Що це - швидкі кредитні карти

Що це швидкі кредитні карти

Поняття кредиту увійшло в наше реальне життя порівняно недавно, але вже вельми міцно в ній вкоренилося. Згадаймо 90-ті роки - тоді, при пошуку конче необхідних грошей доводилося займати у близьких, та і не дуже людей. В даний час такі проблеми вирішуються набагато простіше, різноманітніше, економічніше і з великою зручністю.

Широкого поширення набули кредитні картки, надають клієнтам банку можливість розраховуватися за покупки в магазинах і спожиті послуги за позикові гроші банку. За деякими відомостями кредитними картами і картами з дозволеним овердрафтом користується в Росії майже третина всього населення.

Зовсім недавно просунуті банки стали пропонувати населенню новітні технології кредитування, що дозволяють клієнтам різко скоротити часові витрати на оформлення та отримання позик. Швидкі кредитні карти дають можливість зняти готівку або оплатити придбання товарів і послуг дуже швидко, а саме: в день подання заявки на отримання необхідної пластикової картки.

Придбання швидких кредитних карт

Оформлення проводиться через інтернет без походу в банк, без довідок та поручителів. Деякі банки пропонують прискорену видачу позик протягом буквально декількох годин з доставкою картки на будинок. Зрозуміло, за настільки високу оперативність і підвищений ризик банки беруть з клієнта підвищений відсоток і обмежують максимальну суму кредиту.

Швидкі кредитні картки видаються кожному громадянинові країни, що має постійне джерело доходу у віці від 18 до 65 років і представившему в банк паспортні дані та обліковий номер платника податків. У ряді банків також приймаються до розгляду закордонного паспорта, водійські посвідчення, військові квитки або офіцерські посвідчення. Новітні комп'ютерні технології дозволяють провести перевірку отриманих відомостей буквально за хвилини.

Як зазначено раніше, швидкі кредитні картки оформляються через інтернет. З цією метою потрібно відкрити сайт обраного банку і в режимі он-лайн підготувати і відправити відповідну заявку. При точному і правильному заповненні анкети на зв'язок вийде співробітник банку, який повідомить про прийняте рішення і запросить в офіс для отримання карти.

В анкеті, як правило, необхідно вказати: дані паспорта та ІПН, іноді відомості про роботу, майно в власності, сімейний стан, військовому обліку.

Мають місце варіанти доставки карти поштою або кур'єром.

У цих випадках отримувати пакет клієнт повинен особисто утримувач нової картки.

Швидкі кредитні карти в деяких випадках можна оформити і по мобільному телефону. Цю зручну послугу зазвичай пропонують банки, в яких функціонують Колл-центри чи центри телефонного обслуговування. Це спеціалізований підрозділ банку, призначене для обробки потоків телефонних дзвінків з використанням сучасних технологій.

Нині свої кол-центри створили практично всі найбільші банки.

Все, що вимагається від потенційного клієнта - це мобільник з власною СІМ-картою та банківський рахунок. Процедура замовлення та отримання кредитки аналогічна комп'ютерного алгоритму.

Значно підвищити шанси на отримання швидкого позики, особливо в значній сумі, зможе співпрацю з кредитним брокером, який здатний надати кваліфіковану підтримку і допомогу в підборі найбільш прийнятною кредитної програми, відповідної потенційним можливостям клієнта. Звичайно, специфічні послуги кредитного брокера є платними. В більшості своїй, вартість його винагороди коливається від 5 до 10% від розміру отриманої позики.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Лізинг - визначення, сутність лізингу, переваги фінансового лізингу В останнє десятиліття спостерігається ... Більше

Платити за боргами - чи варто, примусове стягнення боргу Ви напевно помітили, в засобах масової інформації все частіше ... Більше

Реструктуризація кредиторської заборгованості, методи реструктуризації заборгованості Фінансова криза в тій чи іншій мірі відбився на життя всіх жителів Росії.Когось звільнили з роботи, комусь «пощастило» трохи ... Більше

Хоум Кредит запропонував клієнтам сервіс самообслуговування Клієнти Хоум Кредит банку ... Більше

Економічна криза в Білорусі - причини, наслідки кризи в республіці Говорячи про те, ... Більше

Популярне