Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Отримати кредит готівкою не маючи офіційної роботи легко і просто


Отримати кредит готівкою, не маючи офіційної роботи, - легко і просто

 

Сьогодні одержання кредиту з необхідності переросло в звичку. Однак не завжди можливо дотримання всіх умов, щоб банк надав кредит. У цьому випадку рятують кредити готівкою, отримання яких не залежить від довідок, поручителів і від наявності офіційної роботи.

Що пропонують банки?

 

Отримати позику готівкою, не маючи оформлення на роботі, можна двома способами. У першому випадку позичальник може отримати кредит при наданні цінного заставного забезпечення. Заставою може служити нерухомість або автомобіль.

 

При цьому випадку максимальна сума, яку видасть банк, становить 70-80% від вартості застави.

 

При цьому не кожна кредитна організація при видачі кредиту готівкою без офіційного працевлаштування обмежиться тим заставою, яка надасть позичальник. Тому може знадобитися поручитель, який має хорошу зарплату. При другого різновиду кредитування може знадобитися мінімальна кількість документів, що засвідчують особу.

 

Банки більше довіряють позичальникам з хорошою кредитною історією, а також тим, хто може надати заставне забезпечення або копію довідки, яка підтверджує право володіння цінним майном. Гарантією платоспроможності клієнта є і закордонний паспорт, особливо якщо в ньому є відмітки про подорожі в останні півроку-рік. Якщо в якості застави нічого не надано, тоді сума позики складе не більше 300 000 руб.

 

Обов'язкова умова для оформлення кредиту - наявність телефону, будь то стаціонарний або мобільний телефон.

А які відсотки?

 

Як правило, кредит готівкою без офіційного працевлаштування видається на строк від двох до трьох років, при цьому нараховуються високі відсотки - приблизно 30% річних. Хоча насправді підсумковий відсоток виявиться ще вище через додавання до нього різних комісій, які банк буде стягувати протягом усього терміну кредиту.

 

Слід пам'ятати, що при оформленні кредиту готівкою процентна ставка буде вище, ніж при оформленні цільового кредиту. При цьому якщо ризик не повернення позики високий, відсотки також будуть високі, оскільки кредитна організація буде підстраховуватися від непередбачених обставин.

Який вид кредиту може отримати офіційно безробітний?

 

Найпоширеніший кредитний продукт, який практично не потребує довідок, - це експрес-кредит. Його банк може видати на підставі пред'явленого паспорта або ІПН. Саме рішення про надання кредиту готівкою без офіційного працевлаштування займає від сили півгодини.

 

При всій швидкості отримання грошових коштів надання експрес-кредиту чревато для банку певними ризиками, а тому високі відсотки (навіть 50% в рік) - звичайна справа.

 

Ще один різновид позики без довідок - мікрокредит, оформлення якого можна навіть через інтернет. Потрібно всього лише заповнити анкету, а потім чекати дзвінка банківського співробітника. Правда, такий вид кредитування готівкою без офіційного працевлаштування гарантує отримання максимум декількох десятків тисяч рублів.

Кредитний брокер при отриманні грошей: чи варто?

 

Сьогодні в газетах та мережі інтернет повно пропозицій про отримання кредитів без довідок та обмежень. Позичальник передає брокеру усю інформацію про кредит і свої паспортні дані, і брокер надає в банківські організації неправдиві дані про місце роботи клієнта. Звичайно, вся відповідальність все одно лежить на позичальнику, тому якщо помилкові дані розкриються, це відіб'ється на його кредитної історії.

 

До того ж брокери беруть комісійні, які можуть становити до четвертої частини самого кредиту.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

«КУБАНЬБАНК» 19 років на службі Кубані 1 жовтня 2009 0:00 1 жовтня 2009 Кубаньбанку виповнюється 19 років.За роки свого існування банк не раз міняв профіль ... Більше

Банк Експрес-кредит став учасником програми АІЖК по довгостроковій іпотеці 22 липня 2012 23:24 АКБ Експрес-кредит отримав ... Більше

Абсолют Банк - ЗАТ АКБ Абсолют Банк Абсолют Банк - універсальний банк, заснований в 1993 році.Акціонери - міжнародна фінансова група Кей-Бі-Сі (KBC Group, ... Більше

Безвідсоткову позику: видача, погашення, договір Як відомо, вся система кредитування «лежить на трьох китах»: терміновість, зворотність і платність.Зважаючи ... Більше

Іпотека в Пермі - іпотечні кредити в пермському регіоні Ринок іпотеки в Пермі Іпотека в Пермі і в Пермському краї представлена 46 банками, федеральними ... Більше

Популярне