Оформлення кредитної карти онлайн

Оформлення кредитної карти онлайн

Банки широко рекламують свої послуги через радіо, телебачення і, звичайно, інтернет. На просторах глобальної павутини можна знайти будь-яку інформацію, оформити будь-яку покупку або послугу. Часто, заходячи на які-небудь потрібні нам сторінки, ми бачимо спливаючі рекламні вікна, про оформлення кредитної карти онлайн.

Навіть, якщо в даний момент у нас немає необхідності брати кредит, ми можемо зацікавитися цією інформацією.

Адже банк, як правило, в своїй рекламі афішує маленькі процентні ставки, зручні терміни кредитування, пільгові періоди по використанню кредитних карт. Пільговим періодом називається період користування грошових коштів банку без нарахування відсотків за дану послугу. Звичайно, якщо ви не встигнете вчасно повернути потрібну суму, банк нарахує відсотки за весь час, а швидше за все, ще візьме комісії за ведення і відкриття рахунку.

Чи можемо ми тоді вірити даній рекламі? Адже розписувати банком кредити дійсно здаються дуже вигідними. Поруч описані всі правила користування даним кредитом, необхідні документи.

Ви можете заповнити всі по інтернету, дочекатися рішення і вже з ним прийти в банк.

Або ще простіше - ви можете оформити кредитну картку, і її надішлють прямо по пошті, вам навіть не доведеться йти в банк.

Оформлення кредитної карти онлайн одна з нових послуг банку. У ній є свої переваги і недоліки. З одного боку, клієнтам зручно оформляти картку, не виходячи з дому, не чекаючи співробітника і не заповнюючи документів в офісі.

Все робиться відразу і швидко за допомогою глобальної мережі. Співробітникам банку також легше перевіряти дані по інтернету.

Ви заповнили необхідну форму, ознайомилися і погодилися з умовами, і вам залишилося тільки одне - чекати обіцяну карту. Можливо, вам зателефонують і попросять підійти за готовою картою в найближче відділення банку, може бути, вам надішлють її поштою. Це залежить від системи роботи окремого банку, якого ви вибрали.

У чому ж недоліки? Для банку це в першу чергу - помилкові відомості. Втім, раз банк не вимагає додаткових документів, то значить, ризик неповернення вже закладений в процентну ставку.

Що стосується клієнтів, то це, в першу чергу, неуважне ознайомлення з правилами користування карткою. Ми рідко уважно читаємо те, що написано дрібними літерами, і можемо підписатися під тими умовами, з якими надалі будемо не згодні. Втім, це особистий вибір кожного.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

АІЖК знизило ставку по іпотеці багатодітним сім'ям - іпотека для молодої сім'ї 28 жовтня 2012 0:00 АІЖК ... Більше

Автокредит в Ощадбанку, умови автокредиту в Ощадбанку Росії, програми автокредиту Цільове ... Більше

Продаж боргів - купівля продаж боргу, колектори Кризові часи надають вельми благотворний вплив на діяльність деяких учасників ... Більше

Інтернет: перспективи для банківського кредитування «Пробизнесбанк», що входить в банківську групу «Лайф», є одним з найбільших в Росії банків, ... Більше

Карти "ВТБ24-Ютейр" розходяться на ура Банк ВТБ24 визнав запуск спільного з авіакомпанією ... Більше

Популярне