Кредитна карта Ощадбанку Росії

Кредитна карта Ощадбанку Росії

Ощадбанк Росії займає одну з лідируючих позицій на ринку кредитних карт. Перша пластикова картка була випущена їм в 1996 році. Традиційно рівень довіри населення «головному банку країни» залишається високим.

Visa і MasterCard - це два основні види кредитних карт міжнародних платіжних систем, які випускає Ощадбанку Росії. Вони бувають трьох категорій: Classic, Standard і Gold.

Клієнт може вибрати один із запропонованих варіантів:

 • Класичні;
 • Преміум класу;
 • Благодійні.
 • Класика представлена картками Visa Classic і Master Card Standard.

  Основні їх переваги - це процентна ставка - 24%, обслуговування картки -750 рублів на рік. Кредитний ліміт - до 200000 рублів. Пропонується на додаток послуга «Мобільний банк», «Сбербанк онлайн».

  Престижно мати картки Visa Gold і Master Card Gold. Перш за все, вони надійніші. Процентна ставка - 23% у рік.

  Ліміт карти до 500000 рублів. Річне обслуговування банком - 3000 рублів. Є додаткові пропозиції для власників картки.

  Благодійна кредитова картка «Подаруй життя» випускається в платіжній системі Visa: Visa Classic і Visa Gold. При участі в цій програмі половина річної суми за обслуговування картки в перший рік і 0,3% від суми покупок оплачених кредиткою будуть перераховуватися на рахунок спеціального дитячого фонду «Подаруй життя».

  Кредитна карта Ощадбанку Росії - умови

  Отримати кредитну карту Ощадбанку Росії може жінка від 21 до 51 року і чоловіки від 21 до 56 років, які нададуть у банк такі документи:

 • Паспорт Громадянина Росії;
 • Заява на фірмовому бланку, подане в будь-яке відділення Ощадбанку за місцем реєстрації;
 • Завірена копія трудової книжки. Трудовий стаж повинен бути не менше 1 року за 5 років. На одному робочому місці - стаж не менше 6 місяців;
 • Довідка 2-ПДФО про доходи фізичної особи за останні 6 місяців.
 • Діє кредитова картка безстроково. Це означає, що користуватися грошима можна буде неодноразово в межах встановленого ліміту, завчасно погашаючи заборгованості або вносячи мінімальні платежі.

  Кредитна карта Ощадбанку Росії пільговий період

  Ощадбанк Росії найстаріший банк країни. Довіра населення до нього заслужено не тільки багаторічною історією, але і програмами кредитування, які можуть бути вигідні не тільки банку, але і клієнтові. Приклад тому - пільговий період по кредитній карті Ощадбанку Росії.

  Пільговий період кредитування становить 50 днів з моменту отримання картки. Цей період умовно ділиться на два: звітний і платіжний. Після отримання пластикової картки в течії 30 днів відбуваються покупки, оплата послуг.

  Може бути використана вся сума або тільки частину її.

  Далі клієнту відводиться 20 днів платіжного періоду, коли він може погасити заборгованість по позиці.

  Причому зробити це потрібно заздалегідь, не менше трьох днів до закінчення строку. У виписці по картці можна побачити і суму боргу, і термін платежу. Якщо вся заборгованість погашена в строк, знову включається правило пільгового періоду.

  Можна витрачати гроші з карти, не забуваючи гасити борги в тому ж ритмі.

  При затримці в погашенні заборгованості по позиці, процентні ставки підвищаться до 38% в рік для звичайних і до 36% в рік для золотих пластикових карток. Причому нарахування за відсотками буде вироблено з першого дня користування карткою. І, що найсумніше, пільгового періоду більше не буде.

  По суті це можливість користуватися безвідсотковим кредитом досить довго, при дотриманні всіх правил, зазначених у договорі з банком.

  Кредитна карта Ощадбанку Росії як користуватися.

  На пластиковій картці лежать гроші в сумі рівної ліміту. Він визначається індивідуально для кожного клієнта і по категорії картки. Якщо часто користуватися карткою і своєчасно вносити платежі, можна буде написати заяву про збільшення суми на кредитці.

  Кредитний ліміт дозволяє використовувати всю суму відразу чи потрохи, повертаючи своєчасно мінімальний місячний платіж і відсотки по позиці. Додайте сюди річну вартість обслуговування банком.

  Використовувати кредитку можна для наступних фінансових операцій:

 • Отримання готівки;
 • Оплату товарів і послуг;
 • Внести платіж по кредиту;
 • Переказати гроші з однієї карти на іншу;
 • Взяти участь у благодійній програмі допомоги дітям
 • В одержанні готівки є свої особливості. Незважаючи на доступність фірмових банкоматів, кредитки Ощадбанку мають обмеження по сумі, яку можна зняти за одну добу. Для звичайних карток вона становить до 50000, а з золотих - до 100000 рублів.

  При цьому Ощадбанк бере 3% з отриманої суми за користування банкоматом.

  При оплаті товарів і послуг не береться комісія за банківську операцію.

  Погасити заборгованість за допомогою кредитки можна трьома способами:

 • Покласти гроші на рахунок картки через банкомат;
 • Внести платіж готівкою на рахунок картки в касу відділення Ощадбанку;
 • Перерахувати необхідну суму із зарплатної картки Ощадбанку на кредитку.
 • Вчасно погашені платежі по позиці - це гарантія фінансової стабільності.


  Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Лізинг в Росавтобанке: предмет лізингу, умови оформлення, документи Ганна Анохіна, Керівник Кредитного управління РОСАВТОБАНКа, розповідає ... Більше

  Абсолют Банк запустив в обіг кредитні карти, пільговий період кредитування яких становить до 56 днів 11 липня 2012 23:13 ... Більше

  МОСОБЛБАНК в Кузбасі готовий давати іпотеку на житло в стадії будівництва 10 ... Більше

  Банки Москви: де взяти кредит в Москві Так уже влаштований наш менталітет, що при вирішенні ... Більше

  Кредитні карти банку Авангард - відгук про кредитки Авангарду, чи варто оформляти Кредитні карти банку Авангард ... Більше

  Популярне