Де можна взяти кредитну карту

Промсвязьбанк пропонує елітну кредитку і нові види страховки

Оформити кредитну картку досить просто, для цих цілей всього лише потрібно прийти в банківську установу, яка видає кредитні картки, і написати заяву. Або є спосіб ще більш простий, замовити пластикову кредитну картку через послугу інтернет. Але, де можна взяти кредитну карту, в якому саме банку?

Тут все досить просто, якщо ви вибрали спосіб отримання через інтернет, то в пошуку вказати цікавлять вас банки і вже після ознайомлення з їх умовами, вибрати найбільш відповідного вашим параметрам.

Сьогодні також практикують деякі банки самостійне залучення клієнтів. Спеціалізовані банківські службовці встановлюють міні офіси в різних установах, часто цими місцями є великі супермаркети, які пропонують відвідувачам оформити пластикову кредитну картку через пошту або іншим зручним для вас способом. Якщо ж оформлення відбувається через відділення зв'язку, то при отриманні її доведеться проводити активізацію шляхом телефонних переговорів.

Також трапляється, що банківські установи поштою надсилають кредитні карти, які вимагають тільки активізації, однак якщо ви провели такі дії, ви погоджуєтеся із банківського договору.

Можна взяти кредитну карту лише, коли ви в заяві на її отримання вказали точні дані про себе та суму бажаного кредиту. Після проходження всіх формальних процедур, клієнт буде сповіщений про прийняте рішення банківським службовцям протягом одного тижня, це відбувається в обов'язковому порядку. Якщо результат на вашу користь, тоді вам також повідомляти і суму вашого кредиту і після цього буде потрібно під'їхати в банківську установу з документом, що підтверджує вашу особу.

А вже на місці необхідно буде підписати договір про прийняття вами банківських умов і відразу ж активувати кредитну картку.

А ось де можна взяти кредитну картку на самих вигідних умовах? Хочуть знати більшість позичальників. Першим таким місцем може служити банк, в якому позичальник отримує свою заробітну плату.

В основному для своїх клієнтів деякі банки передбачають самі мінімальні банківські тарифи на дуже непоганих умовах. Але якщо ваш банк не передбачає такі моменти, тоді варто зі своїми документами та довідкою про дохід звернутися в інший банк, що пропонує на підставі таких документів мінімальну ставку по банківських відсотках.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Промсвязьбанк запустив "сердитих пташок" У Промсвязьбанк з'явилася карта моментального випуску Angry Card, випущена за мотивами популярної гри Angry Birds ("сердиті пташки").Гра є однією з ... Більше

Московський Банк Реконструкції і Розвитку - кредити МБРР Про банк Московський Банк Реконструкції ... Більше

Денис Лисак: «Завдання брокера, - з'ясувавши всі обставини клієнта, підібрати йому оптимальну програму кредитування» Що таке «кредитний брокер»?Чим така організація може допомогти ... Більше

ОТП Банк - інтерактивний банк Занімаем.ру і Василь Кузнєцов, директор дирекції карткового бізнесу ОТП Банку, ... Більше

МТС Банк запустив нову програму експрес-кредитування в усіх регіонах присутності 1 червня 2012 15:07 МТС Банк вирішив додати своїм клієнтам драйву - ... Більше

Популярне