Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредитні карти для дітей їх оформлення переваги і недоліки


Кредитні карти для дітей, їх оформлення, переваги та недоліки

CreditCardsOnline спільно з Ощадбанком випускають нову кредитну карту

Зрозуміло, з одного боку таку карту відкривати для дитини не дуже логічно, але існує й інша думка. По-перше, у кожного старшокласника є кишенькові гроші, їх йому дають батьки, тобто йому таки довіряють гроші. Виходить, карта нічим не гірше і носити її з собою значно безпечніше, ніж кишенькові гроші.

Тим більше що багато магазинів приймають картки до оплати.

І дитині можна видавати гроші не готівкою, а на таку карту, і йому так зручніше буде їх збирати.

По-друге, дана карта дисциплінує дитину. Він розуміє, що йому довіряють, і відчуває додаткову відповідальність. А з іншого боку він навчиться поводитися з пластиковими картами, і це, безумовно, йому знадобиться в житті.

Тим більше що, саме батьки визначають для дитини суму ліміту на кредитній карті для дітей, при її відкритті. А якщо родичі (скажімо, дідусі, бабусі і т.д.) захочуть допомогти дитині з якою-небудь покупкою, їм достатньо буде лише поповнити картку, і не доведеться ламати голову, як передати ці гроші.

Плюс кредитної картки для дітей у тому, що переглядаючи виписку по карті (робити це можна коли завгодно і необмежену кількість разів), можна зрозуміти коли, скільки, де саме і на що витрачені гроші. А при втраті картки її можна заблокувати, а потім перевипустити, з готівкою такого точно не вийде.

Для старшокласників дана кредитна карта просто знахідка, тому як, вступивши вчитися і виїхавши в інше місто, можна буде без зусиль отримувати на карту фінансову допомогу від батьків. А в разі непередбачених обставин, можливо скористатися і лімітом.

Оформлення карти

Оформити кредитну карту для дітей можна майже у всіх банках країни, вона оформлюється безкоштовно і за короткий термін. Вона може бути випущена за заявою одного з батьків, а так само дитина особисто може заповнити заявку і поставити на ній свій підпис, це дозволить йому відчути себе дорослішим і зрозуміти, що тепер на ньому певна відповідальність. Користуючись такою картою, дитина буде рости більш акуратним, а так само він навчиться з розумом розпоряджатися своїми грошима.

Дана карта прикріплюється кредитній карті одного з батьків і всі витрати по її обслуговуванню і по погашенню відсотків повністю лежать на батьку.

Припустимо перевищення ліміту на карті, але процентна ставка при цьому буде мати збільшена.

Блокування на даній картці ліміту позики, як і обнулення рахунку, є прерогативою батьків. При нульовому рахунку карта перейменовується в дебетову, а при кредитному нульовому ліміті потрібно буде батькам покласти на неї певну грошову суму, на яку кредитор буде нараховувати відсотки.

Внаслідок цього боятися оформляти дітям подібні карти не варто. Головне - це правильно навчити дитину нею користуватися. Виходить, у дитячих кредитних карт маса переваг.

Але у них так само є і недоліки, причому ті ж, що і у дорослих, до прикладу, висока комісія за переведення в готівку грошових коштів. Однак головні недоліки кожної карти пов'язані з невмілим використанням нею.

Отже, відкрити дитині таку карту досить просто, але обов'язково необхідно навчити його нею користуватися.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Студентська кредитна карта і її переваги Ця картка є інноваційним продуктом.Тепер у ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: Банк "Авангард" Фахівці CreditCardsOnline.ru продовжують проводити ... Більше

Які можуть нарахувати відсотки по кредитній карті Останні двісті років відсотки по кредитній карті ... Більше

Детальна інформація Перекладено: zanimaem.ruПохожие статьи:Бізнес в умовах кризи, вплив кризи на бізнесХоум Кредит спростив всю наявну клієнтську документаціюДизайн ... Більше

Банк "ТРАСТ" став учасником Об'єднаної розрахункової системи Банк "ТРАСТ" запропонував своїм клієнтам додаткові фінансові можливості.Тепер власники банківських карт банку можуть користуватися ... Більше

Популярне