Де оформити кредитну карту

Де оформити кредитну карту

Велике поширення безготівкових операцій ставить перед багатьма питання про те, де оформити кредитну карту. Хоча в Росії кредитки не так поширені, як, скажімо, у Великобританії. Однак, ця область фінансових відносин в РФ стрімко розширюється й розвивається.

Кількість торгових точок, які крім готівки приймають і кредитні картки швидко зростає. У таких великих містах, як Москва, Санкт-Петербург, Волгоград і Казань практично у всіх магазинах приймається даний спосіб оплати покупок і послуг. Хоча й не всі кредитні установи займаються видачею таких карт, їх число, достатньо велике.

І все-таки, де оформити кредитну картку?

Можна переглянути список цих місць в Інтернеті, але краще ще упевнитися у вірності отриманих даних за телефоном або особисто. При виборі конкретного банку варто звернути увагу на надані їм умови кредитування і вибрати найбільш вигідний. Після прийняття рішення клієнт повинен прийти в банк і заповнити анкету, яку йому видадуть.

Крім того, від нього будуть потрібні деякі документи. Потім, доведеться чекати рішення банку про видачу або, навпаки, відмову у видачі кредитної картки. Це питання не вирішується миттєво і займає він, як правило, від п'ятнадцяти хвилин до доби.

Якщо банк схвалив заяву, то клієнт повинен прийти туди і забрати картку.

Часто виникає ситуація, коли банки самі висилають своїм клієнтам кредитні картки поштою. Тоді, при бажанні, можна звернутися в банк і активувати її. Якщо ж потреби в кредитці немає, клієнт просто ігнорує дану посилку.

Ще одним місцем отримання кредитної картки стала всесвітня мережа, сучасні технології дозволяють оформити кредитну карту онлайн.

Завдяки тому, що тут не потрібна особиста присутність клієнта, Інтернет дуже зручний і популярний. Досконально вивчивши інформацію, розташовану на сайті цікавлячого банку, клієнт повинен заповнити онлайн-анкету. Вона включає в себе такі графи, як ПІБ, паспортні дані, місце роботи і т.д.

Варто пам'ятати про те, що надана інформація повинна бути достовірною, інакше банк, розкривши невідповідності, відмовить в оформленні карти.

Після того, як банк прийме позитивне рішення, клієнтові поступить дзвінок, в якому його попросять прийти і забрати кредитку.

Можливий ще варіант, що картку пришлють поштою, але її потрібно активувати. Як правило, процес активації полягає в дзвінку в відділення банку.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Москви на конференції в Новосибірську розповів про плани на 2012 рік в сегменті малого і середнього бізнесу 1 червня 2012 15:37 Банк Москви (Новосибірськ) ... Більше

Як правильно оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет Все більш широкі верстви жителів Росії вибирають сучасні банківські технології, що логічно ... Більше

ВТБ 24 поліпшив умови автокредиту 19 травня 2012 0:00 ВТБ 24 поліпшив умови автокредитування за програмою «АвтоЛайт».Банк ... Більше

Волга-Кредит Банк г Самара - кредити, послуги банку Про банк ВАТ «Волга-Кредит Банк» було заснована 11 грудня 1990 року в м. Безенчук.У 1993 році ... Більше

Суть іпотеки - які є види іпотеки, види майна можуть бути предметом ... Більше

Популярне