Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредитні картки з пільговим періодом кредитування


Кредитні картки з пільговим періодом кредитування

Що таке ставка по кредитних картах

Процентна ставка за використання кредитної картки, як правило, досить висока. Так, за використання певної суми грошей, близько 20% від неї, в залежності від банку-емітента, доведеться віддати зверху. Не дуже вигідно, чи не так?

Однак є вихід, ряд банків надає кредитні картки з пільговим періодом кредитування.

Пільговий період - це термін, протягом якого можна безкоштовно користуватися грошима банку.

Його розмір встановлений банком і становить він від 25 до 60 днів.

Варто пам'ятати про те, що таке вигідну пропозицію отримати не так просто. Кредитні картки з пільговим періодом надаються тільки перевіреним клієнтам, що довели свою спроможність і надійність. Можуть видати таку кредитку і новачкам, але з дотриманням деяких умов.

Наприклад, вони повинні досягти певного віку і мати заробітну плату не нижче встановленого мінімуму.

Пільговий період в різних банках помітно відрізняється один від одного, як розміром, так і способами обчислення і сплати. Наприклад, якщо, припустимо, встановлено пільговий період до 55 днів, то протягом 30 днів витрачається сума, а потім, з моменту виникнення заборгованості на рахунку, обчислюється залишився 25-денний період. І, якщо після закінчення цього строку борг не буде сплачений, доведеться внести суму більшу, ніж ви витратили.

Тобто, доведеться сплатити відсоток за кредитом.

В інших банках весь пільговий період може вважатися з дня витрачення ліміту; це означає, що раз встановлено 55 днів, то і на оплату грошей у клієнта є майже два місяці. Найбільш невигідним варіантом є той випадок, коли період прив'язаний до певної фіксованої дати, а значить, якщо клієнт вичерпав ліміт в самому кінці терміну, то часу на безпроцентну оплату у нього практично не залишається.

Придбання такої карти досить вигідно при її постійному використанні. Адже в будь-якому випадку, при взятті споживчого кредиту, розмір процентної ставки доведеться сплатити, так як в даному випадку про пільговому періоді не йде й мови. Кредитна картка ж дозволяє заощадити, заплативши, лише, щорічну плату за її використання.

Причому, якщо картка активно використовується, то сума зекономлених коштів помітно перевищить розміри цієї комісії.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як отримати кредитну карту поштою Сучасні банки в силу жорсткої конкуренції між собою за клієнтів ... Більше

Ощадбанк Росії - Саратов - телефони, адреси, кредити Перше відділення Держбанку в Саратові було відкрито в 1848 році, через кілька років після виходу імператорського «Указу ... Більше

Як завести кредитну карту і на що слід звернути увагу ... Більше

Військова іпотека Газпромбанк - державна система забезпечення військових житлом ... Більше

ЮніКредит Банк змінив умови автокредитів - початковий внесок за автокредитом 11 жовтня 2012 0:00 ... Більше

Популярне