Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Чи можна отримати кредитну карту без підтвердження доходу


Чи можна отримати кредитну карту без підтвердження доходу

Чи можна отримати кредитну карту без підтвердження доходу

Сьогодні нікого не здивуєш тим, що багато російських компаній виплачують зароблену плату за сірою схемою, іншими словами в конверті, показуючи податковим органам лише малу частину того, що насправді отримує штатний працівник. При такому розкладі, працівникові чреваті наслідки при отриманні кредиту в банку, який за всіма правилами враховує лише офіційний дохід. Але якщо згадати часи до початку глобальної світової кризи, то деякі фінансові інститути ще йшли на поступки, враховуючи «сіру зарплату», то після уряд був змушений посилити правила видачі позики, за якими всі фінансові установи зобов'язані розглядати заявки лише з довідкою про доходи.

У зв'язку з тим, що було посилено податкове законодавство, в даний час багато компаній просто не розглядають прохання своїх співробітників про видачу довідок про доходи з підвищеною заробітною платою. Найчастіше, розмір офіційного доходу настільки малий, що банки не тільки можуть відмовити у видачі кредиту, але і не приймуть заявку до розгляду.

Оформляємо кредит без довідки про доходи: що вас чекає ...

Однак при всіх негативних моментах оформлення кредитної картки без підтвердження доходу, ще не означає, що отримати її неможливо. Необхідно попередньо ретельно вивчити особливості процедури і підготуватися до несподіваних моментів.

 • Кожен банк висуває список вимог до потенційних позичальників. Найпоширеніші з них:
 • постійна реєстрація позичальника в регіоні розташування фінансової установи;
 • вік (від 25 до 50-55 років);
 • стаж роботи від 3 до 6 місяців;
 • дохід в місяць не менше 15000 рублів.
 • Вище представлені вимоги змінюються в залежності від політики кожного банку. Якщо ви не можете отримати позику, то існує можливість розглянути альтернативні рішення по отриманню кредитної картки.

 • Необхідно пам'ятати, що головним для банку залишається мінімізувати ризики при відкритті кредитної лінії, оскільки кожен займ схильний не поверненню. З цієї причини, кредитна карта без підтвердження доходу може мати обмежені ліміти, наприклад: до 15000 рублів, або процентна ставка буде значно завищена.
 • Врахуйте, що при оформленні звичайного кредиту багато фінансових інститутів надають без процентний позику до 40-60 днів, тоді як без довідки про доходи не варто розраховувати на дану опцію. Тим самим власник подібної кредитної картки може понести великі втрати через високу вартість позикових коштів.
 • Як підвищити свої шанси

  Однак підвищити свої шанси при оформленні займовая засобів можливо і без довідки про доходи. Для цього необхідно мати кредитну історію і зовсім неважливо, в якому банку ви раніше брали кошти під відсотки. Маючи позитивну кредитну історію це значно підвищити довіру банку до вашої особистості як благонадійних позичальників.

  Якщо ж у вас вже є незадовільна кредитна історія, то вас можуть все-таки попросити надати довідку про доходи.

  Також існує ряд можливостей для корпоративних клієнтів банку і «зарплатних» співробітників, навіть, незважаючи на те, що перераховується зароблена плата є лише малою частиною реального доходу. Найчастіше банки самі пропонують оформити кредитну карту паралельно зарплатної. Тим самим вони хоч якось можуть убезпечити себе від небажаного не повернення.

  Підводячи підсумки можна з упевненістю сказати, що отримати кредитну карту без підтвердження доходу можливо, якщо вас не зупиняють високі відсоткові ставки банківських інститутів.


  Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Як вибрати іпотеку, щоб нове житло було в радість, а не в тягар? За останній рік процентні ставки по іпотеці знизилися на 2-3%, ... Більше

  Ринок іпотеки в Росії продовжує зростати - дані АІЖК 1 листопада 2012 0:00 Іпотечний ринок в Росії продовжує зростання, ... Більше

  Проблеми кредитування: ВАС у відношенні банків В опублікованому 13 вересня 2011 інформаційному листі Вищого Арбітражного Суду РФ (ВАС) розглядаються найбільш часто зустрічаються спірні ситуації між ... Більше

  ЮніКредит Банк випускає нову кобрендовою карту ЮніКредит Банк оголосив про ... Більше

  Інноваційний кредит: кредити для бізнесу, на розвиток бізнесу В останні місяці актуальність інноваційних кредитів помітно зросла.Бізнес починає шукати нові джерела фінансування, здатні принести кошти в ... Більше

  Популярне