Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредитна карта Тинькофф різноманітність вибору


Кредитна карта Тинькофф: різноманітність вибору

Кредитна карта Тинькофф різноманітність вибору

Різноманітність вибору

Відразу що впадає в очі, при оформленні кредитної карти Тинькофф це великий вибір рішень, які можуть запропонувати дане банківська установа: «Тінькофф Платинум», «Тінькофф Однокласники», «Тінькофф Золота», «Світ Книги», «Літають всі!» І це ще не весь перелік продуктів, представлених фахівцями однієї з наймолодшою фінансової компанії Росії.

Кредитна карта Тинькофф Платінум видається людям, дохід яких перевищує більше 50000 рублів на місяць. Людина зобов'язана бути постійним клієнтом банку і часто користуватися пропозиціями даної фінансової установи. При позитивної кредитної історії, банк може відкрити ліміти до 300000 рублів.

У рідкісних випадках даний ліміт може досягати 2 млн. рублів.

Жоден банк не може похвалитися подібними інноваційними рішеннями.

Тінькофф Однокласники будуть цікаві тим людям, які часто користуються однойменною соціальною мережею. Численні бонуси, подарунки та щомісячні призи порадують кожного клієнта. Однією з привілеїв даної пропозиції є ексклюзивний дизайн кредитної картки, і це ще не всі переваги даної пропозиції.

Якщо ви є постійним клієнтом авіакомпаній, то саме для вас Банк Тинькофф може запропонувати карту «Літають всі!». При щоденному використанні кредитної картки Тинькофф у клієнта відкривається можливість збирати бали на безкоштовні преміальні польоти авіакомпанії Sky Express.

Для шопоголіків передбачені ряд модних рішень, які порадують кожного любителя покупок верхньої та нижньої одягу. Разом з мережею магазинів SELA, фахівці банку розробили ексклюзивну пропозицію - кредитна карта Тинькофф SELA. При покупці одягу в магазинах партнера, кожен покупець отримує подарункові сертифікати на 300 рублів.

Даний займовая ліміт може доходити до 300000 рублів.

Любителям почитати книги або журнали, також передбачені свої інноваційні рішення - Тинькофф Gold. При кожній покупки клієнт отримує знижку до 10%, а при першому замовленні знижка складе 300 рублів.

Які відсотки очікують клієнтів

Сьогодні при оформленні вище перерахованих кредитних пропозицій банк стягує 25% річних, притому, що додатково передбачено пільговий період - 55 днів. Якщо ви скористалися займовая засобами і в даний період погасили кредит, то вам не доведеться оплачувати відсотки.

Якщо ви бажаєте отримати кредит готівкою, то банк може встановити процентну ставку на рівні 33% річних.

Також передбачені різні комісійні виплати при знятті готівкових коштів з кредитної картки, які становлять близько 3% за кожен переказ і одноразова плата в розмірі 290 рублів.

При погашенні позики передбачена мінімальна ставка платежу в розмірі 600 рублів. Якщо ви в строк не встигли погасити ліміт, то доведеться зіткнутися з виписаним штрафом і щоденної процентної ставки в розмірі 0,02%.

Незважаючи на подібні «драконівські заходи» кредитна карта Тинькофф користується великою популярністю серед споживачів, а великий вибір кредитних пропозицій виділяє їх із численних подібних рішень інших фінансових інститутів і робить найвигіднішим і кращим.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Російським банкам потрібна допомога уряду, щоб не вступати в ... Більше

Банк АК Барс - кредити малому і середньому бізнесу 19 вересня 2012 0:00 Банк АК ... Більше

Іпотека Номос-банку - незалежний огляд іпотечних кредитів Ми продовжуємо серію статей, присвячених іпотечним продуктам різних банків.На Занімаем.ру ми докладно розглянули іпотеку «гігантів» ... Більше

Рефінансування кредиту в банку - рефінансування іпотеки, споживчого кредиту Банківська система Росії не стоїть на місці.З кожним роком з'являються все більш ... Більше

Банк Московське іпотечне агентство пропонує фізичним особам кредит до 20 млн рублів на покупку комерційної нерухомості 29 липня 2012 0:41 Банк Московське ... Більше

Популярне