Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Банківська карта з транспортним додатком проїзний які завжди з собою


Банківська карта з транспортним додатком - проїзний які завжди з собою

Банківська карта з транспортним додатком проїзний які завжди з собою

Безперечно, дане зручність незабаром стане невід'ємною частиною всіх пластикових карт, власники яких активно користуються послугами громадського транспорту. Банківська карта з транспортним додатком назавжди позбавить свого власника стояти в черзі метрополітену, або відслідковувати кількість залишилися поїздок як це передбачалося в передплачених картах підземного транспорту.

Великим попитом даний продукт користуються в містах з чинним метрополітеном. Провідні фінансові установи країни спільно з компанією «Express Card» пропонують вже сьогодні оформити картки всім клієнтам таких міжнародних платіжних систем як VISA і MASTER CARD з вбудованим чіпом, що допомагають оплатити послуги за проїзд на метро.

Користувачі подібних карт зможуть також легко проходити турнікет, як це передбачалося в проїзних квитках. Для використання необхідно підвести карту до спеціального зчитувача на турнікеті, і ви в лічені секунди стаєте правовласником віртуального проїзного квитка. Ніяких обмежень по тимчасовому інтервалу або кількістю поїздок не передбачено.

Система повністю автоматизована, при щоденному використанні карти дані про потяги передаються на сервер фін. установи, де і відбувається остаточний підрахунок суми за користування послугами метрополітену протягом одного календарного місяця. Згідно з тарифами на початку кожного нового місяця, сума автоматично списується з банківського рахунку клієнта.

Банківська карта з транспортним додатком нічим не відрізняється від звичайної банківської карти, має той же функціонал і дозволяє також клієнтові, як переводити у готівку кошти, так і здійснювати покупки. Система дозволить клієнту оформити як дебетову, так і кредитну транспортну карту. Її можна оформити на дитину з 14 років, а для користувачів молодшого віку пропонується використовувати дану послугу з обов'язковою прив'язкою до батьківського рахунку.

Яка вартість карти і відсотки обслуговування банку?

Важливим залишається і вартість транспортної карти, і за запевненнями фахівців, вона буде залежати від категорії карти і тарифної політики того чи іншої фінансової установи, в якому обслуговується клієнт.

Можна тільки констатувати факт того, що платіжна система Maestro щорічно знімає 300 рублів за надані послуги. Master Card Standard обійдеться користувачеві в 450 рублів. Крім цього, в деяких банківських інститутах передбачені різні щомісячні виплати за користування послугою безготівкового розрахунку.

На початку кожного місяця користувач транспортної карти буде отримувати СМС повідомлення на вказану в договорі номер телефону. Повідомлення буде містити інформацію про кількість вчинених поїздок і суму списання, яка буде переведена на рахунок компанії перевізника. Також користувачам буде надана можливість встановити ліміт на витрачання коштів.

Це дозволить контролювати карти видані дитині.

При замовленні транспортної карти термін випуску складе до 10 робочих днів. Деякі банки надають послугу з оформлення Master Card Unembossed, яку оформлюють протягом 10 хвилин. Швидкість видачі такої карти досягається за рахунок відсутності персоналізації клієнта.

З появою інноваційних продуктів від банків дозволяє не тільки вдосконалювати пропозиції на ринку, але і поліпшити транспортний потік, як на земне, так і на підземному транспорті. І можна впевнено констатувати, що дана послуга буде набирати обертів у зв'язку з швидкою популярністю серед численних клієнтів банківських карт.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Росгосстрах БАНК розширив платіжні можливості своїх клієнтів 27 серпня 2012 16:05 Росгосстрах БАНК запропонував своїм клієнтам поповнювати рахунки через пункти Об'єднаної ... Більше

АІЖК видає іпотеку військовим для покупки житла, що будується 11 жовтня 2012 0:00 Агентством по іпотечному й житловому кредитуванню ... Більше

Банк Москви - кредити, фінансові послуги Банку Москви Про банк Утворений в 1994 році під назвою «Московський муніципальний банк - ... Більше

Чому росіяни не знають свою кредитну історію Кредитна історія (КІ) - це щось на ... Більше

C червня в банку DeltaCredit можна оформити іпотеку на купівлю квартири готельного ... Більше

Популярне