Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Споживчий кредит Хоум Кредит - порівняння пропозицій по кредитах банку ХКФ


Споживчий кредит Хоум Кредит - порівняння пропозицій по кредитах банку ХКФ

Альфа Банк запропонував розстрочку за кредитними картками

У цій статті мова піде про банк «Хоум Кредит», а точніше про споживчий кредит, який надає цей банк. Відгуки про нього різні: хтось говорить, що це «лохотрон» і суцільне обдурювання, а хтось повністю задоволений кредитними продуктами і обслуговуванням. Звичайно ж, у будь-якого банку є задоволені і незадоволені клієнти.

Спробуємо розібратися самі, порівнявши умови кредитування, вимоги до позичальника та інше. Що значно полегшує завдання взяти кредит у цьому банку, так це відсутність застави та поруки. Тим більше зараз, коли настає такий час, що кредити перестають роздавати направо і наліво. В інших банках, наприклад, обов'язковою умовою є наявність застави або поручителя - за їх відсутність доводиться платити підвищеною процентною ставкою (я зараз не беру в рахунок дрібні споживчі кредити, а говорю про суму тисяч 50-100).

Банк «Хоум Кредит» пропонує чотири різних кредитних продукту: 1) Просте рішення; 2) Без формальностей; 3) Оптимальний вибір; 4) Чудова пропозиція. Почнемо з кредитного продукту «Просте рішення». Основний його плюс полягає в тому, що кредит оформляють максимально швидко: обіцяють за 15 хвилин, але зазвичай 15 хвилин - це час безпосереднього розгляду заявки, в яке не входить оформлення документів, підписання та вивчення кредитного договору і т.д. Відповідно швидке оформлення кредиту сприяє збільшенню процентної ставки за кредитом, скороченню терміну кредитування, а також того, що максимальна сума кредиту буде невеликий.

Кредит може взяти громадянин РФ, якому не менше 25 років, але не більше 65. Громадянин повинен мати постійне місце роботи і домашній телефон. Звертатися за кредитом потрібно виключно в офіс банку в вашому регіоні, так як в офісі банку в іншому регіоні кредит вам не дадуть.

Максимальна сума такого кредиту складає всього 75 000 рублів і видається максимум на 3 роки (при цьому термін кредиту повинен бути кратний шести місяцях). Необхідних документів всього 2: природно, паспорт громадянина РФ і один з нижче перерахованих документів: карта банку «Хоум Кредит», або закордонний паспорт, або водійське посвідчення, або страхове свідоцтво державного пенсійного страхування. Процентна ставка уточнюється на етапі складання кредитного договору, але ми вирішили зробити приблизний розрахунок за допомогою кредитного калькулятора.

Припустимо, ми беремо кредит на суму 50 000 рублів строком на 1 рік, щомісячний платіж складе 5934 рубля, а значить, процентна ставка буде в районі 42,5% річних, що не мало. Який робимо висновок? Перевага цього кредиту в його швидкому і легкому оформленні, а процентна ставка і максимальна сума кредиту залишають бажати кращого.

До речі кажучи, не факт, що процентна ставка за вашим кредитним договором буде саме 42,5%: раз вона визначається «індивідуально» - вам можуть «впаяти» і більш високу. Перейдемо до наступного кредиту, який називається «Без формальностей». Головна «фішка» цього кредиту полягає в простоті оформлення. Можна, звичайно, порівняти з попереднім продуктом, але в даній ситуації максимальна сума більше і процентна ставка вигідніше. Вимоги до позичальника аналогічні, термін розгляду заявки на кредит становить три доби, зате максимальна сума кредиту складає 150 000 рублів.

Необхідні документи практично ті ж: паспорт громадянина РФ, документ про платоспроможність і військовий квиток - для позичальників-чоловіків, які не досягли 27 років. Документ про платоспроможність - це дуже цікавий момент. Під ним банк розуміє не довідку про доходи (як це прийнято в інших банках), а один з наступних документів: - виписка про надходження грошових коштів на вашу зарплатну пластикову карту або рахунок у банку, - оригінал свідоцтва про реєстрацію автомобіля (або оригінал ПТС) , підтверджуючі що саме ви володієте автомобілем (віком не старше п'яти років для вітчизняних машин, і не старше семи років - для іномарок). - Поліс страхування КАСКО на суму страхової виплати не менше 5000 доларів США, - закордонний паспорт з відмітками про проходження візового контролю інших країн, - документи, що підтверджують володіння нерухомістю.

Процентна ставка за цим кредитом, виходячи з наших розрахунків (кредит на суму 50 000 рублів строком на 1 рік), приблизно дорівнює 30%. Кредит видається строком максимум на 3 роки. Як бачите, оформляти кредит довше, але вигідніше.

Розглянемо кредит «Оптимальний вибір». Чим він хороший? Процентна ставка за таким кредитом стає ще менше, термін і максимальна сума кредиту збільшуються.

Але є і зворотний бік медалі. Термін розгляду заявки зростає до 5 діб, і з'являється більше клопоту зі збору необхідних документів. Вимоги до позичальника залишаються такими ж. Максимальна сума кредиту дорівнює 300 000 рублів, а максимальний термін кредитування - 4 роки. У список необхідних документів входять: 1) паспорт громадянина РФ, 2) довідка про доходи за формою 2-ПДФО, 3) другий документ, що підтверджує особу позичальника, 4) копія трудової книжки, 5) військовий квиток (чоловікам до 27 років).

Виходячи з наших розрахунків за допомогою кредитного калькулятора з тими ж значеннями, процентна ставка за кредитом складе приблизно 23% річних. Нарешті, останній продукт «Чудова пропозиція». Кредит призначений для тих, хто хоче взяти велику суму під малий відсоток і не боїться складнощів в оформленні кредиту.

Адже, незважаючи на непоганий відсоток і хорошу максимальну суму, кредит не стає «шоколадним»: вимоги до позичальника вже інші і список необхідних документів поповнюється. Максимальна сума кредиту дорівнює 700 000 рублів, термін кредитування - 4 роки. Додаткові вимоги до позичальника: 1) наявність робочого телефону; 2) наявність мобільного телефону або телефону альтернативного контакту; 3) стаж на останньому місці роботи - не менше 6 місяців; 4) вік позичальника - до 55 років.

І наостанок: не забувайте читати кредитний договір, сама «свіжа» і правдива інформація по кредиту знаходиться саме там. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 12 січня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як повернути борг - як правильно себе вести і повернути борг Ви взяли кредит ... Більше

Оформлення кредиту не за місцем реєстрації У потенційних клієнтів нерідко виникає питання: ... Більше

Споживчий кредит на невідкладні потреби, кредит Ощадбанку на невідкладні потреби Якщо Ви бажаєте ... Більше

Банк Проектного Фінансування пропонує іпотечним позичальникам інших банків оформити кредит на рефінансування під ... Більше

Іпотечний кредит Ощадбанку - ставки, умови отримання кредиту на готове житло У матеріалах Занімаем.ру ми часто зупиняємося на ... Більше

Популярне