Де оформити кредитну карту

Де оформити кредитну карту

Велике поширення безготівкових операцій ставить перед багатьма питання про те, де оформити кредитну карту. Хоча в Росії кредитки не так поширені, як, скажімо, у Великобританії. Однак, ця область фінансових відносин в РФ стрімко розширюється й розвивається.

Кількість торгових точок, які крім готівки приймають і кредитні картки швидко зростає. У таких великих містах, як Москва, Санкт-Петербург, Волгоград і Казань практично у всіх магазинах приймається даний спосіб оплати покупок і послуг. Хоча й не всі кредитні установи займаються видачею таких карт, їх число, достатньо велике.

І все-таки, де оформити кредитну картку?

Можна переглянути список цих місць в Інтернеті, але краще ще упевнитися у вірності отриманих даних за телефоном або особисто. При виборі конкретного банку варто звернути увагу на надані їм умови кредитування і вибрати найбільш вигідний. Після прийняття рішення клієнт повинен прийти в банк і заповнити анкету, яку йому видадуть.

Крім того, від нього будуть потрібні деякі документи. Потім, доведеться чекати рішення банку про видачу або, навпаки, відмову у видачі кредитної картки. Це питання не вирішується миттєво і займає він, як правило, від п'ятнадцяти хвилин до доби.

Якщо банк схвалив заяву, то клієнт повинен прийти туди і забрати картку.

Часто виникає ситуація, коли банки самі висилають своїм клієнтам кредитні картки поштою. Тоді, при бажанні, можна звернутися в банк і активувати її. Якщо ж потреби в кредитці немає, клієнт просто ігнорує дану посилку.

Ще одним місцем отримання кредитної картки стала всесвітня мережа, сучасні технології дозволяють оформити кредитну карту онлайн.

Завдяки тому, що тут не потрібна особиста присутність клієнта, Інтернет дуже зручний і популярний. Досконально вивчивши інформацію, розташовану на сайті цікавлячого банку, клієнт повинен заповнити онлайн-анкету. Вона включає в себе такі графи, як ПІБ, паспортні дані, місце роботи і т.д.

Варто пам'ятати про те, що надана інформація повинна бути достовірною, інакше банк, розкривши невідповідності, відмовить в оформленні карти.

Після того, як банк прийме позитивне рішення, клієнтові поступить дзвінок, в якому його попросять прийти і забрати кредитку.

Можливий ще варіант, що картку пришлють поштою, але її потрібно активувати. Як правило, процес активації полягає в дзвінку в відділення банку.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ануїтетні платежі і ануїтет по кредиту - розрахунок, у чому вигода Безсумнівно, при оформленні позики ... Більше

УБРіР знизив ставки по кредиту в два рази З 26 березня 2012 Уральський Банк Реконструкції та Розвитку ... Більше

Кредит Європа Банк почав видавати новорічний споживкредит 7 листопада 2012 0:00 Новорічний споживчий кредит «Святковий настрій» почав надавати Кредит Європа Банк.Позика ... Більше

Банки Санкт-Петербурга - кредитування в Санкт-Петербурзі Санкт-Петербург - один з центрів фінансової життя Росії.Ця традиція складалася історично, впродовж трьох століть.У Санкт-Петербурзі на сьогоднішній день є ... Більше

Мікрофінансування - фонди мікрофінансування, підтримка малого бізнесу Кредитування малого бізнесу останнім часом є одним ... Більше

Популярне