Що таке ставка по кредитних картах

Від чого залежить ставка по кредитних картах

Ціна за обслуговування даних банківських карт залежить від класу самої карти. Найдешевші карти - це Visa Electron і Mastercard Maestro, вони можуть бути виключно дебетовими.

Потім йдуть масові карти, такі як Visa Classic і Mastercard Mass, вони дають велику кількість потрібних можливостей, але ставка по кредитних картах вище. Преміальні картки, такі як Platinum, Gold і ін дозволяють користуватися пільгами платіжної системи. Так само банк за набір послуг по такій картці може просити певну плату, бувають випадки, коли банк запитує ні одну тисячу доларів за користування карткою в рік.

Але все ж чимале число банків призначають ставку по кредитних картах не більше ніж 1000 руб. в рік.

Середній рівень процентних ставок найбільш відомих міжнародних систем MasterCard і Visa становить 28-36% річних. Як правило, щомісячний відсоток за кредит по картці становить 1-3%, він залежить від річної відсоткової ставки, вказаної в договорі. Нарахування відсотків відбувається автоматично і передбачає звичайний розрахунок за окремий день користування кредитом з урахуванням річного періоду.

Один раз за місяць (в останніх днях місяця) списуються відсотки за користування кредитними коштами, звичайно, виключно за зняту суму, а так само і за всі види комісійних, в тому числі і за смс-послуги.

Пільговий період

При нарахуванні відсотків враховується всяка видача кредиту, а також пільговий період кредитування. За допомогою такого періоду та точного дотримання термінів можна добре заощадити на виплаті відсотків за використання коштів. Даний період встановлюється кожним банком індивідуально і, як правило, діє до 60 днів.

У даний період може відбуватися нарахування відсотків розміром 0,01% річних.

Якщо заборгованість за кредитом погашається в повному обсязі під час дії періоду, то відсотки практично не виплачуються. Але в разі непогашення заборгованості в даний період на кредит нараховується повний відсоток.

Важлива умова кожного кредиту - це черговість погашення відсотків і самого кредиту. Згідно з угодою, спочатку погашаються нараховані відсотки по даній карті, а потім сам кредит. Це варто враховувати при погашенні кредиту у пільговий період, тому як нестача коштів може стати простроченою заборгованістю по ньому і потрапити під штрафи або / та під пеню.

Процентна ставка за даними картах за річне обслуговування призначається банком. Вона, як правило, складає від 700 до 1000 рублів. Комісія за зняття грошей готівкою з такої карти є диференційованою, вона залежить від знімаються грошей, якщо зняття відбувається в банкоматі обслуговуючого карту банку, то, як правило, відсоток складає 1-3%, але якщо в банкоматі стороннього банку - приблизно 4%.

Необхідно помітити істотну різницю між ефективною ставкою і рівнем оплати відсотків за даними картам, який пропонується. В дійсності банками пропонується лише відсоток за використання кредитних коштів, з комісійними треба ознайомитися в розділі тарифів, у який оформляється договорі. Такі карти користуються великим попитом і допомагають вдало здійснювати розрахунки в сумах, які набагато перевищують суму грошей у гаманці.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Лівобережний вже акредитував 105 споруджуваних об'єктів нерухомості і 55 забудовників 10 липня 2012 21:57 Банк Лівобережний на сьогоднішній день вже акредитував 105 ... Більше

ВАТ АКБ Росбанк - кредити, іпотека, вклади, огляд банку Акціонерний комерційний банк «Росбанк» внесений Центральним банком РФ в КГР 02.03.1993.Спочатку банк був заснований під ім'ям ... Більше

Кредитні карти для дітей, їх оформлення, переваги та недоліки Зрозуміло, з одного боку таку карту відкривати ... Більше

В офісі Банку Москви на Ліговському проспекті в Санкт-Петербурзі тепер можна оформити будь-яку іпотеку - і власну банку, і ВТБ24 14 серпня 2012 10:46 ... Більше

Споживчий кредит готівкою без довідок, без поручителів, кредит у банку Кожен з нас хоча б раз у житті стикався з ситуацією, коли гроші гостро ... Більше

Популярне