Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредит готівкою що потрібно знати позичальникові або підводні камені кредитів


Кредит готівкою: що потрібно знати позичальникові або підводні камені кредитів.

Кредит готівкою що потрібно знати позичальникові або підводні камені кредитів

Відомо, що банківські кредити - найбільш дорогі. До того ж, навряд чи ви отримаєте легко і швидко суму з шістьма нулями. Майже завжди за дрібним шрифтом договорів ховається безліч сюрпризів і несподіванок.

Для початку слід зазначити, що на видачу кредиту існує величезна кількість комісій. Звернути свою увагу слід і на такі моменти фінансової ренти, як погашення кредиту раніше терміну або внесення щомісячної суми більше, ніж передбачено договором. З екранів телевізорів дружелюбні працівники банків говорять нам про те, що ми можемо отримати кредит від 200 тисяч рублів, пред'явивши лише паспорт.

Але, тим не менш, позичальникові видадуть, в кращому випадку, суму, що не перевищує 12 зарплат, прописаних в довідці ПДФО. Банки можуть вказати мінімальний розмір зарплати, при якому можлива видача кредиту. І якщо ваша зарплата менша встановленої, кредит вам не дадуть.

Також кредит не отримають ті особи, які мають погану кредитну історію.

Увагу слід звернути і на ставки по відсотках. У деяких банках така ставка може дорівнювати вісімдесяти відсоткам, а це досить серйозна сума. У найбільш великих і впливових банках до клієнтів ставляться більш серйозно.

Якщо позичальник має позитивну кредитну історію, постійне місце роботи з оптимальним та стабільним доходом, то банк може схвалити для нього кредит на суму до трьох мільйонів. При цьому ставка за відсотками становитиме близько 14 відсотків річних. У банках, що мають високий рейтинг, зазвичай не існує комісій на отримання кредиту.

При наявності паспорта можна подати заявку на отримання кредиту.

Потім вам може надійти пропозиція про випуск кредитної картки на ваше ім'я.

Якщо сума кредиту досить велика, її перерахують на ощадкнижку або карту. У будь-якому випадку, перед походом в банк за кредитом, варто гарненько подумати про всі плюси і мінуси позик, які пропонують усілякі банки в своїй рекламі. Якщо вас насторожує небудь, краще зверніться в більш великий і відомий банк, або почитайте в інтернеті відгуки клієнтів про банк, в якому вирішили взяти кредит.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Промсвязьбанк вирішив заощадити час позичальників - онлайн заявка на ... Більше

Ломбард - ломбардний кредит, види ломбардних кредитів З радянських часів у значної частини ... Більше

Банк Симбірськ г Ульяновськ - кредити, послуги Про банк Губернський банк «Симбірськ» був утворений в 1990-му році в м. Ульяновськ, ... Більше

Ставка рефінансування Центрального Банку Росії, ставка рефінансування РФ Ставка рефінансування - ... Більше

Чим розстрочка відрізняється від кредиту - кредит або розстрочка Останнім часом нашу країна охопила епідемія кредитоманії, люди прагнуть оформити кредити ... Більше

Популярне