Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредитні карти Ощадбанку умови їх одержання і застосування


Кредитні карти Ощадбанку, умови їх одержання і застосування

Кредитні карти Ощадбанку умови їх одержання і застосування

В даний час все більше росіян на практиці переконалися, що користуватися пластиком це зручно, просто, економічно і, врешті-решт, престижно. Власник картки має можливість не носити в гаманці готівку купюри, боячись їх втратити з різних причин. При втраті електронного засобу платежу, потрібно повідомити про це в банк-емітент і картку заблокують, а клієнт швидко отримає нову.

У разі термінової потреби в грошах, виручить пластик з дозволеним овердрафтом або кредитка.

Переважна більшість жителів Росії використовують кредитні карти Ощадбанку, умови застосування яких достатньо привабливі і доступні, оскільки цей банк володіє найбільшою мережею філій і представництв. Мільйони працюючих і пенсіонерів отримують зарплати і пенсії по всій країні на картки цього банку. Очевидно, що ощадному банку довіряють і закономірно, що його кредитки користуються великим попитом.

Залучають клієнтів і суттєві пільги по кредитах, що поширюються на учасників пенсійних і зарплатних проектів Ощадбанку.

Кредитні карти Ощадбанку: умови застосування

Умови обслуговування кредиток Ощадбанку встановлені в спеціальному положенні, затвердженому правлінням банку.

Ощадбанк Росії представляє своїм клієнтам широку можливість вибору банківських карток платіжних технологій систем Віза і Майстер Карт, які дозволяють розраховуватися за товари та послуги або знімати готівку не тільки в Росії, але і за кордоном. Електронний засіб платежу може придбати кожен громадянин РФ у віці від 18 років, по визнаному посвідченням особи. Після укладання відповідного договору з банком на ім'я клієнта відкривається спеціальний рахунок.

Кредитка обслуговується до встановленого терміну, зазначеного на звороті пластика.

Банк встановлює кредитний ліміт, тобто суму, в межах якої здійснюються операції по рахунку строком до одного року і / або з наступним продовженням терміну. За видачу кредиту банк нараховує суму відсотків відповідно до затверджених тарифів. Всі операції, які проводяться з використанням картки, враховуються і проплачувати за рахунок коштів банку з одночасним зниженням ліміту.

Протягом пільгового терміну кредитування (до 50 днів після підписання договору) використання кредитних коштів клієнтом не оплачується.

Протягом першого року оплата за обслуговування картки не здійснюється. На кредитні карти Ощадбанку поширюються умови про знижки, що надаються організаціями торгівлі та побутового обслуговування, при використанні дебетових карт.

Погашення кредиту здійснюється готівкою і \ або безготівковими коштами в підрозділах банку або з використанням банкоматів і електронних терміналів ощадного банку РФ.

Кредитні карти Ощадбанку: умови отримання

Стандартні умови отримання кредитної картки Ощадбанку наступні: громадянство РФ, постійна реєстрація в місці подачі заяви на придбання кредитки, трудовий стаж за попередні п'ять років не менше року, а на останньому трудовому місці - не менше шести місяців. Вік від 18 до 51 року для жінок і до 58 - для чоловіків. Також необхідно представити документи, що підтверджують зазначений у заяві дохід.

Конкретні умови придбання кредитки залежать від типу і виду картки, наявності у клієнта діючої дебетової картки для отримання зарплати, і що нараховується доходу на неї.

Дізнатися конкретні відомості про оплату за видачу та обслуговування електронного засобу платежу, правила погашення виданого позики, іншу докладну інформацію з усіх питань можна отримати регіональному відділенні і на сайті Ощадбанку Росії.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Промсвязьбанк представив нову технологію прийому платежів по картах Промсвязьбанк спільно з компаніями ... Більше

Банк Москви і Ощадбанк ввели «особливий сервіс» для своїх клієнтів 10 квітня 2012 7:07 Банк Москви і нижегородський офіс Ощадбанку Росії кожен по-своєму ... Більше

Банки об'єднаються для боротьби проти кіберзлочинців За підсумками засідання круглого столу, присвяченого дистанційним банківським послугам і кіберзлочинності, російські банки вирішили об'єднати ... Більше

Автокредит на комерційний транспорт, спецтехніку, вантажні автомобілі Про автокредити на придбання легкових автомобілів хоч вітчизняного, хоч іноземного виробництва ми писали досить багато.Цикл матеріалів буде неповним, ... Більше

Банк Челябкомзембанк г Челябінськ - кредити, послуги Про банк Закрите акціонерне товариство «Челябінський комерційний Земельний Банк» ... Більше

Популярне