Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Десять причин чому електронні гроші це вигідно


Десять причин, чому електронні гроші це вигідно

Десять причин чому електронні гроші це вигідно

1. Час - гроші, а електронні гроші - це спосіб економити час!

У магазині людина вибирає все, що йому необхідно і через 5 - 10 хвилин стає власником всіх покупок. Ці кілька хвилин будуть потрібні для того щоб віддати продавцеві гроші. Інша справа, якщо та ж людина захоче зробити придбання через мережу Інтернет.

Наприклад, купуючи послуги, якими він буде користуватися в режимі он-лайн, йому доведеться оплачувати їх офлайновими методами, тобто звичайними.

Буде потрібно багато часу, який піде на переказ грошей з його банківського рахунку на рахунок власника придбаної послуги. Є ще варіант оплати через телефон. Дійсно, процедура такого переведення дуже швидка, але не всі в Інтернеті можна придбати, використовуючи для оплати стільниковий зв'язок.

Є і ще мінуси стільникового телефону, коли його використовують для оплати покупок, але про них пізніше. Що ж робити цій людині?

Відповідь одна: створити Інтернет-гаманець і стежити за тим, щоб там постійно були електронні гроші. Саме вони необхідні для швидкої оплати бажаних придбань. Відбувається це миттєво: 1-3 секунди і ти отримав те, що хотів.

2. Де б ти не був, електронні гроші з тобою

Яке диво цей банкомат. Немає необхідності брати з собою в поїздку гроші готівкою, достатньо мати пластикову картку. У будь-якому місті Росії (і не тільки Росії) достатньо підійти до банкомата і ..., а якщо його немає?!!

Скільки вже було таких випадків, коли володар пластикової картки не міг знайти навіть натяку на диво-апарат, а гроші потрібні були терміново.

Інша справа електронні гроші. Навіщо шукати банкомат, якщо з собою завжди стільниковий телефон, а в поїздці ноутбук. Де б не знаходився, можна спокійно розпоряджатися своїми грошима.

Якщо немає з собою ноутбука, в мережу можна вийти в Інтернет-кафе, в гостях або на роботі. Дуже скоро, без ноутбука, тільки за допомогою стільникового телефону можна буде отримати доступ до своїх рахунків.

Отже, гідністю електронних грошей, є те, що власник може ними розпоряджатися з різних точок країни.

3. Популярність

Далеко не всі Інтернет-магазини пересилають товари післяплатою. Такі відносини між продавцем і покупцем непопулярні в Мережі. Оплата за допомогою пластикових карт в Інтернеті практично не використовується.

Досить швидкий спосіб - це SMS-ки, але дуже дорогий. При купівлі товару з низькою ціною трати на SMS-ки залишаються в межах розумного. А якщо тисяча рублів і більше?

Коли підрахували, то виявилося, що, роблячи покупку в Інтернеті, вартість якої 1000 рублів, переплачуєш 4000. І все через стільникового телефону.

Щоб не робити дурних витрат, треба пам'ятати, що в мережі Інтернет дуже популярні електронні гроші. Вони в обов'язковому порядку приймаються всіма магазинами. Це найзручніший спосіб оплати.

4. Надійність електронних грошей

Електронна валюта лежить в основі Інтернет-торгівлі. Людина може впевнено придбавати, те, що йому завгодно, якщо у нього є електронні гаманці з електронними грошима. Механізми захисту платіжних систем в Інтернеті неможливо зламати, вони надійні.

І все-таки є люди, які, користуючись чутками, вважають, що електронні гроші дуже сумнівні і з рахунку вони можуть просто зникнути. Перевірено, що у всіх випадках, коли виникають проблеми з платіжними системами в Інтернеті, винен людський фактор.

Користувач сам проявляє недбалість і неуважність: відкрито зберігає пароль, помиляється при введенні рахунки, не використовує якісну антивірусну програму. Таких прикладів можна наводити ще дуже багато. Ті, хто акуратний у своїх діях, знає: електронна валюта - це дуже надійно і безпечно.

