Кредитні карти по паспорту

 

Ритм життя багатьох людей вимагає від них прийняття швидких рішень. Тому, якою б зручною альтернативою звичайному кредиту не була кредитна картка, її оформлення все одно вимагає певних витрат часу і сил. Крім того, потрібно зібрати деяку кількість документів.

 

У такому випадку, їм на виручку приходять кредитні карти по паспорту, рекламою про яких, так рясніють вулиці.

 

Оформлення звичайної кредитки може бути незручно ще й тим, що потрібно надати довідку про доходи, що не завжди можливо в силу того, що багато громадян або не працюють на тривалій договірній основі, тобто не мають постійного місця роботи, або, взагалі, фактично є безробітними. Ці особи можуть не розраховувати на отримання кредитної картки звичайним способом. Кредитні карти по паспорту можна отримати у відділенні банку.

 

Для цього, необхідно заповнити заяву на її отримання. У зв'язку з тим, що клієнт надає тільки паспорт, банк особливо ретельно перевіряє всі отримані дані. Крім того, оформлення такої картки встане не дешево.

 

Якщо клієнт не може надати додаткових документів, розмір процентної ставки збільшується в рази. Так, якщо оформляти картку за все правилами, відсоток може становити 14-19%, а якщо без паспорта, то близько 45%. Ще одним неприємним сюрпризом може стати встановлення банком мінімального кредитного ліміту, а до того ж, ще й невідновлюваного.

 

Подібна міра викликана бажанням банку убезпечити себе від недбайливих платників, адже, по суті, крім паспортних даних, він про клієнта нічого не знає, в тому числі і його дохід, а адже саме розмір заробітної плати дозволяє судити про платоспроможність. Однак отримати кредитну картку на вигідних умовах, все ж, можливо. Пріоритет віддається тим клієнтам, які вже користувалися послугами даного банку і мали карту.

 

Позитивна кредитна історія дає можливість отримати більший кредитний ліміт. Так само, гарантом отримання кредитки може бути оформлення кредитної картки з передоплатою. Це означає, що клієнт, при оплаті товарів і послуг, буде витрачати свої гроші, а не кошти банку.

 

Крім того, можна оформити електронну кредитну карту, яка, по суті, так само є передплаченого. Незважаючи на швидкість оформлення, кредитна карта по паспорту має ряд досить неприємних мінусів.

 

Тому, все ж, рекомендується отримувати кредитку за наявності всіх необхідних документів, аби уникнути, в майбутньому деяких проблем.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Мій Банк.Іпотека пропонує своїм клієнтам новий споживчий кредит - до 52 ... Більше

Банк Тольяттіхімбанк г Тольятті - кредити, послуги банку Про банк Закрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк« Тольяттіхімбанк »(Тольятті) внесено ... Більше

Комісії банку за кредитами, комісія за видачу кредиту Багато хто вже давно звикли жити за принципом: спочатку отримуєш - потім платиш.Зручно!Так, і кредити сьогодні ... Більше

Онлайн заявка на отримання кредитної картки Безумовно кращим способом придбання кредитної картки є заповнення онлайн форми на сайтах партнерах найбільших банків.Кредитні брокери расчитать і ... Більше

ВАТ АКБ Росбанк - кредити, іпотека, вклади, огляд банку Акціонерний комерційний банк «Росбанк» внесений Центральним банком РФ в КГР 02.03.1993.Спочатку банк був заснований під ім'ям ... Більше

Популярне