Ліміт кредитної картки

Ліміт кредитної картки

Бажання наші деколи безмежні, на відміну від можливостей. Той, хто придумав магію, знав, що робив. Хіба не схожий на магічний предмет шматочок різнобарвного пластику, за допомогою якого можна отримати велику грошову суму?

Отримати все і відразу, затративши, при цьому, мінімум зусиль. Але і тут нас наздоганяє невблаганний межа або ліміт кредитної картки. Визначають розмір ліміту співробітники банку, вивчаючи документи, надані потенційним клієнтом.

Але існують критерії банку, від яких залежить ця межа. Зокрема йдеться про таке:

 • Розмір наданого кредиту безпосередньо залежить від заробітної плати клієнта і, як правило, ненабагато її перевищує. Правда, в деяких банках можуть запропонувати овердрафт в розмірі, що перевищує зарплату потенційного клієнта в кілька разів;
 • Ля отримання максимально можливого обов'язково треба надати на розгляд трудову книжку, довідку 2-НДФЛ, як підтвердження платоспроможності;
 • Розмір позики буде залежати безпосередньо від типу вашої майбутньої пластикової картки, якими визначається її захищеність. Так що надається ліміт по картці Gold буде більше, ніж по карті Standart.
 • Місце роботи теж відіграє певну роль. Якщо підприємство є партнером банку, планка доступного ліміту піднімається вгору.
 • У тому випадку, якщо клієнт не є клієнтом банку, або учасником зарплатної програми, або раніше кредити не брав, спочатку встановлюється невеликий ліміт по кредитній карті. Виняток становлять карти класу «Преміум».

  Отже, він може бути незмінним і залежати від типу кредитки, а може визначатися індивідуально для кожного і мінятися

  в залежності від критеріїв, визначених банком: доходу, кредитної історії, частоти користування карткою. Але все-таки - це межа і

  він встановлюється як обмеження на максимально доступну по карті суму.

  Як збільшити ліміт кредитної картки

  Він може бути переглянутий у бік збільшення або зниження за заявкою власника. Для збільшення ваших фінансових можливостей є два шляхи: висловити свій намір мати більшу суму, подавши заяву в ту організацію, яка є кредитором, з проханням про збільшення кредитного ліміту на вашій пластиковій карті. Або чекати і сподіватися на те, що в результаті політики лояльності та проведення акцій для залучення клієнтів, банк сам підвищить суму на вашій пластиковій карті.

  Отже, все у ваших руках і ви вирішили написати заяву. У тому випадку необхідно виконати низку вимог та надати наступне:

 • Свідоцтво вашої платоспроможності. Ваші фінансові можливості за останній час покращилися, що і підтверджує прикладена до заяви нова довідка про доходи;
 • Активність використання кредитки.
 • До цього часу ви вже кілька разів активно скористалися кредитною сумою;

 • Дисциплінованість погашення платежів.
 • Ви вчасно погасили всі платежі відповідно до договору про кредит;

 • Як була використана кредитка. Відіграє позитивну роль проведення безготівкових розрахунків. Це переважніше отримання готівкових коштів.
 • У тому випадку, якщо ліміт кредитової карти підвищує банк, ви отримуєте про це SMS-повідомлення. Приводом для збільшення максимальної суми може стати отримання нової кредитової карти замість старої, термін дії якої закінчився. Ви можете прийняти умови банку і брати участь в акції.

  Наприклад, SMS-пропозиція зробити покупку на фіксовану суму, сплативши кредиткою, що дозволить збільшити її ліміт.

  Характерно збільшення ліміту в середньому не більше ніж на 25% від початкової суми з частотою один раз на рік. Але деякі банки можуть збільшити максимальну доступну суму на 30%, на 50% або навіть 100%. Збільшення кредитного ліміту, як правило, відбувається поступово.

  Трохи підвищивши, банк відслідковує статистику по тим же параметрам: дисциплінованість, активність і платоспроможність, спостерігаючи за динамікою витрачання і погашення засобів.

  Враховуючи, що процентна ставка по кредитках досить висока, іноді буває небажано не заплановане збільшення ліміту по карті.

  Щоб уникнути непорозумінь із погашенням заборгованості та навіть можливих судових розглядів, співробітники банку повинні поставити власника кредитової карти до відома про можливе майбутнє збільшення її ліміту при здійсненні угоди в певний період. Далі події можуть розвиватися за двома сюжетних лініях. Є угода - ліміт збільшений.

  Немає угоди - немає збільшення ліміту.

  Так нехай ваші бажання завжди відповідають вашим можливостям.


  Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Банк "Авангард" зайнявся продажем Ж / Д квитків Банк "Авангард" запропонував нову можливість для мандрівників.На додаток ... Більше

  Як отримати кредитну карту онлайн На сьогодні досить багато банків вирішили піти ... Більше

  ТОП 10 найпопулярніших кобрендовою карт у росіян Прагнення залучити якомога більше клієнтів весь час підштовхує ... Більше

  «Золота» VISA АГРОПРОМКРЕДІТа принесла своїм власникам шампанське 28 серпня 2012 15:54 Три клієнта Банку Агропромкредит (двоє - з Пермського філіалу, третій - клієнт ... Більше

  Як завести кредитну карту Дуже багато банків сьогодні мають свої сайти, на яких викладають конкретну інформацію про те, як ... Більше

  Популярне