5. Конвертованість електронних грошей

Електронна валюта не якась віртуальна, абстрактна одиниця. Вона не тільки реальна, але й прив'язана до курсів інших валют і слід за ними відповідно до ситуації на фінансовому ринку. Це знають всі, хто користувався і користується електронними грошима.

Анонімний та простий процес обміну валют здійснюється в онлайновому обмінному пункті. Валютна операція відбувається миттєво, за чинним на даний момент курсом.

6. Електронні гроші та кредит

Платіжна система Webmoney має навіть власну біржу кредитів. Кожен її учасник має свою кредитну історію. Як і в будь-якому банку, людина позичає електронні гроші і, якщо повертає вчасно, то це фіксується в його кредитної історії, як показник благонадійності.

Такі кредити можна брати як на особисті потреби, так і на комерційні. Отже, електронні гроші - це прості кредити.

7. Електронні гроші для ділових відносин

У сфері комерції ділові відносини завжди будуються за участю грошей. Так і електронні гроші є найважливішою частиною ділових відносин в Інтернеті. Платіжні системи в Мережі використовуються для взаєморозрахунків приватних підприємців та організацій.

Всі, хто так чи інакше, намагаються працювати в Інтернеті повинні налагодити ділові відносини з іншими її користувачами. Для цього треба мати електронні гроші і знати, як з ними поводитися.

Отже, для занять комерцією в Інтернеті треба розібратися в платіжних системах, таких як Webmoney, Яндекс.Деньги, Rupay. Адже електронні гроші - це по-діловому.

8. Про інформативності електронних грошей

Інформація деколи вирішує все. Володар електронного рахунку в Інтернеті постійно може бути в курсі того, що відбувається з його грошима: про що надійшов перекладі, отриманому вхідному повідомленні, про надісланому рахунку на оплату. Здійснюється це за допомогою SMS-повідомлень, тому навіть тоді, коли немає можливості вийти в Інтернет, ділова інформація надходить вчасно.

9. Електронні гроші можуть стати звичайними

Люди довіряють тим грошам, які можна потримати в руках, порахувати. Хіба можна це зробити з електронними грошима? Можна!

Для цього їх треба перевести в готівку, тобто обміняти на звичайні гроші. Набридне їх вважати і тримати в руках, можна назад перевести - в електронні.

Так для справи навіть краще. Є кілька способів таких обмінів: банкомати, платіжні термінали, каси обміну в містах, банківський і поштовий перекази, продовжувати можна довго. Головне, що навіть самі сумніваються люди, відчувши дотик електронних грошей, у них повірять.

10. Електронні гроші - це модно і сучасно

Якщо для покупок, переказів, ділових взаємин людині служать швидкість і надійність Інтернету, якщо для нього електронні гроші не розкіш, а необхідність, то він модний і сучасний. Адже по-справжньому сучасний той, хто володіє новітніми технологіями і легко може використовувати їх.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Альфа-Банк представляє загальноросійську виставку до 200-річчя Вітчизняної війни 1812 Альфа-Банк і газета "Комсомольська правда" організують загальноросійську виставку, присвячену ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: Банк "Авангард" Фахівці CreditCardsOnline.ru продовжують проводити ... Більше

Відпочинок в кредит - кредит КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу Де отримати кредит на відпочинок?Яка процедура його оформлення?Чому ці кредити користуються популярністю?Євген Єрофеєв, керівник проекту ... Більше

З картами Visa на тижневий шопінг в Мілан! Щороку журнал Glamour дарує своїм читачкам прекрасну можливість випробувати на практиці уроки стилю, отримані в весняних номерах.У ... Більше

Банк Балтійський - кредити, робота Балтійського банку Про банк Банк «Балтійський» був ... Більше

Популярне