Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредит по зарплатній картці ощадбанку як подружитися зі своїм банком


Кредит по зарплатній картці ощадбанку - як подружитися зі своїм банком.

Кредит по зарплатній картці ощадбанку як подружитися зі своїм банком

Найчастіше, після початку будь-якої співпраці з банком, його представники будуть всіляко намагатися «підсадити» вас на всілякі послуги і пільги, надані банком. У цьому немає нікого підступу, адже в кінцевому рахунку обидві сторони опиняться у виграші. Рекордсменом у цій галузі є ощадбанк, який активно доповнює свої основні пропозиції, додатковими модулями пов'язуючи їх з іншими галузями діяльності установи.

Насправді, існує безліч різноманітних пропозицій з цього питання, але по справжньому якісної штукою є кредит по зарплатній картці ощадбанку.

Мабуть, перш ніж розкривати всю сутність і масштабність проекту, поговоримо про те що таке зарплатна картка ощадбанку. Це, своєрідний оберіг, який бажано мати кожному чесному трудівникові, адже існує пристойна кількість бонусів, що включають в себе як відрахування відсотків від зарплати і їх автоматичне зарахування на картку, так і невеликий позику до получки. Але ваша зарплата починає «проходити» через банк, тобто фактично він стає своєрідним корпоративним особою, яка мимоволі бере участь у вашому взаємодії з робочим місцем.

Мінусів тут ніяких немає, а от плюс один знайшовся. Оскільки ви є клієнтом банку за програмою зарплатних карт, ви можете отримати кредит по зарплатній картці ощадбанку, де б банк проявив до вас відому ступінь довіри, видавши суму більшу і на таких умовах, які б він не запропонував іншим бажаючим. Вже було зовсім більше 10 000 подібних угод між банками та їх клієнтами, і результати взаємодії обох сторін у кожному випадку були вельми вражаючими.

І, як зазвичай в бочці меду не може не бути ложки дьогтю. У будь-якому випадку, як би умови не були пом'якшені і підлаштовані під вашу ситуацію, кредит це завжди кредит, і в разі його невиплати банк досить швидко охолоне до вас, і навряд чи вам вдасться знову домогтися його розташування. Крім того, безпосередньо перед отриманням бажаної суми, ви напевно зіткнетеся з проханням про страхування життя, що надійшла від співробітників банку.

Застрахуватися необхідно буде на весь термін договору, що стоїть як часу, так і ресурсів (банки, знаєте, дуже не люблять втрачати свої гроші, навіть через непередбачених ситуацій).

В цілому, кредит по зарплатній картці ощадбанку це вельми корисний бонус, до якого можна вдатися у разі важкої життєвої ситуації. Ну а якщо ви добре справитеся з виплатою кредиту, ваші відносини з банком, можливо, потеплішають настільки, що він запропонує вам чергове заманливу


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит на новий напрямок бізнесу - де отримати кредит підприємству Отже, ми продовжуємо серію статей, ... Більше

Банк Лівобережний вже акредитував 105 споруджуваних об'єктів нерухомості і 55 забудовників 10 липня 2012 21:57 Банк Лівобережний на сьогоднішній день вже акредитував 105 ... Більше

Акції банків по кредитних картах в березні До приходу весни банки оновили лінійку своїх продуктів ... Більше

Банк Петрокоммерц запропонував своїм клієнтам скористатися кредитною ко-бренд картою ... Більше

Банки Благовещенська - кредити в банківських установах Благовещенська Благовєщенськ - невелике ... Більше

Популярне