Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Стильна карта Космополітен від Альфа банку спеціально для жінок


Стильна карта «Космополітен» від Альфа банку - спеціально для жінок

НОМОС БАНК випустив карту з ексклюзивними можливостями

Навіть банківські організації виявилися не в силах утриматися від тенденцій моди, внаслідок чого ряди користуються картами серед жінок помітно поповнилися. Сьогодні банки пропонують абсолютно непередбачувані карти - зі сміливим яскравим дизайном, ароматом, а іноді і інкрустовані дорогоцінними каменями.

Однією з таких карт, що відповідають примхливим вимогам жіночої статі, стала карта «Космополітен» Альфа-банк.

Така незвичайна карта «Космополітен»

Вона виграє вже тим, що у неї стильний дизайн. Звичайно, чималу роль в залученні уваги до цієї карті грає сама її назва, яке відсилає до відомого журналу Cosmopolitan. Купуючи карту з такою назвою, жінка як би стає повноправним представником цього журналу.

При оплаті карткою Космо різних товарів і послуг її власники отримують знижки. Також її особливість в тому, що серед власників часто проводяться різні акції та лотереї.

У комплект до основної картки пропонується міні-карта, яка менше звичайної в два рази, при цьому виконує ті ж функції, що й основна.

Як отримати карту

Карта «Космополітен» Альфа-банк випускається під платіжну систему Віза і може бути дебетової або кредитної. Для отримання дебетової картки потрібно звернутися у відділення банку тільки з паспортом, для отримання кредитної знадобиться додатковий другий документ, наприклад, страхове свідоцтво або ІПН.

Розмір відсоткової ставки залежить від кількості пред'явлених документів. Тобто якщо при оформленні картки надати в банк копії документів, що підтверджує володіння нерухомістю або автомобілем, відсоток буде нижче. Плюс до всього - карту можна замовити і на сайті кредитної організації.

Оформлення дебетової картки можливо для осіб, які досягли 18-річчя, а от вартість як випуску, так і річного обслуговування варіюється в залежності від тарифу, який був обраний клієнтом. Наприклад, випуск карти платний тільки при покупці пакету «Он-лайф»: при оформленні картки в офісі клієнт повинен буде оплатити 299 рублів.

Відкриваючи дебетову карту, на рахунок необхідно внести суму, рівну сумі оплаті річного обслуговування в рамках тарифу. Що стосується щорічної плати за обслуговування, вона становить 299-599 рублів в рік і залежить від пакета послуг по конкретній карті.

Кредитна картка «Космополітен» Альфа-банк оформляється для клієнтів, яким виповнився 21 рік. Кредитка випускається безкоштовно, а її річне обслуговування обійдеться в 1125 рублів. При цьому оформлення кредитки не вимагає наявності на рахунку певної суми грошей.

Кредитна картка передбачає пільговий період обслуговування протягом місяця, коли відсотки нараховуватися не будуть. В цілому ж відсоток по кредитці становить 21,99-28,99%.

Карту «Космополітен» Альфа-банку можна піднести як подарунок. Для цього потрібно мати відкритий поточний рахунок у банку на будь-який пакет послуг або володіти кредитною карткою. Плюсом до наявного рахунку або пластику можна відкрити додаткову картку (дебетову або кредитну) на третю особу, встановивши при цьому на неї ліміт по картці на кожний день.

Якщо по карті потрібні термінові операції, то за їх проведення буде стягуватися комісія. Терміновий перевипуск карти обійдеться в 6750 рублів, якщо клієнт перебуває за кордоном. А за екстрену видачу готівкових грошей знову ж за кордоном доведеться заплатити 5400 руб.


Похожие статьи:


Комментарии: 0

Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як банки відзначають Великдень У різних країнах банки святкують Великдень ... Більше

ЮніКредит-банк почне продавати борги по кредитах ЮніКредит-банк почне продавати прострочені роздрібні борги колекторським агентствам!Банк має намір продати портфель боргів на суму понад 2 ... Більше

Банк БКФ: «Розвиток кредитування бізнесу залежить від політики Уряду» Банк корпоративного фінансування, існуючий з 1994 року, пропонує великий вибір програм кредитування бізнесу.Про них, ... Більше

Власники карт самостійно встановлюють ліміти на операції Нордеа Банк надає своїм клієнтам можливість самостійно встановлювати граничні ліміти за всіма операціями по ... Більше

Американська платіжна система Discover виходить на російський ринок Компанія Discover, один з ... Більше

Популярне