Кредитна банківська карта

Була карта розрахункова стала кредитна

Хочеш бути успішним і сучасною людиною, який може дозволити собі практично все, оформи заявку на кредитну карту. Але для того, щоб зробити таке рішення, необхідно мати потрібну інформацію з цього питання.

У сучасному житті споживчий кредит, так само як і кредит, видаваний готівковими коштами для будь-яких потреб, отримати стає дуже і дуже просто. Все більше число банків можуть запропонувати клієнту скористатися подібними послугами. Можна і піти іншим шляхом, просто отримавши кредитну карту.

На жаль, поки не всі громадяни зрозуміли те, наскільки це зручно в будь-який, навіть в дуже складній ситуації.

В той же час в зарубіжних країнах відсутність кредитки - це рідкісне явище. У Росії така традиція стає все більш популярною, оскільки громадяни поступово починають розуміти всі вигоди від її наявності. Для початку запуску цієї процедури потрібно оформити заявку на кредитну карту.

Людина повинна мати мінімальний вік (не менше 21 року). Такий віковий період пояснюється тим, що банку потрібні гарантії в тому, що громадянин має права розпорядитися власними фінансовими засобами, а також наявними у нього майном. Обов'язковою є довідка, яка дається на місці роботи.

Перевагу в отриманні кредитної картки віддається тим громадянам, які займають посаду в великих комерційних організаціях або в державних установах. У цьому випадку оформити кредитну карту можна буде зі стовідсотковою гарантією.

Також банк має право пред'явити деякі додаткові вимоги-умови. Дуже часто банк може зажадати наявність поручителя, а іноді й не одного. Більш того, деякі банки можуть зажадати навіть довідку про доходи за спеціальною формою.

У деяких же банках навіть не потрібна довідка з місця роботи. Але це, як правило, банки, які за договором вимагають великих кредитних відсотків. Потрібно бути дуже уважним, приймаючи подібне рішення.

Тому, при наявному в даний час виборі кредиток, перш ніж оформляти заявку на кредитну карту, потрібно обов'язково порівняти всі кредитні вимоги, які пред'являють надійні та перевірені банки. В даний час це зробити стало дуже навіть просто, тому що досить буває зайти на сайти банків в розділ кредитних карт і оформити кредитну карту онлайн.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Балтінвестбанк видає іпотеку без початкового внеску 19 травня 2012 0:00 Іпотечні кредити без первісного внеску почав видавати Балтінвестбанк.Нова пропозиція банку поширюється на всі видавані їм ... Більше

«Банк ФІНАМ» готовий кредитувати IT-компанії під заставу акцій 20 лютого 2012 20:56 ... Більше

Банк СКБ-Банк г Єкатеринбург - кредити, послуги Про банк «Комерційний Банк Сприяння Комерції ... Більше

Де росіяни займають гроші? Коли немає грошей, а вони необхідні, постає питання про те, де їх взяти.За великим ... Більше

Кредит на освіту від "АК БАРС" Банку: кредит на освіту в ДОП, школі, середньому професійному навчальному ... Більше

Популярне