Кредитна карта, через інтернет

Оплата кредитних карт

При очній оформленні кредитної карти в банку доведеться з'явитися не один раз, як мінімум два рази, за умови, що клієнту відомий точний і повний список документів, необхідних для даної операції, а, значить, непередбачуваних ситуацій не виникне. При першому відвідуванні банку необхідно здати документи і заповнити заяву. Вдруге належить ознайомитися з відповіддю і отримати кредитну карту, або ж піти додому ні з чим.

Кредитна картка через Інтернет дозволяє уникнути витрати зайвого часу у чергах, яка, при невдалому розкладі, може виявитися абсолютно марною.

Кредитна картка через Інтернет оформляється досить просто, для цього необхідно на сайті потрібного банку заповнити анкету. Приблизний список питань анкети включає в себе: ПІБ, ІНН, паспортні дані, місце проживання. Крім того, клієнт повинен надати інформацію про місце роботи, наявність судимості та військового обов'язку, розміри середньої місячної заробітної плати і т.д.

Так само варто залишити контактний телефон або адресу електронної пошти, щоб співробітники банку могли зв'язатися з клієнтом.

Після виконання цієї нескладної операції залишається тільки чекати рішення банку. Він зв'яжеться з клієнтом по телефону і повідомить коли необхідно прийти і забрати кредитку. Можна отримати картку і поштою, але в будь-якому випадку, її необхідно активувати, інакше вона не матиме сили.

Так само має місце бути ситуація, коли після прийняття рішення банк сам надсилає своїх представників додому до клієнта і видає картку.

Все ж, незважаючи на зручність отримання кредитної картки через Інтернет, варто не забувати про забезпечення безпеки. Так, варто вибрати відомий і перевірений банк, а не той, який випадково висвітився на банері з рекламою. Крім того, завжди треба пам'ятати про те, що безкоштовний сир тільки в мишоловці і не купуватися на виверти шахраїв.

Існує сайт, який пропонує безкоштовно отримати кредитну карту, але для цього треба привести кілька своїх друзів.

Згодом, якщо друзі так само приведуть своїх знайомих, клієнт буде отримувати на свій рахунок гроші. Система схожа на фінансові піраміди, що існували в дев'яності роки. Варто остерігатися подібних неперевірених пропозицій, щоб в майбутньому не втратити велику суму грошей.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк "Траст" роздає подарунки до відкриття дачного сезону З 10 по 30 квітня в банку "ТРАСТ" проходить акція, взяти участь в якій можуть клієнти-власники ... Більше

Плюси і мінуси споживчого кредиту, споживчий кредит - переваги Споживчий кредит - це ... Більше

Росбанк запустив кредитний продукт для підприємців Росбанк запускає новий кредитний продукт "Професіонал", розроблений спеціально для індивідуальних підприємців, юридичних ... Більше

Алтайенергобанк уклав партнерську угоду з сервісом «Золота Корона - Погашення кредитів» 27 липня 2012 10:21 Алтайенергобанк розширив можливості своїх клієнтів в ... Більше

ЮніКредітБанк і Росевробанк знижують ставку по іпотеці 3 квітня 2012 16:21 Банки ... Більше

Популярне