Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредитні карти для дітей їх оформлення переваги і недоліки


Кредитні карти для дітей, їх оформлення, переваги та недоліки

CreditCardsOnline спільно з Ощадбанком випускають нову кредитну карту

Зрозуміло, з одного боку таку карту відкривати для дитини не дуже логічно, але існує й інша думка. По-перше, у кожного старшокласника є кишенькові гроші, їх йому дають батьки, тобто йому таки довіряють гроші. Виходить, карта нічим не гірше і носити її з собою значно безпечніше, ніж кишенькові гроші.

Тим більше що багато магазинів приймають картки до оплати.

І дитині можна видавати гроші не готівкою, а на таку карту, і йому так зручніше буде їх збирати.

По-друге, дана карта дисциплінує дитину. Він розуміє, що йому довіряють, і відчуває додаткову відповідальність. А з іншого боку він навчиться поводитися з пластиковими картами, і це, безумовно, йому знадобиться в житті.

Тим більше що, саме батьки визначають для дитини суму ліміту на кредитній карті для дітей, при її відкритті. А якщо родичі (скажімо, дідусі, бабусі і т.д.) захочуть допомогти дитині з якою-небудь покупкою, їм достатньо буде лише поповнити картку, і не доведеться ламати голову, як передати ці гроші.

Плюс кредитної картки для дітей у тому, що переглядаючи виписку по карті (робити це можна коли завгодно і необмежену кількість разів), можна зрозуміти коли, скільки, де саме і на що витрачені гроші. А при втраті картки її можна заблокувати, а потім перевипустити, з готівкою такого точно не вийде.

Для старшокласників дана кредитна карта просто знахідка, тому як, вступивши вчитися і виїхавши в інше місто, можна буде без зусиль отримувати на карту фінансову допомогу від батьків. А в разі непередбачених обставин, можливо скористатися і лімітом.

Оформлення карти

Оформити кредитну карту для дітей можна майже у всіх банках країни, вона оформлюється безкоштовно і за короткий термін. Вона може бути випущена за заявою одного з батьків, а так само дитина особисто може заповнити заявку і поставити на ній свій підпис, це дозволить йому відчути себе дорослішим і зрозуміти, що тепер на ньому певна відповідальність. Користуючись такою картою, дитина буде рости більш акуратним, а так само він навчиться з розумом розпоряджатися своїми грошима.

Дана карта прикріплюється кредитній карті одного з батьків і всі витрати по її обслуговуванню і по погашенню відсотків повністю лежать на батьку.

Припустимо перевищення ліміту на карті, але процентна ставка при цьому буде мати збільшена.

Блокування на даній картці ліміту позики, як і обнулення рахунку, є прерогативою батьків. При нульовому рахунку карта перейменовується в дебетову, а при кредитному нульовому ліміті потрібно буде батькам покласти на неї певну грошову суму, на яку кредитор буде нараховувати відсотки.

Внаслідок цього боятися оформляти дітям подібні карти не варто. Головне - це правильно навчити дитину нею користуватися. Виходить, у дитячих кредитних карт маса переваг.

Але у них так само є і недоліки, причому ті ж, що і у дорослих, до прикладу, висока комісія за переведення в готівку грошових коштів. Однак головні недоліки кожної карти пов'язані з невмілим використанням нею.

Отже, відкрити дитині таку карту досить просто, але обов'язково необхідно навчити його нею користуватися.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотека на покупку будинку, іпотечний кредит на будівництво приватного будинку Як часто вас відвідувала думка про власний будиночок?Не ... Більше

Акції банків за кредитними картками у вересні У банках почався оксамитовий сезон знижок і спеціальних пропозицій! Райффайзенбанк спільно з платіжною системою Visa проводить ... Більше

Кредитні картки з овердрафтом - друге дихання кредитки «Звичайну кредитну карту і карту з овердрафтом можна зіставити з ... Більше

Все, що потрібно знати про Кобренд Ще кілька років тому кобрендовою карти здавалися екзотикою.Сьогодні більшість новинок ... Більше

Альфа-Банк і PEGAS Touristik запустили програму online-кредитування туристичних турів 25 червня 2012 15:13 Альфа-Банк і PEGAS Touristik (туристична компанія, що працює в ... Більше

Популярне