Кредитні карти для студентів

Вигідне неділю в банку Радянський

В даний час відповідь на поставлене питання стає однозначним. Більшість банків стало пропонувати таку послугу. Причому, це досить розумне рішення - пропонувати кредитні карти для студентів.

Життя студентів має велику кількість розваг, вражень і можливостей здійснювати ті вчинки, які бувають неприпустимі в більш старшому віці. Це добре, нормально і своєчасно, тому вони повинні мати певні купівельні спроможності. У цьому допомогти можуть не тільки кошти батьків, але і ті можливості, якими можуть скористатися студенти в рамках кредитного договору.

Кредитні карти для студентів видають далеко не всі банки, оскільки довідки про доходи у більшості з них немає.

У зв'язку з цим молодим людям доведеться побігати в пошуках можливостей користуватися такими послугами.

Кредитки студентам видає, наприклад, Транст-банк. Мінімальним віком для укладення кредитного договору є вік 18 років. Банк надає кредитні карти Visa Класик.

Така картка видається на строк не більше трьох років, основною валютою є рубль. Пільговий період для студентів складає шістдесят днів. А ось проценти за таким кредитним договором все одно дуже пристойні - близько двадцяти семи відсотків.

Природно, що таку кредитну карту для студентів отримати зможуть далеко не всі в цій категорії. У банк обов'язково надається паспорт, копія паспорта, довідка з навчального закладу. Необхідною умовою буде наявність прописки.

Банк зміг розробити дуже цікаві пільгові умови, які стосуються умов обслуговування карт, отримання грошових коштів з необхідного банкомату. Але, в цілому, банківська картка для студентів - це звичайна кредитка, умови якої дуже навіть жорсткі. Але, в той же час, вона представляє для студентів не дуже широкі, а середні можливості.

Перевищення ліміту дозволено тільки в дуже окремих випадках, а от термін погашення дуже чіткий - в першу половину місяця та не менше десяти відсотків.

Останнім часом кредитні карти для студентів стали надавати й інші банки, але з 21 року. Наприклад, банк Ощадбанк надає самі лояльні умови на ринку кредитування, оскільки враховується, що у студентів відсутня стабільний дохід.

Кредитну карту студенти мають змогу отримати практично в будь-якому банку.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Автокредит Абсолют Банку надається на пільгових умовах 4 липня 2012 0:00 Автокредит Абсолют Банку на покупку автомобілів Volvo надається тепер на пільгових умовах.Дана акція триватиме ... Більше

Як правильно вибрати кредит - вибір між банківським споживчим, цільовим і ... Більше

Банки об'єднаються для боротьби проти кіберзлочинців За підсумками засідання круглого столу, присвяченого дистанційним банківським послугам і кіберзлочинності, російські банки вирішили об'єднати ... Більше

Банк Інтеза змінив умови беззаставних кредитів для малого бізнесу 25 січня 2012 0:00 Банк Інтеза змінив ... Більше

Найбільш затребувана іпотека ФОРА-БАНКу в Пермі - «Все по кишені!» 27 серпня ... Більше

Популярне