Кредитні картки з пільговим періодом

Кредитні картки з пільговим періодом

Кредитні картки з пільговим періодом

Пільга полягає в тому, що на суму позики відсотки не нараховуються. І якщо повернути всі гроші до дати його закінчення, то переплати банку будуть мінімальними.

Відсотки не нараховуються. Погашаючи всю суму до закінчення пільгового періоду можна продовжувати користуватися позичкою.

Існує таке поняття, як пільговий період по пластиковій картці або grace period. Він обов'язково позначений у договорі з банком, фіксується у виписці. Часто видаються безстрокові позики.

Мало сказати, що це приваблива послуга фінансистів.

По протяжності пільговий або Грейс період може поширюватися від 50 до 200 днів. Може бути наданий одноразово Грейс період на 200 днів, а наступні безпроцентні періоди - на 50. Вирішувати скільки-це привілей банку.

У кожному з них розроблена своя програма.

Картка може бути розрахована на певний список пільгових операцій. Співробітники банку повинні знайомити клієнтів з тим, які операції будуть вважатися пільговими і потрапляють в пільговий період. Але незалежно від категорії проведеної операції в термін, зазначений для пільги, повинні бути погашені всі заборгованості, як пільгові, так і немає.

Як правило, пластикова кредитова картка призначена для безготівкової оплати товарів і послуг в магазинах і через Інтернет.

Зупинимося на операціях, які не потрапляють під пільгу:

 • Не можна зняти готівку за деякими займовим програмами або вони знімаються з нарахуванням великих відсотків і з подальшим скасуванням пільгового періоду;
 • Не перекладаються кошти на інший рахунок з кредитки;
 • Обмежені можливості здійснювати операції через Інтернет (такі як покупка електронної валюти, платежі через Інтернет, зазначені в спеціальному списку).
 • До не пільговими операціями можуть бути віднесені комунальні платежі: оплата ЖКГ та електрики.
 • На всі операції не пільгового списку будуть нараховані відсотки в будь-якому випадку, навіть в пільговий період. Але важливо пам'ятати, що погасити всю витрачену суму обов'язково треба в строк, щоб скористатися пільгою на безпроцентний період.

  Кредитні картки з пільговим періодом кредитування

  Сьогодні найчастіше пропонують дві моделі роботи кредитки за пільговим нарахуванню відсотків. У першому випадку витрати можливі під час так званого звітного періоду. Скоєно покупки або оплачені послуги.

  Після цього дається термін, званий платіжним періодом, за який треба повернути всю суму. Якщо до кінця цього періоду вся сума заборгованості погашена, то процентна ставка не нараховується. Клієнт знову може скористатися грошима з рахунку.

  Якщо сума не внесена в строк або внесено не повністю, то відсотки нараховуються на всю позичати суму, навіть на ту частину, яка була погашена в строк. Припустимо, що звітний період становить 30 днів, а платіжний період - 20. У цьому випадку буде позначений як пільговий період в 50 днів.

  Першим розрахунковим днем може вважатися день випуску картки або день першої проведеної операції.

  Протягом місяця - витрачаємо і за 20 днів безкоштовно гасимо борг.

  Друга модель розрахунку безпроцентного періоду по позиці передбачає певний календарний період, протягом якого можна витрачати, але і до кінця якого треба все повернути. Тут немає 20 днів після останнього розрахунку, як у першому випадку. Частіше позначають період в 60 днів.

  Зворотний відлік починається з дня першої оплати по картці.

  Як правило, пільговий період починає обчислюватися з початку місяця, з 1 чисел. Важливо знати, що погашати свою заборгованість треба заздалегідь, мінімум за три дні до закінчення пільгового періоду. Враховуйте, що на проведення платежів та інші банківські операції потрібно час.

  Кредитні картки з пільговим періодом на зняття готівки

  Багато банків з метою залучення потенційних клієнтів використовують тривалий пільговий період з 0% при знятті готівки з картки. Приклад тому Авангард банк. Його пропозиція - протягом 5 днів оформити кредитову картку.

  Visa Classic, Master Card Metro, Master Card Standard під 15% річних з пільговим періодом 200 днів пропонують ліміт по картці до 500000 рублів. Visa Gold, Master Card Platinum, Master Card Gold під ті ж 15% з пільговим періодом 200 днів пропонують 1000000 рублів. Важливо, що за цими програмами можна знімати готівку з карти під комісію в 0%.

  В середньому за зняття готівки банки беруть комісію від 2,9 до 3,9%. Це «Альфа» банк, «Траст», «Тінькофф».

  Банк «Русский стандарт» за тарифом «Кредит в кишені» та іншим програмам пропонує 4,9% комісійних за зняття готівки з картки.

  Але в більшості банків під дію пільгового періоду не підпадають операції, прямо або побічно пов'язані з готівкою (зняття готівки в банкоматі, комісія за зняття готівки), а також операції по програмі «Заплати в розстрочку».

  Кредитні картки з пільговим періодом 200 днів

  За даними статистики близько половини клієнтів банків користуються послугою пільговий період безпроцентного кредитування. Найчастіше він становить 50-60 днів, але є пропозиції до 200 днів. При цьому зберігається правило внесення обов'язкових щомісячних платежів.

  Мінімальний обов'язковий платіж становить 10% від суми боргу.

  Звітний період - це 1 місяць. До кінця 1 звітного періоду клієнт отримує виписку, в якій йому пропонується внести 10% від суми боргу. У другій платіжний період, тобто у другій місяць вноситься ще 10% і так до кінця 6 місяців.

  У сьомий місяць використання кредиту до 20 числа вноситься вся сума заборгованості, що залишилася на 1 число 7 місяці. Пільговий період надається один раз. Це означає, що при виконанні умов договору і при своєчасному погашенні заборгованості, наступний пільговий період складе 50 днів.

  Так банк Авангард випустив кредитку з безвідсотковим періодом 200 днів. Умови для отримання цього бонусу наступні:

 • Клієнт повинен бути новачком, тобто раніше ніколи не використовував овердрафт;
 • Клієнт повинен подати заяву в банк, висловивши свій намір отримати кредитку;
 • Ліміт пластикової картки встановлюється банком для кожного клієнта індивідуально.
 • Мінімальні платежі в розмірі 10% вносяться щомісяця, а вся сум боргу - до 20 числа 7 місяця з моменту отримання карти.

  При порушенні цих умов будуть нараховані відсотки на все 200 днів по наростаючій процентній ставці: у перші три місяці вона складе 15%, а пізніше - 24% річних. Якщо протягом 200 днів клієнт не скористався грошима, пропозиція банку анулюється.


  Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Investor Relations, відносини з інвесторами - що потрібно від фахівця із зв'язків з інвесторами У даній статті ми спробуємо дати короткий, але ... Більше

  Іпотечне співпраця Банку Москви і ВТБ24 перемагає формальності 2 травня 2012 14:26 Банк Москви повідомив про нововведення в лінійці ... Більше

  Банки продовжують видавати готівку спільно За останній час відразу кілька великих банків об'єднали свої ... Більше

  Банки або ПІФи: куди вкладати гроші вигідніше? Вкладення в пайові інвестиційні фонди (ПІФи) в корені відрізняються від банківських вкладів.Депозитні вклади і ПІФи ... Більше

  Сбербанк Росії в г Ростов-на-Дону - робота відділень, адреси філій, кредити, депозити, послуги Перша контора Державного банку Росії відкрилася в Ростові-на-Дону в 1862 році.Приблизно ... Більше

  Популярне