Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредитні картки з овердрафтом друге дихання кредитки


Кредитні картки з овердрафтом - друге дихання кредитки

Кредитні картки з овердрафтом друге дихання кредитки

«Звичайну кредитну карту і карту з овердрафтом можна зіставити з табуретом і стільцем без спинки. Не відразу багато клієнтів можуть зрозуміти цю різницю », - розповідає А. Бородкін, начальник управління кредитними пропозиціями ВТБ 24. Спробуємо зрозуміти суть даного висловлювання.

При наявності пластикової картки з овердрафтом клієнт має можливість використовувати не тільки особисті кошти, а й обмежені кошти банку. У кожному конкретному випадку фінансова установа встановлює ліміти, максимальну суму, яку може використовувати клієнт банку.

«Найчастіше, система овердрафт користується попитом у корпоративних клієнтів і так званих« зарплатних »співробітників. Розміри максимально доступної суми не перевищують 90% заробленої плати працівника підприємства або співробітників тих чи інших корпорацій. Відповідно, чим більше ваша зарплата, тим вище поріг займовая ліміту », - каже Є. Грузинів, начальник управління кредитними картами Європейського трастового фінансового інституту.

Коротко кажучи, якщо у вас закінчилися кошти на дебетової картки, ви можете скористатися грошима фінансової установи до наступної заробленої плати. Багато фахівців відносять овердрафт до мікро кредитування, так як на невеликому проміжку часу дана послуга може стати заміною будь споживчим кредитом. Овердрафт по кредитній карті має ряд переваг:

 • можливість зберігати власні кошти, тоді як кредитна карта дозволяє використання тільки позикового ліміту, наданого банком;
 • система припускає, що позикові кошти будуть погашені в короткі терміни, тоді як кредитною карткою можна користуватися протягом довгого часу.
 • "Кредитна картка овердрафт в першу чергу є незамінним засобом тих людей, яким не вистачає невеликої суми грошей до майбутньої заробленої плати. Кредитними картами користуються і відкривають в тому випадку, коли людина просто звик жити в борг і отримувати від використання даного ресурсу додаткові бонуси та привілеї, або ж коли необхідна велика сума грошей на тривалий період часу », - розповідає А. Степаненко, керівник відділення обслуговування фізичних осіб Райффайзенбанк.

  Яку вибрати карту це привілей кожної людини, але в деяких фінансових інститутах стверджують, що більш затребуваним і перспективним напрямком є кредитна карта. Але з цим твердженням можна посперечатися, адже система овердрафту за кредитними картками має переваги на короткому проміжку часу. І з даною опцією не зможе конкурувати ні одне кредитна пропозиція фінансових установ.

  Так само необхідно відзначити, що карту з овердрафтом простіше оформити і на це не потрібна велика кількість документів і додаткових коштів.

  Річна ставка по займовая ліміту допомогою овердрафту становить 20%, тоді як при непогашенні у термін ліміту слід очікувати штрафних санкцій у розмірі 40% річних від використаної суми.

  У висновку необхідно додати, що борги треба погашати вчасно, інакше можна не тільки зіпсувати собі кредитну історію, що позначиться надалі на співпрацю з фінансовими установами, але й згодом невелика сума боргу стане основною причиною для відмови вам у більш великих грошових коштах. А якщо виникне ситуація, коли вам терміново необхідно зробити покупку або перехопити гроші до зарплати, то овердрафт стане незамінним рішенням подібних проблем.


  Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Росгосстрах Банк - колишній Русь Банк Про банк Вхідний у п'ятдесят найбільших кредитних організацій Росії за обсягами активів і пасивів Росгосстрах Банк (РГС ... Більше

  У Лівобережному пенсіонерам пропонують кредит під 1,5% річних 27 серпня 2012 16:34 Новосибірський Банк Лівобережний зробив черговий ... Більше

  Автокредити Росгосстрах Банку - ставки по автокредитах 26 вересня 2012 0:00 Росгосстрах Банк оновив умови по автокредитах.Змінена вся лінійка позик на купівлю автомобіля.Зокрема, поліпшена ... Більше

  Як перевести гроші в системі Ощадбанк онлайн Для того щоб скористатися послугою, потрібно розібратися як перевести гроші ... Більше

  Банк Відродження і ЮніКредит Банк оновили кредитні програми - іпотечну і споживкредитування 10 ... Більше

  Популярне