Кредитні карти для студентів

Вигідне неділю в банку Радянський

В даний час відповідь на поставлене питання стає однозначним. Більшість банків стало пропонувати таку послугу. Причому, це досить розумне рішення - пропонувати кредитні карти для студентів.

Життя студентів має велику кількість розваг, вражень і можливостей здійснювати ті вчинки, які бувають неприпустимі в більш старшому віці. Це добре, нормально і своєчасно, тому вони повинні мати певні купівельні спроможності. У цьому допомогти можуть не тільки кошти батьків, але і ті можливості, якими можуть скористатися студенти в рамках кредитного договору.

Кредитні карти для студентів видають далеко не всі банки, оскільки довідки про доходи у більшості з них немає.

У зв'язку з цим молодим людям доведеться побігати в пошуках можливостей користуватися такими послугами.

Кредитки студентам видає, наприклад, Транст-банк. Мінімальним віком для укладення кредитного договору є вік 18 років. Банк надає кредитні карти Visa Класик.

Така картка видається на строк не більше трьох років, основною валютою є рубль. Пільговий період для студентів складає шістдесят днів. А ось проценти за таким кредитним договором все одно дуже пристойні - близько двадцяти семи відсотків.

Природно, що таку кредитну карту для студентів отримати зможуть далеко не всі в цій категорії. У банк обов'язково надається паспорт, копія паспорта, довідка з навчального закладу. Необхідною умовою буде наявність прописки.

Банк зміг розробити дуже цікаві пільгові умови, які стосуються умов обслуговування карт, отримання грошових коштів з необхідного банкомату. Але, в цілому, банківська картка для студентів - це звичайна кредитка, умови якої дуже навіть жорсткі. Але, в той же час, вона представляє для студентів не дуже широкі, а середні можливості.

Перевищення ліміту дозволено тільки в дуже окремих випадках, а от термін погашення дуже чіткий - в першу половину місяця та не менше десяти відсотків.

Останнім часом кредитні карти для студентів стали надавати й інші банки, але з 21 року. Наприклад, банк Ощадбанк надає самі лояльні умови на ринку кредитування, оскільки враховується, що у студентів відсутня стабільний дохід.

Кредитну карту студенти мають змогу отримати практично в будь-якому банку.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Центр повернення банківських комісій - комісія за видачу кредиту, незаконні комісії банків Незважаючи на те, що ... Більше

1 серпня АК БАРС пропонує оформити кредитку всім, чиї витрати в гіпермаркеті «ЕССЕН» перевищили 3 тис. ... Більше

НОМОС-Банк запустив іпотеку для бізнесу - комерційна нерухомість в іпотеку 24 жовтня 2012 0:00 НОМОС-Банк почав надавати іпотечні кредити малому бізнесу ... Більше

Як оформити кредитну карту швидко Банк - один з найпоширеніших ... Більше

Кредитний кооператив - кредитний споживчий кооператив громадян Кредитний споживчий кооператив громадян (КПКГ) - це небанківська кредитна організація, створювана як добровільне об'єднання фізичних осіб для фінансової ... Більше

Популярне