Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Взяти кредит швидко - де взяти кредит без довідок умови та вимоги


Взяти кредит швидко - де взяти кредит без довідок, умови та вимоги

Споживчий кредит без довідок і без поручителів - як отримати

Товарний достаток, постійні новинки, випадкова "зустріч" з річчю своєї мрії - через усе це навіть помірний у витратах людина деколи відчуває приступ шопоголізму. А буває і так, що купити річ Х треба швидко - але грошей немає і зайняти велику суму не у кого. Ось для таких випадків фінансові організації та припасли туза в рукаві. Ім'я йому - експрес-кредити.

Експрес-кредит отримав свою назву завдяки швидкості прийняття рішення про видачу позички. Приймається це рішення буквально на місці - позичальнику достатньо звернутися до представника банку, очікував його в магазині меблів або електронних товарів, або зайти в найближче відділення банку. Щоб отримати цей кредит, досить бути громадянином Російської Федерації і відповідати ще декільком (досить м'яким) вимогам, про які буде докладно розказано трохи пізніше.

Іншими словами, експрес-кредитування дає можливість купити вподобану річ тут же, не відкладаючи в довгий ящик і не рахуючи копійки до получки, болісно накопичуючи потрібну суму. Якщо ви не любите, не вмієте або просто не бажаєте копити, швидкий кредит - однозначно «ваша» послуга. Відзначимо, що це кредит нецільової - а значить, гроші, отримані від банку за «швидкому» кредиту, можна пустити на широкий діапазон цілей: від мікрохвильової печі до стоматологічного лікування або турпутівки для всієї родини.   За все треба платити.

Скільки? Як відомо, м'якість умов кредитних компенсується суворістю їх виконання. Не став винятком і експрес-кредит: ефективна процентна ставка по такій позиці помітно вище, ніж по кредитах традиційним. Різниця в числовому вираженні може досягати декількох разів - якщо «звичайні» кредити банк пропонує під 12-15% річних, то за «швидкий» кредит доведеться викласти від 30 до 70% і навіть більше. Така ситуація не дивна: банк - не благодійник, його завдання - отримання прибутку.

Тому за швидку фінансову допомогу позичальникові доведеться розщедритися - до цього треба бути готовим, відлітаючи на кредитні гроші в теплі краї чи повертаючись додому із заповітною новинкою від улюбленого бренду мобільників. Хто на готовенького? Тепер розглянемо, які банки в Росії найохочіше видають кредити швидко. Обмовимося, що отримати такий кредит може не тільки громадянин - фізична особа, але і приватний підприємець: ряд банків, включаючи найбільші, готовий дати експрес-позичку на розвиток бізнесу індивідуальному підприємцю (зрозуміло, за підвищеною ставкою). Найближчим часом на ринок експрес-кредитування готуються активно вийти Ощадбанк і ВТБ24; вже зараз на цьому ринку сильні позиції Росбанка, Альфа-Банку, Райффайзена, а також традиційних гравців, які активно працюють з роздрібним напрямком (Російський Стандарт, Хоум Кредит).

Вибір банківських продуктів на ринку швидких кредитів зараз великий, тому позичальникові можна порекомендувати таки не поспішати, а присвятити годину-другу вивченню кредитних умов у частині відсоткової ставки. Не полінуйтеся порівняти умови кількох банків по «миттєвим» кредитами (у різних банків ці кредити називаються по-різному). В іншому випадку будьте готові до неприємного сюрпризу: заповітна річ обійдеться вам у суму вдвічі більшу, ніж вказана в прейскуранті або на сайті. Ваші документи Класичний набір документів, які банк запитує у позичальника, невеликий.

Наведемо його повністю: - загальногромадянський паспорт громадянина РФ - заяву на одержання кредиту (у формі анкети) - в ряді випадків (якщо сума кредиту перевищує 20-25 тисяч рублів) - копія трудової книжки, завірена роботодавцем; - якщо позичальник - індивідуальний підприємець, банк попросить податкову декларацію за останній податковий період за формами 3-ПДФО, 4-ПДФО або декларацію за спрощеною системою оподаткування (ССО) або єдиним податком на поставлений дохід (ЕНВД). Як варіант, підтвердженням платоспроможності індивідуального підприємця може виступити документ, що засвідчує право власності на нерухомість або автомобіль іноземного виробництва. Бувають випадки, коли банк запитує та інші документи - наприклад, якщо людина не має постійного джерела доходу або його дохід здається банку недостатнім для покриття всієї суми позики. Докладніше про ці умови можна дізнатися безпосередньо з вуст представника банку, в якому ви плануєте взяти експрес-кредит.

Банк охоче і швидко видасть експрес-кредит, якщо ви: - громадянин Російської Федерації; - маєте постійну реєстрацію в регіоні, де вам надається кредит; - на момент надання позики досягли 21 року, а на момент закінчення терміну дії кредитного договору вам буде не більше 60 років (для жінок) або 65 (для чоловіків); - маєте загальний трудовий стаж від 1 року і більше. При цьому стаж вашої трудової діяльності на останньому місці повинен бути від 3 місяців, а якщо ви - індивідуальний підприємець, то ваш термін реєстрації як ІП на дату подання заяви на видачу кредиту повинен складати не менше 12 місяців. Плюси і мінуси Як видно, з точки зору позичальника швидкий кредит має свої плюси і мінуси.

Коротко резюмуємо їх. ПЛЮСИ: - мінімальний пакет документів; - м'які вимоги до позичальника; - практично миттєве прийняття рішення про видачу кредиту; - кредит можна взяти практично на будь-які особисті потреби. МІНУСИ - не завжди прозорі умови кредитного договору (рекомендуємо уважно читати договір перед підписанням); - висока процентна ставка.

Що переважить: плюси чи мінуси - кожен позичальник вирішує для себе сам. Головне - не «хапати» перший-ліпший кредит, тверезо оцінювати свої фінансові ресурси і пам'ятати, що повертати позикові гроші рано чи пізно таки доведеться. Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 5 лютого 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

1 серпня АК БАРС пропонує оформити кредитку всім, чиї витрати в гіпермаркеті «ЕССЕН» перевищили 3 тис. ... Більше

Документи для кредиту юридичних осіб - банківські кредити юридичним особам Побіжний аналіз сайтів великих банків показує, що повного переліку документів, які необхідно надати позичальнику ... Більше

Банк Дельтакредит знизив комісію по іпотеці 7 грудня 2012 0:00 Комісія по іпотечних кредитах банку Дельтакредит була знижена ... Більше

ІТ Банк г Омськ - кредити, послуги банку Про банк ІТ Банк в Омську почав здійснювати свою діяльність в кінці 1993 року.На той ... Більше

Банк Синергія г Саратов - кредити, послуги банку Про банк Банк «Синергія» був заснований в м. Саратов в ... Більше

Популярне