Он-лайф»: при оформленні картки в офісі клієнт повинен буде оплатити 299 рублів.

Відкриваючи дебетову карту, на рахунок необхідно внести суму, рівну сумі оплаті річного обслуговування в рамках тарифу. Що стосується щорічної плати за обслуговування, вона становить 299-599 рублів в рік і залежить від пакета послуг по конкретній карті.

Кредитна картка «Космополітен» Альфа-банк оформляється для клієнтів, яким виповнився 21 рік. Кредитка випускається безкоштовно, а її річне обслуговування обійдеться в 1125 рублів. При цьому оформлення кредитки не вимагає наявності на рахунку певної суми грошей.

Кредитна картка передбачає пільговий період обслуговування протягом місяця, коли відсотки нараховуватися не будуть. В цілому ж відсоток по кредитці становить 21,99-28,99%.

Карту «Космополітен» Альфа-банку можна піднести як подарунок. Для цього потрібно мати відкритий поточний рахунок у банку на будь-який пакет послуг або володіти кредитною карткою. Плюсом до наявного рахунку або пластику можна відкрити додаткову картку (дебетову або кредитну) на третю особу, встановивши при цьому на неї ліміт по картці на кожний день.

Якщо по карті потрібні термінові операції, то за їх проведення буде стягуватися комісія. Терміновий перевипуск карти обійдеться в 6750 рублів, якщо клієнт перебуває за кордоном. А за екстрену видачу готівкових грошей знову ж за кордоном доведеться заплатити 5400 руб.


Похожие статьи:


Комментарии: 0

Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як отримати кредитну карту онлайн На сьогодні досить багато банків вирішили піти ... Більше

Поручителі в Ощадбанку - вимоги до поручителя, документи Всім відомо, що в кредитній угоді приймають участь два головних суб'єкти - кредитор і позичальник.У ряді ... Більше

Випущена кредитка з трьома автомобільними додатками! На російському ринку банківських карт з'явилася унікальна пропозиція для автомобілістів - карта, що об'єднала в собі ... Більше

Депозитний сертифікат, ощадний сертифікат, іменні банківські сертифікати Депозитні та ощадні сертифікати - це один з видів ... Більше

У 2013 році клієнти ТКБ в Башкортостані отримають доступ до продуктів ВТБ24 29 серпня 2012 21:19 В Башкортостані Транскредитбанка ... Більше

Популярне