Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Отримати кредит готівкою не маючи офіційної роботи легко і просто


Отримати кредит готівкою, не маючи офіційної роботи, - легко і просто

 

Сьогодні одержання кредиту з необхідності переросло в звичку. Однак не завжди можливо дотримання всіх умов, щоб банк надав кредит. У цьому випадку рятують кредити готівкою, отримання яких не залежить від довідок, поручителів і від наявності офіційної роботи.

Що пропонують банки?

 

Отримати позику готівкою, не маючи оформлення на роботі, можна двома способами. У першому випадку позичальник може отримати кредит при наданні цінного заставного забезпечення. Заставою може служити нерухомість або автомобіль.

 

При цьому випадку максимальна сума, яку видасть банк, становить 70-80% від вартості застави.

 

При цьому не кожна кредитна організація при видачі кредиту готівкою без офіційного працевлаштування обмежиться тим заставою, яка надасть позичальник. Тому може знадобитися поручитель, який має хорошу зарплату. При другого різновиду кредитування може знадобитися мінімальна кількість документів, що засвідчують особу.

 

Банки більше довіряють позичальникам з хорошою кредитною історією, а також тим, хто може надати заставне забезпечення або копію довідки, яка підтверджує право володіння цінним майном. Гарантією платоспроможності клієнта є і закордонний паспорт, особливо якщо в ньому є відмітки про подорожі в останні півроку-рік. Якщо в якості застави нічого не надано, тоді сума позики складе не більше 300 000 руб.

 

Обов'язкова умова для оформлення кредиту - наявність телефону, будь то стаціонарний або мобільний телефон.

А які відсотки?

 

Як правило, кредит готівкою без офіційного працевлаштування видається на строк від двох до трьох років, при цьому нараховуються високі відсотки - приблизно 30% річних. Хоча насправді підсумковий відсоток виявиться ще вище через додавання до нього різних комісій, які банк буде стягувати протягом усього терміну кредиту.

 

Слід пам'ятати, що при оформленні кредиту готівкою процентна ставка буде вище, ніж при оформленні цільового кредиту. При цьому якщо ризик не повернення позики високий, відсотки також будуть високі, оскільки кредитна організація буде підстраховуватися від непередбачених обставин.

Який вид кредиту може отримати офіційно безробітний?

 

Найпоширеніший кредитний продукт, який практично не потребує довідок, - це експрес-кредит. Його банк може видати на підставі пред'явленого паспорта або ІПН. Саме рішення про надання кредиту готівкою без офіційного працевлаштування займає від сили півгодини.

 

При всій швидкості отримання грошових коштів надання експрес-кредиту чревато для банку певними ризиками, а тому високі відсотки (навіть 50% в рік) - звичайна справа.

 

Ще один різновид позики без довідок - мікрокредит, оформлення якого можна навіть через інтернет. Потрібно всього лише заповнити анкету, а потім чекати дзвінка банківського співробітника. Правда, такий вид кредитування готівкою без офіційного працевлаштування гарантує отримання максимум декількох десятків тисяч рублів.

Кредитний брокер при отриманні грошей: чи варто?

 

Сьогодні в газетах та мережі інтернет повно пропозицій про отримання кредитів без довідок та обмежень. Позичальник передає брокеру усю інформацію про кредит і свої паспортні дані, і брокер надає в банківські організації неправдиві дані про місце роботи клієнта. Звичайно, вся відповідальність все одно лежить на позичальнику, тому якщо помилкові дані розкриються, це відіб'ється на його кредитної історії.

 

До того ж брокери беруть комісійні, які можуть становити до четвертої частини самого кредиту.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Експрес-кредит в магазині, як взяти кредит в магазині В останні кілька років практично у всіх магазинах (за винятком хіба що продуктових) пропонують оформити покупку ... Більше

Кредитні карти Крайінвестбанка - VISA Classic і Gold 18 жовтня 2012 0:00 Крайінвестбанк випустив кредитну ... Більше

Банк Інтеза змінив умови беззаставних кредитів для малого бізнесу 25 січня 2012 0:00 Банк Інтеза змінив ... Більше

Іпотечний кредит Альфа Банку під заставу квартири - іпотека в Альфа Банку 10 вересня 2012 0:00 Альфа-Банк ввів іпотечний кредит під заставу ... Більше

Лізинг в Росавтобанке: предмет лізингу, умови оформлення, документи Ганна Анохіна, Керівник Кредитного управління РОСАВТОБАНКа, розповідає ... Більше

Популярне