Де оформити кредитну карту

Де оформити кредитну карту

Велике поширення безготівкових операцій ставить перед багатьма питання про те, де оформити кредитну карту. Хоча в Росії кредитки не так поширені, як, скажімо, у Великобританії. Однак, ця область фінансових відносин в РФ стрімко розширюється й розвивається.

Кількість торгових точок, які крім готівки приймають і кредитні картки швидко зростає. У таких великих містах, як Москва, Санкт-Петербург, Волгоград і Казань практично у всіх магазинах приймається даний спосіб оплати покупок і послуг. Хоча й не всі кредитні установи займаються видачею таких карт, їх число, достатньо велике.

І все-таки, де оформити кредитну картку?

Можна переглянути список цих місць в Інтернеті, але краще ще упевнитися у вірності отриманих даних за телефоном або особисто. При виборі конкретного банку варто звернути увагу на надані їм умови кредитування і вибрати найбільш вигідний. Після прийняття рішення клієнт повинен прийти в банк і заповнити анкету, яку йому видадуть.

Крім того, від нього будуть потрібні деякі документи. Потім, доведеться чекати рішення банку про видачу або, навпаки, відмову у видачі кредитної картки. Це питання не вирішується миттєво і займає він, як правило, від п'ятнадцяти хвилин до доби.

Якщо банк схвалив заяву, то клієнт повинен прийти туди і забрати картку.

Часто виникає ситуація, коли банки самі висилають своїм клієнтам кредитні картки поштою. Тоді, при бажанні, можна звернутися в банк і активувати її. Якщо ж потреби в кредитці немає, клієнт просто ігнорує дану посилку.

Ще одним місцем отримання кредитної картки стала всесвітня мережа, сучасні технології дозволяють оформити кредитну карту онлайн.

Завдяки тому, що тут не потрібна особиста присутність клієнта, Інтернет дуже зручний і популярний. Досконально вивчивши інформацію, розташовану на сайті цікавлячого банку, клієнт повинен заповнити онлайн-анкету. Вона включає в себе такі графи, як ПІБ, паспортні дані, місце роботи і т.д.

Варто пам'ятати про те, що надана інформація повинна бути достовірною, інакше банк, розкривши невідповідності, відмовить в оформленні карти.

Після того, як банк прийме позитивне рішення, клієнтові поступить дзвінок, в якому його попросять прийти і забрати кредитку.

Можливий ще варіант, що картку пришлють поштою, але її потрібно активувати. Як правило, процес активації полягає в дзвінку в відділення банку.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Картки із кредитним лімітом Кредитні карти все міцніше входять в ... Більше

ЮніКредітБанк і Росевробанк знижують ставку по іпотеці 3 квітня 2012 16:21 Банки ... Більше

Як отримати кредитну карту без довідок та поручителів Пластикові карти вже давно стали буденністю і звичною необхідністю.Однак зараз кредитні організації все частіше ... Більше

Іпотека в 2012 році - ставки, умови, тенденції ринку іпотечного кредитування Незважаючи на те, що багато говорять ... Більше

Банк Москви запустив систему дистанційного доступу до системи WEB-banking для клієнтів - фізичних осіб 9 липня 2012 20:17 Банк Москви оголосив ... Більше

Популярне