Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредитна картка з пільговим періодом на кредитування і зняття готівкових коштів поняття нюанси


Кредитна картка з пільговим періодом на кредитування і зняття готівкових коштів: поняття, нюанси

ВТБ24 змінює умови для зняття готівки

Поняття кредитна картка з пільговим періодом увазі, що на позику, виданий банком, не нараховуються відсотки в обумовлений період, зазначений у договорі. При цьому якщо позичальник погасив кредит своєчасно, до закінчення строку погашення, відсотки не нараховуються, а переплати складуть малу частину. І клієнт також зможе користуватися довіреної йому позикою.

В даний час багато фінансові інститути залучають клієнтів саме таким інноваційним пропозицією, видаючи пластикові картки з пільговим періодом, іншими словами надають grace period.

Протяжність такого періоду може варіюватися від 30 до 180 днів і це залежить від політики конкретного банку. На ринку існують навіть пропозиції про видачу безстрокових позик, але отримати такі кошти часто буває досить складно, якщо тільки ваш щомісячний дохід перевищує 50000 рублів.

Пластикова карта може бути розрахована на список певних пільгових операцій. Перед тим як оформляти договір, обов'язково поцікавтеся у фахівців того або іншого фінансового інституту, в який ви звернулися.

Необхідно пам'ятати, що існує список операцій, що не потрапляють в пільговий період:

 • багато займовая програми забороняють знімати готівкові кошти з наданого займовая рахунку;
 • забороняється переводити кошти з кредитної на інші рахунки;
 • є обмеження по покупкам в глобальній мережі інтернет;
 • забороняється проводити оплату ЖКГ.
 • Якщо з якихось причин ви скористалися кредитною карткою з пільговим періодом в вище перелічених випадках, банк нарахує відсотки в будь-якому випадку, якщо навіть ви користувалися нею в наданий пільговий період.

  Кредитна картка з пільговим періодом на зняття готівки

  Сьогодні багато банківські інститути пропонують своїм клієнтам нову пропозицію: кредитна картка з пільговим періодом на зняття готівкових коштів. Згідно даній програмі ви в будь-який момент можете зняти готівкові кошти, як у самому банку, так і в найближчому банкоматі, використовуючи їх під 0% річних у пільговий період. Але варто пам'ятати, що навіть при знятті коштів ви оплачуєте комісію за переказ грошових коштів з кредитного рахунку в готівку.

  У середньому, така комісія може варіюватися від 3 до 4%.

  Кредитна картка з пільговим періодом кредитування

  Але існує ще одне поняття - кредитна картка з пільговим періодом кредитування, яке ніяк не пов'язане з переказом кредитних коштів у готівку. Дана пропозиція дозволяє скористатися займовая засобами тільки при покупці товарів або оплаті послуг. На використані засоби надається пільговий період, за яким ви зобов'язані в термін погасити весь займ.

  У випадках, коли ви оплачуєте тільки частину кредиту за пільговим періодом, або не погашаєте його в строк, банк нараховує відсоток на всю використовувану суму.

  Роблячи висновки, можна сказати, що численні програми з кредитування в банках і інших фінансових інститутах дозволяють сьогодні кожному громадянину користуватися послугами займовая засобів, використовуючи їх на свій розсуд.


  Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Кредитна карта Русь-Банк - інтерв'ю Василя Палаткіна про кредитні картки банку У чому переваги кредитних карт?Які вимоги банки висувають ... Більше

  Сбербанк Росії в г Челябінськ - робота відділень, адреси філій, кредити, депозити, ... Більше

  Порука за кредитом - відповідальність поручителя по кредиту 1.Що таке поручительство по кредиту?Це засвідчене перед банком ... Більше

  Кредитні картки з 18, 19, 20 років і з ... Більше

  Альфа-Банк в Челябінську Один найбільших приватних банків - «Альфа-Банк», який був заснований в 1990 році, в ... Більше

  Популярне