Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Способи збільшення ліміту по кредитній карті


Способи збільшення ліміту по кредитній карті

Ощадбанк збільшив ліміти активним власникам кредитних карток

Все активніше в Росії починають користуватися кредитними картками, усвідомивши їх зручність. Однак маленький ліміт кілька применшує радість від даної послуги. Від цього нікуди не дітися, адже банк, для початку, повинен придивитися до клієнта і упевнитися в тому, що всі позикові кошти будуть йому повернуті.

Варто відзначити, що на первинний розмір ліміту впливає величина одержуваної заробітної плати, саме тому, при оформленні картки і вимагають довідку про доходи; та, чим вище ці доходи, тим, відповідно, більше буде і ліміт.

Як же все-таки збільшити розмір ліміту по кредитній карті, якщо в цьому виникла необхідність? Клієнт повинен звернутися в банк і написати заяву. При розгляді заяви, банк, в першу чергу, звертає увагу на термін використання кредитної картки, тобто, на кредитну історію.

Тому, через тиждень після придбання кредитки і думати не варто про збільшення ліміту, заявку відхилять, навіть якщо дохід помітно виріс.

Так само, банк не задовольнить прохання і в тому випадку, якщо кредитка давно перебуває в розпорядженні у клієнта, але він, при цьому, їй не користувався.

Ще одним немаловажним фактором, що впливає на збільшення ліміту, є своєчасне погашення заборгованості. Клієнту, який вчасно оплачує кредит, банк довіряє, а значить, може схвалити його заяву. Ще краще, якщо клієнт сплачує гроші протягом пільгового періоду, що ще більше доводить його відповідальність і фінансову спроможність.

Якщо виконані обидві умови, клієнт так само повинен довести банку, що його фінансове становище поліпшилося та надати довідку про доходи.

Поки одні клієнти думають про те, як збільшити розмір ліміту по кредитній карті, іншим, банк робить це автоматично. На форумах часто можна побачити скарги про те, що на телефон приходить смс, що повідомляє про збільшення ліміту. Так само, в односторонньому порядку, банки і зменшують ліміт.

Звичайно, практикується це не у всіх банках, але, все ж, має місце бути.

Тому, по приходу такого повідомлення, якщо наявний стан клієнта не влаштовує, йому варто звернутися в банк і прояснити ситуацію. Адже далеко не кожного обрадує раптове збільшення ліміту, так як непомітно для себе можна витратити більшу суму. А тим більше, неприємно звістку про зниження суми розмірів кредиту.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ціна споживчого кредиту, вартість споживчого кредиту У багатьох програмах споживчого кредитування крім процентної ставки вказані додаткові збори і комісії, які ... Більше

Споживчі кредити в 2012 році - тенденції, ставки, програми Більшість аналітиків сходяться на думці, що ... Більше

Абсолют Банк в Пермі відзначив свій перший ювілей - п'ятий день народження 26 червня 2012 15:17 Абсолют Банк (філія в Пермі) відзначив ... Більше

Штрафи за кредитами юридичних осіб, пені та шртафи по кредиту Кредитування ... Більше

Русь-Банк про автокредитування Василь Палаткін, заступник голови Правління Русь-Банку, який пропонує екпрес-автокредити, відповідає на питання порталу «Занімаем.Ру» і розповідає про стан ринку, а ... Більше

Популярне