Кредитна карта для студентів

Кредитна карта для студентів

Всі, хто хоч раз брав кредит у банку, знають мінімальні вимоги до позичальника: працездатний вік, наявність роботи та постійної прописки, наявність домашнього або стільникового телефону та інші. Переважний для банку вік потенційного клієнта від 20 до 65 років, тобто працездатний вік населення, коли людина має постійний дохід і зможе оплачувати взяті на себе зобов'язання. Останнім часом набуває популярності такий вид кредитування як кредитна карта для студентів.

За кордоном це один з найпопулярніших видів кредитування, який приносить банкам величезні обороти грошових коштів. Даний вид кредиту існує за рахунок тісної співпраці ВНЗ і банків. У Росії ж він тільки починає набирати обертів.

Далеко не всі ВНЗ ще прийняли нову систему роботи та співпрацюють з провідними банками. Система роботи даного кредитування ще має свої недоліки і опрацьована в нашій країні не повністю.

Основні вимоги даного кредиту: вік від 18, 19, 20, 21 до 24 років, наявність постійного доходу. Кредит надається студентам 4,5 і 6 курсів денного відділення. При цьому для оформлення кредиту необхідно пред'явити паспорт та довідку з деканату свого вузу, доводить, що ви є студентом вищого навчального заяви.

Кредитна карта для студентів має пільговий період, під час якого не нараховуються відсотки на суму основного боргу, тривалістю 60 днів.

Суму, яку надає банк студентам, зазвичай варіюється від 10 000 до 20 000 рублів.

У Європі такі карти широко поширені серед студентів, наприклад, з метою подорожі або придбання великих покупок, погашення боргу за кредитами і т.д. У Росії ж студенти ще самі толком не розуміють, куди і як їм можна використати цю суму. Як ви можете бачити, для подорожей її, звичайно, не вистачить.

На великі покупки, напевно, теж потрібна більш значна сума.

Якщо тільки оплатити навчальний семестр, навіть, напевно, частина семестру.

До того ж в Америці і Європі поширено ще одна умова - студент, учень на платному факультеті, повертає борг за навчання вже після закінчення навчання, коли приступає вже, відповідно, до того, щоб створювати свою кар'єру.

Таким чином, російська кредитна карта, орієнтована на таку групу населення як студенти, ще толком не доопрацьована. Сума, що видається банком, занадто маленька для скоєння якихось дійсно необхідних для студента платежів, до того відсоток по ній досить високий і є багато штрафних санкцій. Напевно, тому вона ще й не отримала широкого розповсюдження серед студентського середовища.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Про тонкощі експрес кредитування Багато банків у боротьбі за залучення клієнтів пропонують кредитні продукти, для отримання яких достатньо ... Більше

У Комсомольську-на-Амурі зростають обсяги іпотечного кредитування 5 липня 2012 11:13 У Комсомольську-на-Амурі зростають обсяги іпотечного кредитування.На думку експертів, це ... Більше

Банк Газбанку г Самара - кредити, послуги банку Про банк Закрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк« Газбанку »(Самара) було зареєстровано Центробанком 28.04.1993 ... Більше

Автокредит Смоленського банку можна отримати у будь-якому автосалоні 4 липня 2012 0:00 Тепер автокредит Смоленського банку по програмі ... Більше

Споживчий кредит під відкриття бізнесу Багато хто з нас бентежить питання «а чи не зайнятися власним бізнесом?».Логічно з ... Більше

Популярне