Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредит в декретній відпустці як і де взяти жінці кредит в декреті


Кредит у декретній відпустці - як і де взяти жінці кредит в декреті

Кредит в декретній відпустці як і де взяти жінці кредит в декреті

Декретна відпустка - чудовий час, проте і грошей на дитину завжди потрібно більше, ніж їх є насправді. Добре, якщо чоловік поодинці може забезпечити фінансове благополуччя і достаток. А якщо ні?

Якщо виникли тимчасові серйозні фінансові труднощі, вирішити які можна, наприклад, тільки за рахунок позикових грошей? Чи можна отримати кредит у декретній відпустці? Відповідь - так. Інша справа, що при отриманні різних типів кредитів виникнуть свої нюанси.

Розглянемо всі варіанти в цьому матеріалі. Споживчий кредит, кредитна карта або кредит готівкою Споживчий кредит, тобто кредит на покупку якої-небудь речі в магазині, я думаю, отримати проблем не складе. Головне, при оформленні документів на кредит не афішувати спеціально цей момент і все.

Зазвичай рішення про надання кредиту в магазині приймається за кілька хвилин. Точно так само як і при видачі експрес-кредиту готівкою або кредитної картки на невелику суму у відділенні банку. Просуваючи такі кредитні продукти на ринок, банки роблять ставку на швидкість оформлення і видачі кредиту, відповідно, вимоги і до пакету документів, і до самих документи знижені до мінімуму. Відповідно, взяти кредит в декретній відпустці найпростіше в магазині або в банку за програмою експрес-кредитування. Є ймовірність, що там, де рішення приймається за кілька хвилин, на ваше «особливе становище» взагалі не звернуть уваги, та й перевірити за такий короткий час не встигнуть.

Кредит готівкою на велику суму Але що ж робити, якщо вам потрібен кредит на велику суму? Зрозуміло, що банки не пропонують спеціальні кредити для тих, хто «сидить» у декретній відпустці, логіка-то дуже проста - раз «сидить» вдома, то дохід щомісячний невеликий, як буде платити по кредиту? В принципі, є два варіанти взяти кредит, перебуваючи в декреті. По-перше, можна «приховувати» від банку, що ви перебуваєте в декретній відпустці.

Але тоді треба домовлятися на роботі, щоб у випадку, якщо служба безпеки банку буде дзвонити і перевіряти ще раз ваше працевлаштування, на роботі підтвердили, що ви дійсно працюєте, а не з дитиною сидите. Не дуже, треба сказати, вдалий варіант. Мухлеж може розкритися, і тоді ви потрапите в особливі списки неблагонадійних позичальників, які подають неправдиві відомості при оформленні заявок на кредит. А з таким записом в базах даних можна втратити взагалі можливість взяти кредит в принципі в банку, служби безпеки достатньо швидко обмінюються такими базами.

По-друге, можна чесно попередити про декрет, якщо безпосередньо запитають у банку. У цьому випадку треба підготувати відповіді на питання типу «а з яких доходів ви будете виплачувати кредит», і надати необхідні документи, що підтверджують наявність джерел доходу, заощаджень, майна і т.п. Скажу чесно, отримати більшу суму (більше, ніж 100 000 рублів) готівкою, будучи у декретній відпустці, навряд чи вдасться. На жаль, кредит жінці в декреті складно отримати і на такі соціально важливі цілі, як лікування дитини (або матері), освітні послуги і т.п. Найбільш реальний варіант як можна взяти кредит декретній відпустці - це оформлення кредиту на себе з одночасним оформленням поруки чоловіка, родича або знайомого.

Тут, звичайно, у банкіра виникне логічне запитання: а чому б чоловікові чи родичу безпосередньо на себе не оформити кредит? Але на це питання можна відповісти просто: «нам так зручно».   Іпотека Що стосується іпотеки, то, з одного боку, за такою програмою взяти кредит в декреті простіше в силу того, що в заставу банку потрапляє хороше надійне забезпечення у вигляді придбаної нерухомості або нерухомості, вже знаходиться у власності позичальника. З іншого боку, у банку все одно виникнуть питання щодо вашої платоспроможності.

Тому навіть при отриманні іпотечного кредиту бажано наявність созаемщиков або поручителів. До речі кажучи, в рамках спеціальні програм кредитування молодих сімей деякі банки дають фінансові та документальні «поблажки» молодим сім'ям (причому, при народженні дитини навіть надаються кредитні канікули), а також сім'ям з одним батьком. Автокредит

З автокредитом ситуація в принципі та ж, що і з іпотекою, банк отримує надійне забезпечення у вигляді автомобіля. Однак і тут є питання, чи дадуть кредит в декреті, сумніви у вашій платоспроможності залишаються. Так що і з автокредитом бажано наявність поручителів або созаемщиков.

Кредит на початок власного бізнесу Ще раз повторюся, спеціальних програм для тих, хто в декретній відпустці, у банків немає, можна спробувати отримати стандартні банківські кредити, в надії, що при ухваленні рішення банк на це не зверне уваги. Раніше на Занімаем.ру ми вже писали, що банки вкрай неохоче кредитують підприємців-початківців. Хоча у того ж Ощадбанку є спеціальна кредитна програма на покупку бізнесу по франшизі.

Там умови надання кредиту дуже лояльні, головне, щоб компанія-франчайзі готова була з вами співпрацювати. Ну, а вже франчайзі точно не стане звертати увагу на такі моменти, як декретна відпустка, їм важливіше комерційні аспекти вашої майбутньої діяльності. В інших банках, швидше за все, вам не дадуть цільовий кредит на відкриття бізнесу коли дізнаються, що ви перебуваєте у відпустці по догляду за дитиною.

Якщо не вийде взяти кредит на бізнес в Ощадбанку, краще вже шукати фінансування у венчурних фондах і муніципальних фондах підтримки малого підприємництва. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 13 червня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Вчителям хочуть давати пільговий кредит на житло 16 квітня 2012 20:16 Іпотечний банк DeltaCredit озвучив свій прогноз: у другому кварталі поточного року російський іпотечний ... Більше

Особливості отримання кредитки поштою Оформити та отримати карту, не відвідуючи офіс банку, цілком можливо.Сьогодні переважна більшість російських банків пропонують позичальникам ... Більше

Погашення кредиту - який спосіб більш вигідний Ви вже вибрали банк, підписали договір і взяли кредит?Саме час замислитися про ... Більше

Промсвязьбанк вводить послугу SMS-підтвердження платежів Промсвязьбанк запускає новий сервіс підтвердження платежів в інтернет-банку PSB-Retail - "SMS-код".Завдяки тому, що код для ... Більше

БАНК УРАЛСИБ продовжив терміни дії акції "Під ключ!"до 31 липня 1 ... Більше

Популярне