Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Банк Кедр г Красноярськ - кредити послуги банку


Банк Кедр г Красноярськ - кредити, послуги банку

Про банк

Закрите акціонерне товариство комерційний Банк «Кедр» створено 30 вересня 1991 року в Красноярську. За 18 років Банк створив універсальну систему, яка надає широкий спектр банківських послуг на фінансовому, фондовому, валютному і грошовому ринках.

Висока якість обслуговування клієнтів і впровадження нових банківських продуктів закріпили за Банком репутацію надійного і динамічно розвивається фінансової установи РФ. Банк «Кедр» є членом Співтовариства всесвітніх міжбанківських фінансових комунікацій (SWIFT), Російської Національної Асоціації учасників SWIFT (РОССВІФТ), Московської міжбанківської валютної біржі (ММВБ), Санкт-Петербурзької валютної біржі (СПВБ), Сибірської міжбанківської валютної біржі (СМВБ), Національного клірингового Центру (КНЦ), Міжнародної платіжної системи VISA International, Російської платіжної системи Union Card. Сьогодні Банк «Кедр» здійснює свою діяльність в більш ніж 300 структурних підрозділах.

Прагнучи до присутності у всіх регіонах РФ, Банк має розгалужену мережу відділень в Москві, Красноярському, Краснодарському і Приморському краях, Ростовській і Кемеровській областях, Республіці Хакасія. 23 листопада 2007 було відкрито філію в Греції (Афіни). Банк «Кедр» на вигідних умовах надає корпоративним і приватним клієнтам великий вибір банківських послуг - розрахунково-касове обслуговування, гарантійні операції, грошові перекази, прийом платежів, лізинг, виплата пенсій, депозити і кредитні продукти.

Банк здійснює випуск і підтримку банківських карт міжнародної платіжної системи VISA International та російської платіжної системи Union Card. Отримання заробітної плати, пенсії, зберігання та збільшення грошових коштів, отримання короткострокових кредитів стали більш безпечними, надійними та зручними з пластиковими картками Банку «Кедр».

Банк залучає вільні грошові кошти у населення на депозитні рахунки в рублях, доларах США і євро. Великий вибір різновидів вкладів надає можливість клієнту зберегти свої заощадження і отримати оптимальний прибуток. Банк «Кедр» готовий запропонувати своїм клієнтам кредити на споживчі цілі, освіта, подорож, придбання автомобіля, покупку квартири.

Кілька видів іпотечних кредитів, які враховують місце розташування нерухомості, можливості позичальника, валюту позики, терміни кредиту та інші умови, роблять Банк «Кедр» привабливим рішенням житлового питання не тільки для жителів міста Красноярськ, але інших російських міст.

Особливістю Банку є іпотечне кредитування нерухомості в Греції. Іпотечний кредит «Еллада» це можливість, при низькій процентній ставці і невеликий комісії (за надання кредиту), придбати заміський будиночок на березі Середземного моря. Пріоритетними напрямками в розвитку Банку є кредитування малого і середнього бізнесу, лізинг.

Співпраця з Банком «Кедр» це можливість повного викупу майна, зниження ризику, гнучкий графік виплат, зниження податкового навантаження і можливість невідкладно розпочати оновлення та нарощування коштів підприємства.

Для заможних клієнтів Банк надає індивідуальний фінансовий сервіс - Private Banking, що включає послуги персонального банкіра та інші індивідуальні банківські продукти. На ринку цінних паперів Банк пропонує ряд послуг, а саме - довірче управління капіталом, пайові інвестиційні фонди, операції з векселями, аналітичні матеріали, брокерське і депозитарне обслуговування. Ефективне управління, збалансованість активів і пасивів, активна регіональна політика пояснюють позитивну динаміку зростання Банку: Міжнародне рейтингове агентство Moody's розглядає рейтинг B2/NP/E +, як стабільний (24.07.2009г); по рейтингу банків Красноярська - 1 місце (01.01.2010); за рейтингом за активами-нетто - 106 місце серед найбільших банків РФ (01.01.2010), а по депозитах фізичних осіб - 53 місце (01.01.2010).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотека в Банку «Санкт-Петербург» Ганна Бархатова, директор дирекції зовнішніх комунікацій Банку «Санкт-Петербург», розповідає порталу «Занімаем.Ру» про іпотечне ... Більше

Кредитоспроможність позичальників, відчуття позичальників в Росії При читанні новин та прес-релізів банків можна наткнутися на твердження про те, що дії, що вживаються банками, здійснюються ... Більше

Кредит: сутність, функції, принципи, форми Сутність кредиту У сучасній економічній літературі існує дві основні ... Більше

Зв'язковий Банк запропонував власникам карт відкрити SAFE З 1 червня Зв'язковий Банк пропонує своїм клієнтам відкрити спеціальний рахунок SAFE і отримати 10% річних на залишок ... Більше

Виявлено тенденції ринку споживчого кредитування Національне Бюро Кредитних Історій (НБКИ), має інформацію від більш ніж ... Більше

Популярне