Номер кредитної картки.

Номер кредитної картки

Кредитну карту, або кредитку, зовні дуже просто можна сплутати з банківською карткою. Зовні вони майже ідентичні. Лицьова сторона, де номер кредитної картки та прізвище, ім'я, по батькові користувача знаходяться, виконана ідентично звичайної банківської карти; оборотна сторона також практично не має ніяких відмінностей.

Відмінності можна виділити тільки функціональні.

Кредитка являє собою також банківську платіжну карту, призначену для застосування їх в операціях, розрахунках. За ним відбуваються операції, тільки використовуючи грошові кошти, які надає банк клієнту, спираючись на межі дозволеного ліміту. Ці всі умови обгрунтовані в кредитному договорі.

Всі банки встановлюють лімітну вартість, яка обчислюється залежно від платоспроможності споживача.

Кредитка має вигляд прямокутника, який зроблений з твердого пластику традиційного розміру (54х86 мм). У ній записана спеціальна інформацію, яка передається спеціальними засобами, як правило, цифровими. Вся необхідна інформація про карту і користувача розташована в тому місці, де вибитий номер кредитної картки.

У номері кредитної картки зашифрована в цифровому вигляді наступна інформація: код провідного банку-емітента цієї карти і платіжної основної системи, також включається регіон, в якому була випущена, контрольний (основний) код. Номер сучасної кредитної картки в Росії складається з шістнадцяти цифрових знаків. Тринадцять знаків в номері кредитки говорить про те, що вона випущена була давно, простіше кажучи, це старі пластикові карти.

Дев'ятизначний номер говорить про те, що це додаткова картка, яка була випущена в рамках одного загального рахунку клієнта.

Як правило, номер кредитної картки опукло видавлюється він (ембосований) на поверхні.

Це відбувається для досягнення кількох цілей, по-перше, просте нанесення може просто з часом стиратися, по-друге, в деяких випадках є необхідність знімати сліпок (відбиток) карти.

Але потрібно дуже добре розуміти, що номер кредитки і номер особового рахунку в банку не можна ідентифікувати, це зовсім різні банківські позначення.

Кредитна картка несе в собі базову інформацію, вона собою замінює відвідування приміщення банку з метою укладення споживчого кредиту та кредиту, якими можна покрити невідкладні потреби.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитна карта Ощадбанку Росії Ощадбанк Росії займає одну з лідируючих позицій на ринку кредитних ... Більше

«Ренесанс Кредит»: мінімум документів для кредиту готівкою «Ренесанс Кредит» входить до ТОП-100 найбільших російських банків, будучи одним з лідерів споживчого кредитування.Олег ... Більше

У Новосибірську Глобекс видає іпотеку працівникам муніципальної бюджетної сфери 8 червня 2012 14:34 Банк Глобекс (Новосибірськ) приступив до ... Більше

Автокредит Росбанка відгук: умови, ставки, на яку програму подати ... Більше

Кредит: сутність, функції, принципи, форми Сутність кредиту У сучасній економічній літературі існує дві основні ... Більше

Популярне