Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » З перших вуст Полювання на код суб'єкта кредитної історії


З перших вуст: "Полювання на код суб'єкта кредитної історії"

З перших вуст Полювання на код суб'єкта кредитної історії

Конкурс триває. До редакції надійшов черговий лист. Автор: Володимир Яхонтов.

Захотілося мені дізнатися кредитну історію. Історія про кредитну історію розтяглася на місяць і ще не закінчилася. Тому я розділив розповідь на кілька частин.

Живу я не в Москві чи Пітері. Тому просто так заявитися в БКІ не можу. Логічно, що захотілося мені дізнатися код суб'єкта кредитної історії для подання запиту онлайн.

За інформацією на сайті ЦБ, сформувати код можна в будь-якому БКІ або банку. На практиці все виглядає далеко не так райдужно.

Є у мене кредит в Альфа-Банку, туди я і відправився. Про код суб'єкта там нічого не чули, а послуга надання кредитного звіту у них колись була, але спливла.

Звернувся в Ощад. Дівчина в колл-центрі спочатку не дуже впевнено відповіла, що такої послуги банк не надає, але уточнила десь щось і відповіла: так, звертайтеся в будь-яке відділення.

Співробітник в Ощад відправила мене у відділ з іпотекою, а звідтіля послали у відділення на Кірова 76, де сумлінно записали на папірець визначення коду суб'єкта кредитної історії в моєму вільному виконанні і обіцяли передзвонити. До цих пір чекаю дзвінка.

Після цього вирішив тероризувати БКІ. На їх сайтах розвішані інформація для організацій, а для позичальників мінімум. Виключення, мабуть, складає НБКИ, на сайті якого розписано все докладно.

Крім того, послуга формування коду суб'єкта стоїть там дешевше всього - 300 руб.

Загалом, зважився сформувати код, відправивши в НБКИ заяву. Форму заяви скачав з сайту. Запевнив нотаріусом.

Відправив поштою рекомендованим листом: заповнену та завірену заяву плюс квитанцію про оплату послуги формування коду суб'єкта в НБКИ. Квитанцію, до речі, теж можна завантажити з сайту. І став чекати.

Нарешті, на сайті Пошти Росії побачив, що моє послання в НБКИ надійшло. Через два дні, заповнив заявку на одержання списку БКІ на сайті ЦБ. Тут же прийшла відповідь: "чогось не того Ви ввели".

4 дні я намагався отримати цей список. Терпець урвався, і я подзвонив в НБКИ. До речі, дзвонити по телефону, який для фіз осіб - марно, там вам зачитають все те, що можна прочитати на сайті ЦБ.

А ось по другому телефону відповість секретар і відправить до кого треба.

Виявилося, що хоч НБКИ і обробляє запит на формування коду протягом дня, присвоять вам цей код в ЦККІ невідомо коли. Дівчина з НБКИ обіцяла передзвонити, як тільки дізнається, що ЦККІ-таки присвоїло мені ці нещасні чотири цифри. Чекаю дзвінка.

Код мені присвоїли! Через 14 днів після доставки в НБКИ мого листа, я в черговий раз відправив з сайту ЦБ запит і отримав список БКІ.

Вартість всього задоволення: 300 руб. нотаріусу + 300 руб. за формування коду суб'єкта кредитної історії = 600 руб. (Дрібні витрати на відправку листа я не вважаю). Час: приблизно 4 дні на доставку листа + близько 2 тижнів на формування коду = 2.5 тижні.

Тепер мені належить відправити запит в кожне з трьох БКІ. Але це вже зовсім інша історія ...

Діліться своїм досвідом та враженнями! Надсилайте листи та беріть участь у конкурсі! Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: досвід читачів
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

СБ РФ пропонує на додаток до іпотеки до 15% знижки ... Більше

Росбанк запустив кредитний продукт для підприємців Росбанк запускає новий кредитний продукт "Професіонал", розроблений спеціально для індивідуальних підприємців, юридичних ... Більше

Британська Рада іпотечних кредиторів вважає, що до кінця року в країні буде видано 130 млрд іпотечних ... Більше

УРАЛСИБ збільшив максимальні суми за двома програмами споживчого кредитування 29 травня 2012 15:53 БАНК УРАЛСИБ оголосив про істотне збільшення максимальних сум за двома програмами ... Більше

Знижені ставки по іпотеці Банку Москви, іпотека для зарплатних клієнтів 1 жовтня 2012 0:00 Банк Москви знизив процентні ставки по іпотеці в рублях ... Більше

Популярне