Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредитна карта Тинькофф різноманітність вибору


Кредитна карта Тинькофф: різноманітність вибору

Кредитна карта Тинькофф різноманітність вибору

Різноманітність вибору

Відразу що впадає в очі, при оформленні кредитної карти Тинькофф це великий вибір рішень, які можуть запропонувати дане банківська установа: «Тінькофф Платинум», «Тінькофф Однокласники», «Тінькофф Золота», «Світ Книги», «Літають всі!» І це ще не весь перелік продуктів, представлених фахівцями однієї з наймолодшою фінансової компанії Росії.

Кредитна карта Тинькофф Платінум видається людям, дохід яких перевищує більше 50000 рублів на місяць. Людина зобов'язана бути постійним клієнтом банку і часто користуватися пропозиціями даної фінансової установи. При позитивної кредитної історії, банк може відкрити ліміти до 300000 рублів.

У рідкісних випадках даний ліміт може досягати 2 млн. рублів.

Жоден банк не може похвалитися подібними інноваційними рішеннями.

Тінькофф Однокласники будуть цікаві тим людям, які часто користуються однойменною соціальною мережею. Численні бонуси, подарунки та щомісячні призи порадують кожного клієнта. Однією з привілеїв даної пропозиції є ексклюзивний дизайн кредитної картки, і це ще не всі переваги даної пропозиції.

Якщо ви є постійним клієнтом авіакомпаній, то саме для вас Банк Тинькофф може запропонувати карту «Літають всі!». При щоденному використанні кредитної картки Тинькофф у клієнта відкривається можливість збирати бали на безкоштовні преміальні польоти авіакомпанії Sky Express.

Для шопоголіків передбачені ряд модних рішень, які порадують кожного любителя покупок верхньої та нижньої одягу. Разом з мережею магазинів SELA, фахівці банку розробили ексклюзивну пропозицію - кредитна карта Тинькофф SELA. При покупці одягу в магазинах партнера, кожен покупець отримує подарункові сертифікати на 300 рублів.

Даний займовая ліміт може доходити до 300000 рублів.

Любителям почитати книги або журнали, також передбачені свої інноваційні рішення - Тинькофф Gold. При кожній покупки клієнт отримує знижку до 10%, а при першому замовленні знижка складе 300 рублів.

Які відсотки очікують клієнтів

Сьогодні при оформленні вище перерахованих кредитних пропозицій банк стягує 25% річних, притому, що додатково передбачено пільговий період - 55 днів. Якщо ви скористалися займовая засобами і в даний період погасили кредит, то вам не доведеться оплачувати відсотки.

Якщо ви бажаєте отримати кредит готівкою, то банк може встановити процентну ставку на рівні 33% річних.

Також передбачені різні комісійні виплати при знятті готівкових коштів з кредитної картки, які становлять близько 3% за кожен переказ і одноразова плата в розмірі 290 рублів.

При погашенні позики передбачена мінімальна ставка платежу в розмірі 600 рублів. Якщо ви в строк не встигли погасити ліміт, то доведеться зіткнутися з виписаним штрафом і щоденної процентної ставки в розмірі 0,02%.

Незважаючи на подібні «драконівські заходи» кредитна карта Тинькофф користується великою популярністю серед споживачів, а великий вибір кредитних пропозицій виділяє їх із численних подібних рішень інших фінансових інститутів і робить найвигіднішим і кращим.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Бінбанк - вклади і кредити банку, філії, Бінбанк онлайн Відкрите акціонерне товариство «Бінбанку» внесено Центробанком РФ в КГР 01.11.1993, ліцензія ... Більше

ПриватБанк пропонує платити по карті через мобільник 11 вересня 2012 16:30 Мобільний телефон в ролі платіжного терміналу - ... Більше

Боргова розписка - термін, чи потрібен нотаріус, форма розписки Кожен з нас чув хоч раз історію про те, що хтось, надавши гроші або майно в ... Більше

Іпотека 2009 - зростання під питанням 2 жовтня 2008 0:00 Експерти пророкують ринку іпотечного кредитування в Росії в 2009 році ... Більше

Банки Самари - який банк вибрати, де взяти кредит Самара - одне з найстаріших міст нашої країни - є не тільки ... Більше

Популярне