Кредитна картка за годину

Кредитна картка за годину

Хвиля експрес-кредитів вже давно захлеснула всі магазини країни, починаючи з найбільших торгових центрів і переходячи потім на більш дрібні роздрібні магазинчики. Практично в кожному магазині ми бачимо представників банку, або самі продавці готові розповісти нам про послугу кредитування в даному магазині. Серед безлічі швидких кредитів часто пропонується така банківська послуга як кредитна карта за годину.

Ця послуга передбачає швидке оформлення кредитної картки прямо в магазині. По ній ви можете відразу оплатити обрану вам покупку, а потім продовжувати нею користуватися вже на інші цілі або покупки. Зазвичай карта видається відразу, але може бути і такий варіант, що банк переводить гроші за вашу покупку, а ви починаєте оплачувати кредит.

Сама карта при цьому приходить вам пізніше поштою, з вже знятою з неї сумою вашої заборгованості. Активувавши карту, ви можете використовувати її на свій розсуд. Також зручно те, що поступово виплачувати кредит, сума ліміту на карті зростає до початкової.

Таким чином, якщо ви повністю виплатили зняту вам суму за первісною покупці, ліміт повністю відновлений, і ви можете зняти з карти вже більш значну суму.

Кредитна карта має ряд переваг перед звичайними експрес-кредитами. Одним з таких переваг є те, що, оформляючи «пластиковий кредит», при наступній потреби, вам немає необхідності звертатися в банк, ви можете просто ще раз скористатися картою. Кредитна картка за годину - це зручна послуга для ділових людей, у яких немає часу на постійне оформлення кредитів, вибір більш зручного кредитна продукту і т.д.

Якщо ваш річний відсоток та інші комісії, які беруться за використання карти, вас влаштовують, вам не потрібно буде знову і знову підбирати оптимальні для вас умови кредитування. Тим більше що часто в різних магазинах вони різняться.

Така картка незамінна, якщо ви їдете у відпустку. Або, припустимо, перебуваючи у відрядженні в іншому місті і маючи з собою обмежену суму, вам раптово знадобилися гроші. Кредитна картка - страхувальний варіант багатьох людей, особливо, якщо це цілеспрямовані, мобільні, активні люди.

Оформивши її одного разу, ви зможете більше не оформляти ніяких кредитів, і користуватися нею скільки завгодно до закінчення терміну дії картки. Хоча і в подальшому її можна буде просто переоформити або обміняти на іншу.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитна карта Росбанка - відгук про кредитці, процентні ставки, умови Кредитна карта ... Більше

Платити по кредиту менше - реально! Ви поквапилися оформити кредит на покупку товару в магазині і тільки вдома порахували, скільки доведеться переплатити?Ваш автомобіль куплений ... Більше

Середня сума «кредиту на відпочинок» в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу - 60 тис. рублів 18 вересня 2012 ... Більше

Ханти-Мансійський банк про що набирає обороти автокредитуванні За обсягом виданих споживчих кредитів Ханти-Мансійський банк входить у тридцятку провідних кредитно-фінансових інститутів країни і є лідером ... Більше

Банк Вінець г Ульяновськ - кредити, послуги банку Про банк ЗАТ Банк «Вінець» був створений в ... Більше

Популярне