Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Споживчий кредит в Ощадбанку Росії умови документи


Споживчий кредит в Ощадбанку Росії: умови, документи

Споживчий кредит в Ощадбанку Росії умови документи

Споживчий кредит - сьогодні найпопулярніший вид кредитування. Причин і ситуацій, які спонукають людей звертатися за позикою існує безліч, і на кожну з них знайдеться свій банк з найбільш відповідними позичальникові умовами. Говорячи ж про умови споживчого кредитування Ощадбанку, перш за все, необхідно відзначити, що вони підходять далеко не всім.

У двох словах: Ощадбанк не любить поспіху, зарплати «в конвертах» та спроб видати бажане за дійсні факти. Але, якщо ви знайдете з ним «спільну мову», то можете розраховувати на одні з найвигідніших умов отримання кредиту.

СБ РФ сьогодні пропонує дві програми кредитування - Споживчий кредит без забезпечення та Споживчий кредит під поруку фізичних осіб. Кредит без забезпечення видається на суму до 1,5 млн. рублів, маючи поручителів можна взяти в борг до 3 млн. рублів.

На момент подачі кредитної заявки людина повинна бути не молодше 18 років, на момент закінчення терміну кредитування - не старше 75, так що пенсіонерам споживчий кредит Ощадбанку також доступний.

Переваги споживчого кредиту Ощадбанку

А тепер розглянемо докладніше позитивні і негативні сторони споживчого кредиту Ощадбанку, кому він підходить, що пропонує банк клієнтам, і що вимагає натомість. Отже, в числі плюсів даного виду позики:

+ Низький розмір процентної ставки

Безумовно, це найважливіший момент, що змушує людей звертатися за кредитом саме в Ощадбанк. Пропоновані процентні ставки коливаються на сьогоднішній момент в межах 12,5-23% річних у рублях (для порівняння - в деяких банках ця величина досягає 35% і навіть вище). Конкретний розмір відсотка визначається в залежності від терміну та наявності забезпечення кредиту.

+ Диференційована схема погашення кредиту

Під цією складною термінологією ховається вигідна для позичальника схема платежів, коли вся сума кредиту спочатку ділиться на рівні частини, виходячи з кількості місяців, на яке видається позичка. Щомісяця клієнт сплачує розраховану частина основного боргу і відсотки, нараховані на залишок кредиту. Таким чином, сума платежу з кожним разом стає менше (за рахунок зменшення залишку заборгованості, а відповідно і відсотків). Деякі банки практикують ануїтет, при якому перший час виплачуються в основному відсотки і тільки маленька частка самого кредиту. Деякі - нараховують відсотки відразу на всю суму боргу і на весь термін, а потім просто ділять на рівні частини. У порівнянні з диференційованою, останні 2 схеми обходяться клієнтові набагато дорожче.

+ Можливість дострокового погашення кредиту (часткового або повного)

Сьогодні дострокове погашення кредиту - законне право позичальника. Але деякі банки намагаються все ж обмежувати своїх клієнтів і ускладнюють процедуру дострокового погашення кредиту. Ощадбанк не ставить обмежень на суми щомісячних платежів. Головне, щоб був внесений розрахований щомісячний мінімум, а все, що понад нього - це вже за бажанням позичальника. Комісія за перевищення не стягується, а дострокове погашення навіть вітається. Суми, що перевищують необхідний розмір платежу, йдуть в рахунок погашення основного боргу за кредитом (іншими словами, в рахунок дострокового погашення). Але тут необхідно пам'ятати, що, навіть маючи великий заділ (тобто більшу переплату по кредиту), Ви не звільняєтесь від щомісячної сплати відсотків. 

