Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Чи можлива оплата таксі кредитною карткою


Чи можлива оплата таксі кредитною карткою

Чи можлива оплата таксі кредитною карткою

Сучасне життя насичена нововведеннями самих просунутих технологій і наукових досліджень. Багато сфери нашого повсякденного дійсності вже сьогодні гранично автоматизовані і не передбачають безпосереднього людського участі в інформаційних процесах. Переважна кількість цих досягнень науково-технічного прогресу націлене, у першу чергу, на підвищення рівня комфортності реальної дійсності і суттєвого заощадження такого дорогоцінного ресурсу, як час.

Застосування пластикових банківських карток при розрахунках за товари і багато послуг вже повсюдно є звичайним повсякденним дією, чого поки не можна сказати про оплату за поїздку в таксі. Буквально пару років назад, при замовленні автомобіля не могло бути ніякої розмови про задоволення наміри клієнта зробити оплату таксі кредитною карткою. Замовникам нічого не залишалося, як використовувати готівкові гроші або втрачати час на пошуки банкомату.

Такий стан справ у нас з оплатою за послуги таксомоторів разюче відрізняється від ситуації в розвинених країнах Європи, Америки та Азії, де будь-який власник банківської картки має можливість розплатитися за поїздку безготівковим шляхом. Для багатьох цивілізованих країн подібний вид розрахунку вже норма, так як оплата по карті більш швидка, зручна і безпечна. Та й не треба переводити гроші на необгрунтовані переплати непорядним водіям.

Так, в Нью-Йорку власті прийняли рішення, що всі міські таксомотори повинні надавати клієнтам можливість розрахунку за поїздку кредитками.

Нові технології зупинити неможливо. В даний час вже чимало провідних таксопарків великих міст Росії, та й країн СНД стали активно оснащувати свої таксомотори спеціальними терміналами, що працюють з багатьма форматами банківських карт. Чим же зручна і приваблива оплата таксі кредитною карткою?

Перш за все, ліквідацією постійної необхідності мати готівку. По-друге, це самий відкритий і чесний спосіб розрахунків клієнта з водієм, так як поїздка може відбуватися тільки при включеному таксометрі, гроші зчитуються з картки з точністю до копійки і водій не зможе посилатися на відсутність здачі.

І, по-третє, операція розрахунку займає частки секунди, що іноді може мати важливе значення.

Загальні правила оплати таксі кредитною карткою

Оплата таксі кредитною картою вимагає від клієнта дотримання певних правил:

 • необхідно уточнити у диспетчера, які конкретні картки можна використовувати для оплати послуг у викликуваному автомобілі.
 • переконайтеся, що на картці є в достатній кількості кошти, і вона не заблокована.
 • потрібно при собі мати паспорт або інший документ, що підтверджує, що Ви є власником банківської карти. На прохання водія документ для уникнення конфлікту слід обов'язково пред'явити.
 • щоб уникнути непорозумінь по завершенню поїздки у випадку технічного збою при оплаті бажано мати при собі відповідну суму грошей.
 • при прибутті на місце призначення і після проведення оплати таксі кредитною карткою, у квитанції потрібно розписатися тій же підписом, що і на картці.

  Як видно з вищевикладених загальних правил, розрахунок за проїзд у таксі до карткою ще потребує вдосконалення. Можливо, розробники підуть шляхом випуску спеціалізованих транспортних карт, прийняття до оплати електронних грошей, що розширить варіантність оплати транспортних і матиме позитивний вплив на якість транспортного обслуговування.


  Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Споживче кредитування: доступнішим з кожним днем Споживче кредитування продовжує активно розвиватися: з'являються нові кредити, ... Більше

  Кредит без поручителів - на яких умовах можна взяти кредит без поруки Якщо дуже потрібно взяти кредит у банку, але ... Більше

  Кредитні рейтинги банків і рейтингові агентства - рейтинг банків Росії, України - Moody, Fitch, Standard Poors Для того, щоб ... Більше

  Банк Пермінвестбанк г Перм - кредити, послуги банку Про банк Історія ВАТ АКБ «Пермінвестбанк» в Пермі почалася ... Більше

  Кредити населенню в Ощадбанку Росії Ощадбанк є беззаперечним лідером серед банків на території Російської Федерації, а адже це не просто так.Основні відмінності і маркетингові ... Більше

  Популярне