Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Безвідсотковий кредит - у чому підступ Взяти Чи кредит


Безвідсотковий кредит - у чому підступ? Взяти кредит.

Безвідсотковий кредит - у чому підступ Взяти Чи кредит

Обіцянками безвідсоткових кредитів рясніють заголовки рекламних плакатів: досить спокусливі умови позики привертають велику кількість клієнтів. Але чи так вигідні ці умови, і в чому криється секрет безвідсоткових кредитів? І якщо безвідсоткові позики - це всього лише вдалий маркетинговий хід, то як споживачу не попастися на цю вудку?

Перш за все, міркуючи логічно, можна помітити кілька невідповідностей між рекламними обіцянками і тим, як йдуть справи на практиці: банк заробляє гроші на фінансових операціях, і процес кредитування також припускає матеріальну вигоду для банку, отже, якщо безвідсотковий кредит не приносить банкові доходу, то йому нема чого робити таку послугу. Крім того, законодавством заборонено надання кредитів під 0%, тому в будь-якому випадку банку доведеться додати до суми позики визначений відсоток.

Безвідсотковий кредит - де вигода банку?

Отже, на безпроцентних кредитах банк все ж заробляє. Але де ж у такому випадку криється цей самий відсоток? Існує кілька найпоширеніших варіантів: або відсотки банку закладені в комісійних (вони можуть бути як одноразовими, так і щомісячними), або спочатку враховані у вартості товару (в даному випадку, якщо бути точним, мова піде не про банківський кредит, а про розстрочення, наданої торговою організацією). У будь-якому випадку, у всіх варіантах наявність плати за кредитом ретельно ховається, тому споживач повинен бути гранично уважним. Якщо банк йде першим з вищеперелічених шляхів, то відсотки, які нараховуються за кредитом, виявляються закладеними у всілякі комісії.

У кожного банку вони різні: ви можете заплатити одноразову комісію, нібито за те, щоб не платити перший внесок - насправді ж ці гроші просто стануть доходом банку, а суму кредиту ви будете погашати в повному обсязі. В інших випадках банк встановлює комісійні за відкриття рахунку, перерахування грошових коштів, інші банківські операції. Найчастіше ці суми не великі, але якщо помножити їх на кількість місяців, протягом яких вам доведеться виплачувати позику, підсумкова цифра може перевищити 10%. Природно, в кількості і розмаїтості комісійних платежів банки проявляють всю свою фантазію: у деяких банках є щомісячна комісія за обслуговування кредитного рахунку, за розгляд заявки на отримання кредиту, а також, наприклад, комісія на видачу кредиту готівкою.

А якщо врахувати, що в деяких випадках видачі безвідсоткового кредиту передбачають так звані «додаткові платежі», стає ясно, що безоплатність такого кредиту дійсно перебільшена.

Безпроцентні кредити в торгівлі

Будьте пильні: деякі торгові організації, зокрема, роздрібні магазини, не особливо дорожать своєю репутацією, практикують «безвідсоткове кредитування», коли вартість товару збільшується на той самий відсоток, який нібито не буде переплачувати споживач. Таким чином, покупцеві пропонується придбати товар у розстрочку, і замовчується про те, що він вже на 15-20% дорожче, ніж був спочатку.

Звичайно, не завжди можна помітити збільшення вартості, але розраховувати на те, що відсотки по позиці вам платити не доведеться, теж не варто. У будь-якому випадку, якщо вже ви вирішили взяти безвідсотковий кредит, обов'язково прочитайте договір, звернувши максимум уваги на комісійні та додаткові виплати: найчастіше вони можуть скласти навіть більшу суму, ніж можливий відсоток по кредиту. Будьте уважні і не соромтеся задавати питання співробітникам банку або торгової організації, формулювання кредитного договору часто написані специфічним мовою і не завжди можуть трактуватися однозначно.

Пам'ятайте, що ви маєте право на повну інформацію, адже мова йде про ваші гроші. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Сільськогосподарський кредит Ощадбанку, кредит фермеру в банку Уралфінанс Ми продовжуємо інформувати читачів Занімаем.ру ... Більше

АКІБАНК оголосив про сезонної акції зниження річних ставок 4 липня ... Більше

Банк Москви розширює іпотечні можливості в Новосибірську 17 вересня 2012 22:18 Банк Москви в Новосибірську презентував свої іпотечні програми для зацікавлених ... Більше

Споживчий кредит в Банку Москви - Бистрокредіт, кредит готівкою, умови, вимоги У цій статті мова піде ... Більше

Банк Уралсиб почав надавати іпотеку з державною підтримкою 16 січня 2012 0:00 Іпотечні кредити з державною ... Більше

Популярне