Кредитні карти по паспорту

 

Ритм життя багатьох людей вимагає від них прийняття швидких рішень. Тому, якою б зручною альтернативою звичайному кредиту не була кредитна картка, її оформлення все одно вимагає певних витрат часу і сил. Крім того, потрібно зібрати деяку кількість документів.

 

У такому випадку, їм на виручку приходять кредитні карти по паспорту, рекламою про яких, так рясніють вулиці.

 

Оформлення звичайної кредитки може бути незручно ще й тим, що потрібно надати довідку про доходи, що не завжди можливо в силу того, що багато громадян або не працюють на тривалій договірній основі, тобто не мають постійного місця роботи, або, взагалі, фактично є безробітними. Ці особи можуть не розраховувати на отримання кредитної картки звичайним способом. Кредитні карти по паспорту можна отримати у відділенні банку.

 

Для цього, необхідно заповнити заяву на її отримання. У зв'язку з тим, що клієнт надає тільки паспорт, банк особливо ретельно перевіряє всі отримані дані. Крім того, оформлення такої картки встане не дешево.

 

Якщо клієнт не може надати додаткових документів, розмір процентної ставки збільшується в рази. Так, якщо оформляти картку за все правилами, відсоток може становити 14-19%, а якщо без паспорта, то близько 45%. Ще одним неприємним сюрпризом може стати встановлення банком мінімального кредитного ліміту, а до того ж, ще й невідновлюваного.

 

Подібна міра викликана бажанням банку убезпечити себе від недбайливих платників, адже, по суті, крім паспортних даних, він про клієнта нічого не знає, в тому числі і його дохід, а адже саме розмір заробітної плати дозволяє судити про платоспроможність. Однак отримати кредитну картку на вигідних умовах, все ж, можливо. Пріоритет віддається тим клієнтам, які вже користувалися послугами даного банку і мали карту.

 

Позитивна кредитна історія дає можливість отримати більший кредитний ліміт. Так само, гарантом отримання кредитки може бути оформлення кредитної картки з передоплатою. Це означає, що клієнт, при оплаті товарів і послуг, буде витрачати свої гроші, а не кошти банку.

 

Крім того, можна оформити електронну кредитну карту, яка, по суті, так само є передплаченого. Незважаючи на швидкість оформлення, кредитна карта по паспорту має ряд досить неприємних мінусів.

 

Тому, все ж, рекомендується отримувати кредитку за наявності всіх необхідних документів, аби уникнути, в майбутньому деяких проблем.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитний договір банку - на які умови звернути увагу? Пройдемося послідовно за умовами ... Більше

Банк Перм - кредити, вклади в АКБ Перм Про банк Відкрите акціонерне товариство ... Більше

Банк Глобекс фінансує будівництво мікрорайону малоповерхівок «Сурський квартал» в Пензенській області 30 липня 2012 22:05 Банк Глобекс набуває ... Більше

Волзький соціальний банк г Самара - кредити, послуги банку Про банк Товариство ... Більше

Іпотека в кризу, іпотека після кризи - фінансова криза та іпотека Зараз вже ніхто, мабуть, не сумнівається в ... Більше

Популярне