Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Як взяти кредит без застави довідок та поручителів


Як взяти кредит без застави довідок та поручителів

Як взяти кредит без застави довідок та поручителів

Банк завжди намагається йти назустріч своєму клієнту, тому в нього є в запасі безліч варіантів кредитування для різних категорій позичальників незалежно від їх вимог і можливостей. Для деяких не становить клопоту надати і всі необхідні документи, і заставу, і поручителів. Для інших це пов'язане з певними труднощами. Крім того, бувають ситуації, коли на ретельне оформлення позики за всіма правилами просто немає часу.

Тому на противагу забезпеченим позиках можливе оформлення кредиту без застави та поручителів, тобто без забезпечення гарантії його повернення.

Кредит без застави та поручителів: особливості

Даний вид позики є різновидом споживчого кредитування, тому випадків його надання може бути багато, але для нього завжди характерні такі риси: - швидкість оформлення (процедура займає від 1 до 3 днів); - мінімальний набір необхідних документів; - короткостроковість (надання на термін від 3 місяців до 3 років); - низький максимальний розмір (як правило, до 150 тисяч крб., дуже рідко до 200-300 тисяч руб.); - високі процентні ставки. Розберемо зазначені властивості більш детально. Незабезпечені кредити часто називають швидкими або експрес-кредитами.

Деякі банки заявляють, що можуть оформити такі позики за дуже короткий час - від 15 хвилин до 3 годин. З цієї причини кредити без застави та поручителів набули широкого поширення і дуже популярні в торгових мережах при покупці товарів у кредит. Заповнені анкети передаються в банк в електронному вигляді, і від їх відправлення до прийняття позитивного (або негативного) рішення дійсно проходить не більше півгодини.

Кредит без застави та поручителів: вимоги до позичальника

Вимоги, яким повинні задовольняти потенційні позичальники незабезпечених кредитів, у всіх банків різні.

Для одних достатньо мати лише місцеву реєстрацію і знаходитися в працездатному віці. Для інших для того, щоб надати кредит без застави та поручителів, може знадобитися також безперервний піврічний (або тримісячний) стаж на поточному місці роботи. Інформацію про доходи часто просто записують зі слів позичальника, і навіть відповідна довідка може знадобитися в рідкісних випадках. Зазвичай необхідні для надання документи - це паспорт і який-небудь другий документ з наступного списку: закордонний паспорт, водійське посвідчення, свідоцтво про присвоєння платнику податків ідентифікаційного номера (ІПН), картка пенсійного страхування. Хоча заставу майна або поручительство за позикою третіх осіб не є стовідсотковою гарантією його повернення, їх наявність все ж значно знижує ризики банку.

Тому при повній відсутності забезпечення кредитні організації намагаються максимального убезпечити себе від можливих втрат шляхом надання позик в малих розмірах і на короткі терміни. Крім того, ризик неповернення незабезпечених позик з лишком компенсується високими процентними ставками. Причому, чим нижче вимоги банків до своїх позичальників, тим вище буде відсоток по кредиту. Це відноситься і до тривалості його оформлення, і до необхідних до надання документам.

Тому, якщо є можливість і час, позичальникові вигідніше буде запросити довідку про свої доходи і звернутися в банк, який поставиться до розгляду заявки більш ретельно. Як правило, процентні ставки в таких організаціях нижче. Не варто забувати ще й тому, що комісія за обслуговування позикового рахунку кредиту, виданого без застави та поручителів теж може відрізнятися не в вигідну для позичальника сторону. Завдяки таким зборам і завищеними відсотками банки часто повертають собі надані в користування ресурси після закінчення тільки половини терміну. Але існує ще один момент, який може допомогти позичальникам отримувати кредит без застави та поручителів, ставки по яких будуть на рівні із забезпеченими.

Це - позитивна кредитна історія. У цьому випадку кредит набуває довірчу форму. Особливої актуальності даного питання надає створення та функціонування в нашій країні бюро кредитних історій. Але на сьогоднішній момент система знаходиться в процесі відладки, тому банки найчастіше орієнтуються тільки на своє внутрішнє позитивне досьє позичальника.

Простота оформлення кредитів без застави та поручителів приховує в собі і позитивні, і негативні моменти по відношенню до всіх його учасників. Для банку, з одного боку, це означає великий ризик, а з іншого - високий дохід. Для позичальника на перший план виходять доступність та легкість отримання, які згодом можуть дорого обійтися.

Але, в будь-якому випадку, попит на такі кредити не згасає. Головне тільки, щоб банки не «перегинали палицю» і не замінювали компенсацію можливих ризиків прагненням до легкого отримання доходів. Олена Антошенкова, спеціально для Занімаем.ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Автокредити "Ощадбанку": умови, ставки, спрощення процедури отримання ... Нагадує Ощадбанк і підтверджує ... Більше

Нордеа Банк дозволив купувати в кредит дачні будиночки 5 липня 2012 10:54 Нордеа Банк слідом ... Більше

Ломбард - годинник, золото, авто, що здати в ломбард Що робити в тому випадку, якщо ... Більше

Зв'язок-Банк приймає заявки на кредит в режимі онлайн 29 серпня 2012 21:22 ... Більше

Кредит на освіту від "АК БАРС" Банку: кредит на освіту в ДОП, школі, середньому професійному навчальному ... Більше

Популярне