+ Контроль погашення кредиту з боку кредитного інспектора

Всі позики, оформлені конкретним кредитним інспектором Ощадбанку, закріплюються за ним до закінчення терміну дії договорів. Щомісяця 10-го числа позичальників «виносять на прострочення». Інспектор програмним шляхом кожен раз перевіряє ці списки. При виявленні в них своїх клієнтів, він зобов'язаний буде зв'язатися з ними і нагадати про сплату. Це дозволяє позичальникам уникнути великих розмірів пенею або навіть штрафів у разі простою забудькуватості або виникнення якихось проблем при перерахуванні платежу. Крім того, такий контроль дозволяє позичальнику не зіпсувати кредитну історію, тому 5 прострочених днів, як правило, вважаються «технічної» простроченням. + Відсутність комісій Ощадбанк Росії не стягує комісію за видачу кредиту починаючи з 2010 року, що економить гроші позичальника і робить розрахунок платежів набагато зручніше. Також банк не помічений в прихованих комісіях. Загалом, умови Ощад - прості і прозорі, ви точно знаєте скільки і за що ви платите. + Зручний калькулятор На офіційному сайті банку розташований зручний кредитний калькулятор, який дозволить розрахувати графік погашення кредиту в залежності від введених вами суми та процентної ставки. Хоча, звичайно, ви не можете точно знати, яку суму схвалить вам банк і яку саме процентну ставку вам запропонують.

Недоліки споживчого кредиту Ощадбанку

Це плюси, але, розглядаючи споживчий кредит Ощадбанку, не можна обійтися і без «ложки дьогтю». Серед мінусів можна відзначити:

- Приймаються до розгляду тільки офіційні доходи позичальника Якщо ваш дохід частково або повністю не є «білим», і офіційної його частини недостатньо для погашення кредиту, то наскільки велика не була б зарплата, в кредиті Ощадбанк вам, ймовірно, відмовить.     - Солідний пакет документів

Ощадбанк не відноситься до тих банків, де для оформлення потрібно всього «2 документа».

Тут потрібно і паспорт, і копія трудової книжки, і довідка про зарплату (бажано за формою 2-ПДФО), та довідки з інших банків (за наявності у вас там кредитів), і, можливо, документи на квартиру або які-небудь інші документи в залежності від ситуації.

Від ваших поручителів може знадобитися не менше паперів.   - Необхідність забезпечення кредиту Без забезпечення видаються позички тільки на суми до 1,5 млн. рублів.

Якщо вам потрібно більше, знадобиться поручительство третьої особи (але не більше двох).   - Ретельна перевірка документів Всі надані позичальником документи, а також зазначена і, особливо, не зазначена ним в анкеті інформація, проходять ретельну перевірку в службі безпеки.

У кредиті може бути відмовлено без пояснення причин, серед яких можуть виявитися навіть неоплачені телефонні або комунальні рахунки на велику суму. - Мінімальний розмір кредиту

Ощадбанк не вітає маленькі кредити, і позику, скажімо, у розмірі 5000 руб. на святкування дня народження, вам не оформлять. Для цього краще скористатися, наприклад, кредитною карткою іншого банку або того ж Ощад. Мінімальний розмір кредиту в Ощадбанку становить від 15 до 45 тис. руб. в залежності від регіону.

- Немає онлайн-заявки Деякі банки дають можливість зробити онлайн-заявку на кредит, іноді кредитний менеджер навіть виїжджає на роботу або додому до позичальника (правда, в основному, так розвозять кредитні картки). У будь-якому випадку, вам можуть попередньо схвалити кредит "віддалено", а потім в офіс треба буде принести вже оригінали документів.

Ощадбанк однак не поспішає запроваджувати таку систему.

Такі переваги і недоліки споживчого кредиту Ощадбанку. Якщо Вас не лякає ні один з його мінусів, і ви задовольняєте усім вимогам, що пред'являються, то подібна угода виявиться для Вас досить вигідною.  Олена Рассказова, спеціально для Занімаем.Ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Дизайн кредитки від Промсвязьбанка можна намалювати самому 19 вересня 2012 19:09 Інтернет-магазин «індивідуальних» банківських ... Більше

Іпотечний кредит Альфа Банку під заставу квартири - іпотека в Альфа Банку 10 вересня 2012 0:00 Альфа-Банк ввів іпотечний кредит під заставу ... Більше

Промсвязьбанк відкрив магазин банківських карт Клієнти Промсвязьбанка тепер можуть вибирати ... Більше

"Східний Експрес" пропонує пільговий кредит для пенсіонерів Банк "Східний Експрес" знову розширює лінійку кредитних продуктів.З 1 ... Більше

Житловий кооператив, організація житлово-будівельного кооперативу При сьогоднішніх захмарно високих цінах на житло ... Більше

Популярне