Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » З перших вуст Полювання на код суб'єкта кредитної історії


З перших вуст: "Полювання на код суб'єкта кредитної історії"

З перших вуст Полювання на код суб'єкта кредитної історії

Конкурс триває. До редакції надійшов черговий лист. Автор: Володимир Яхонтов.

Захотілося мені дізнатися кредитну історію. Історія про кредитну історію розтяглася на місяць і ще не закінчилася. Тому я розділив розповідь на кілька частин.

Живу я не в Москві чи Пітері. Тому просто так заявитися в БКІ не можу. Логічно, що захотілося мені дізнатися код суб'єкта кредитної історії для подання запиту онлайн.

За інформацією на сайті ЦБ, сформувати код можна в будь-якому БКІ або банку. На практиці все виглядає далеко не так райдужно.

Є у мене кредит в Альфа-Банку, туди я і відправився. Про код суб'єкта там нічого не чули, а послуга надання кредитного звіту у них колись була, але спливла.

Звернувся в Ощад. Дівчина в колл-центрі спочатку не дуже впевнено відповіла, що такої послуги банк не надає, але уточнила десь щось і відповіла: так, звертайтеся в будь-яке відділення.

Співробітник в Ощад відправила мене у відділ з іпотекою, а звідтіля послали у відділення на Кірова 76, де сумлінно записали на папірець визначення коду суб'єкта кредитної історії в моєму вільному виконанні і обіцяли передзвонити. До цих пір чекаю дзвінка.

Після цього вирішив тероризувати БКІ. На їх сайтах розвішані інформація для організацій, а для позичальників мінімум. Виключення, мабуть, складає НБКИ, на сайті якого розписано все докладно.

Крім того, послуга формування коду суб'єкта стоїть там дешевше всього - 300 руб.

Загалом, зважився сформувати код, відправивши в НБКИ заяву. Форму заяви скачав з сайту. Запевнив нотаріусом.

Відправив поштою рекомендованим листом: заповнену та завірену заяву плюс квитанцію про оплату послуги формування коду суб'єкта в НБКИ. Квитанцію, до речі, теж можна завантажити з сайту. І став чекати.

Нарешті, на сайті Пошти Росії побачив, що моє послання в НБКИ надійшло. Через два дні, заповнив заявку на одержання списку БКІ на сайті ЦБ. Тут же прийшла відповідь: "чогось не того Ви ввели".

4 дні я намагався отримати цей список. Терпець урвався, і я подзвонив в НБКИ. До речі, дзвонити по телефону, який для фіз осіб - марно, там вам зачитають все те, що можна прочитати на сайті ЦБ.

А ось по другому телефону відповість секретар і відправить до кого треба.

Виявилося, що хоч НБКИ і обробляє запит на формування коду протягом дня, присвоять вам цей код в ЦККІ невідомо коли. Дівчина з НБКИ обіцяла передзвонити, як тільки дізнається, що ЦККІ-таки присвоїло мені ці нещасні чотири цифри. Чекаю дзвінка.

Код мені присвоїли! Через 14 днів після доставки в НБКИ мого листа, я в черговий раз відправив з сайту ЦБ запит і отримав список БКІ.

Вартість всього задоволення: 300 руб. нотаріусу + 300 руб. за формування коду суб'єкта кредитної історії = 600 руб. (Дрібні витрати на відправку листа я не вважаю). Час: приблизно 4 дні на доставку листа + близько 2 тижнів на формування коду = 2.5 тижні.

Тепер мені належить відправити запит в кожне з трьох БКІ. Але це вже зовсім інша історія ...

Діліться своїм досвідом та враженнями! Надсилайте листи та беріть участь у конкурсі! Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: досвід читачів
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ІТ Банк г Омськ - кредити, послуги банку Про банк ІТ Банк в Омську почав здійснювати свою діяльність в кінці 1993 року.На той ... Більше

ТОП 5 найпопулярніших кредитних карт Для того, щоб підібрати кредитну карту з найбільш оптимальними умовами, необхідно вивчити ... Більше

Договір іпотеки квартири, реєстрація іпотечного договору Відповідно до законодавства всі договори іпотеки регламентуються двома основними законами - ФЗ «Про іпотеку (заставі нерухомості)» і ФЗ «Про ... Більше

Сбербанк Росії в г Нижній Новгород - робота відділень і філій, кредити, послуги Ощадбанк в ... Більше

Волзький соціальний банк г Самара - кредити, послуги банку Про банк Товариство ... Більше

Популярне