Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредитні карти для дітей їх оформлення переваги і недоліки


Кредитні карти для дітей, їх оформлення, переваги та недоліки

CreditCardsOnline спільно з Ощадбанком випускають нову кредитну карту

Зрозуміло, з одного боку таку карту відкривати для дитини не дуже логічно, але існує й інша думка. По-перше, у кожного старшокласника є кишенькові гроші, їх йому дають батьки, тобто йому таки довіряють гроші. Виходить, карта нічим не гірше і носити її з собою значно безпечніше, ніж кишенькові гроші.

Тим більше що багато магазинів приймають картки до оплати.

І дитині можна видавати гроші не готівкою, а на таку карту, і йому так зручніше буде їх збирати.

По-друге, дана карта дисциплінує дитину. Він розуміє, що йому довіряють, і відчуває додаткову відповідальність. А з іншого боку він навчиться поводитися з пластиковими картами, і це, безумовно, йому знадобиться в житті.

Тим більше що, саме батьки визначають для дитини суму ліміту на кредитній карті для дітей, при її відкритті. А якщо родичі (скажімо, дідусі, бабусі і т.д.) захочуть допомогти дитині з якою-небудь покупкою, їм достатньо буде лише поповнити картку, і не доведеться ламати голову, як передати ці гроші.

Плюс кредитної картки для дітей у тому, що переглядаючи виписку по карті (робити це можна коли завгодно і необмежену кількість разів), можна зрозуміти коли, скільки, де саме і на що витрачені гроші. А при втраті картки її можна заблокувати, а потім перевипустити, з готівкою такого точно не вийде.

Для старшокласників дана кредитна карта просто знахідка, тому як, вступивши вчитися і виїхавши в інше місто, можна буде без зусиль отримувати на карту фінансову допомогу від батьків. А в разі непередбачених обставин, можливо скористатися і лімітом.

Оформлення карти

Оформити кредитну карту для дітей можна майже у всіх банках країни, вона оформлюється безкоштовно і за короткий термін. Вона може бути випущена за заявою одного з батьків, а так само дитина особисто може заповнити заявку і поставити на ній свій підпис, це дозволить йому відчути себе дорослішим і зрозуміти, що тепер на ньому певна відповідальність. Користуючись такою картою, дитина буде рости більш акуратним, а так само він навчиться з розумом розпоряджатися своїми грошима.

Дана карта прикріплюється кредитній карті одного з батьків і всі витрати по її обслуговуванню і по погашенню відсотків повністю лежать на батьку.

Припустимо перевищення ліміту на карті, але процентна ставка при цьому буде мати збільшена.

Блокування на даній картці ліміту позики, як і обнулення рахунку, є прерогативою батьків. При нульовому рахунку карта перейменовується в дебетову, а при кредитному нульовому ліміті потрібно буде батькам покласти на неї певну грошову суму, на яку кредитор буде нараховувати відсотки.

Внаслідок цього боятися оформляти дітям подібні карти не варто. Головне - це правильно навчити дитину нею користуватися. Виходить, у дитячих кредитних карт маса переваг.

Але у них так само є і недоліки, причому ті ж, що і у дорослих, до прикладу, висока комісія за переведення в готівку грошових коштів. Однак головні недоліки кожної карти пов'язані з невмілим використанням нею.

Отже, відкрити дитині таку карту досить просто, але обов'язково необхідно навчити його нею користуватися.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Фінам ввів нові тарифні плани Кредитування з використанням банківських карт росте в Росії ... Більше

Онлайн-кредитування набирає обертів Як показують останні дослідження, роздрібне кредитування набирає обертів.При цьому, відчуваючи після кризи деяка недовіра до кредитів в банках, росіяни забувають про нього ... Більше

Студентська кредитна карта і її переваги Ця картка є інноваційним продуктом.Тепер у ... Більше

Кредитна карта Хоум Кредит Банку - як оформити заявку, відгуки про кредитних програмах Хоум ... Більше

Режими кредитування - кредитна лінія, овердрафт Які умови по кредиту вам найбільш підходять?Що вибрати: кредитну лінію, кредит або овердрафт?Розрізняють такі режими ... Більше

Популярне