Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Споживчий кредит в Ощадбанку Росії умови документи


Споживчий кредит в Ощадбанку Росії: умови, документи

Споживчий кредит в Ощадбанку Росії умови документи

Споживчий кредит - сьогодні найпопулярніший вид кредитування. Причин і ситуацій, які спонукають людей звертатися за позикою існує безліч, і на кожну з них знайдеться свій банк з найбільш відповідними позичальникові умовами. Говорячи ж про умови споживчого кредитування Ощадбанку, перш за все, необхідно відзначити, що вони підходять далеко не всім.

У двох словах: Ощадбанк не любить поспіху, зарплати «в конвертах» та спроб видати бажане за дійсні факти. Але, якщо ви знайдете з ним «спільну мову», то можете розраховувати на одні з найвигідніших умов отримання кредиту.

СБ РФ сьогодні пропонує дві програми кредитування - Споживчий кредит без забезпечення та Споживчий кредит під поруку фізичних осіб. Кредит без забезпечення видається на суму до 1,5 млн. рублів, маючи поручителів можна взяти в борг до 3 млн. рублів.

На момент подачі кредитної заявки людина повинна бути не молодше 18 років, на момент закінчення терміну кредитування - не старше 75, так що пенсіонерам споживчий кредит Ощадбанку також доступний.

Переваги споживчого кредиту Ощадбанку

А тепер розглянемо докладніше позитивні і негативні сторони споживчого кредиту Ощадбанку, кому він підходить, що пропонує банк клієнтам, і що вимагає натомість. Отже, в числі плюсів даного виду позики:

+ Низький розмір процентної ставки

Безумовно, це найважливіший момент, що змушує людей звертатися за кредитом саме в Ощадбанк. Пропоновані процентні ставки коливаються на сьогоднішній момент в межах 12,5-23% річних у рублях (для порівняння - в деяких банках ця величина досягає 35% і навіть вище). Конкретний розмір відсотка визначається в залежності від терміну та наявності забезпечення кредиту.

+ Диференційована схема погашення кредиту

Під цією складною термінологією ховається вигідна для позичальника схема платежів, коли вся сума кредиту спочатку ділиться на рівні частини, виходячи з кількості місяців, на яке видається позичка. Щомісяця клієнт сплачує розраховану частина основного боргу і відсотки, нараховані на залишок кредиту. Таким чином, сума платежу з кожним разом стає менше (за рахунок зменшення залишку заборгованості, а відповідно і відсотків). Деякі банки практикують ануїтет, при якому перший час виплачуються в основному відсотки і тільки маленька частка самого кредиту. Деякі - нараховують відсотки відразу на всю суму боргу і на весь термін, а потім просто ділять на рівні частини. У порівнянні з диференційованою, останні 2 схеми обходяться клієнтові набагато дорожче.

+ Можливість дострокового погашення кредиту (часткового або повного)

Сьогодні дострокове погашення кредиту - законне право позичальника. Але деякі банки намагаються все ж обмежувати своїх клієнтів і ускладнюють процедуру дострокового погашення кредиту. Ощадбанк не ставить обмежень на суми щомісячних платежів. Головне, щоб був внесений розрахований щомісячний мінімум, а все, що понад нього - це вже за бажанням позичальника. Комісія за перевищення не стягується, а дострокове погашення навіть вітається. Суми, що перевищують необхідний розмір платежу, йдуть в рахунок погашення основного боргу за кредитом (іншими словами, в рахунок дострокового погашення). Але тут необхідно пам'ятати, що, навіть маючи великий заділ (тобто більшу переплату по кредиту), Ви не звільняєтесь від щомісячної сплати відсотків. 

+ Контроль погашення кредиту з боку кредитного інспектора

Всі позики, оформлені конкретним кредитним інспектором Ощадбанку, закріплюються за ним до закінчення терміну дії договорів. Щомісяця 10-го числа позичальників «виносять на прострочення». Інспектор програмним шляхом кожен раз перевіряє ці списки. При виявленні в них своїх клієнтів, він зобов'язаний буде зв'язатися з ними і нагадати про сплату. Це дозволяє позичальникам уникнути великих розмірів пенею або навіть штрафів у разі простою забудькуватості або виникнення якихось проблем при перерахуванні платежу. Крім того, такий контроль дозволяє позичальнику не зіпсувати кредитну історію, тому 5 прострочених днів, як правило, вважаються «технічної» простроченням. + Відсутність комісій Ощадбанк Росії не стягує комісію за видачу кредиту починаючи з 2010 року, що економить гроші позичальника і робить розрахунок платежів набагато зручніше. Також банк не помічений в прихованих комісіях. Загалом, умови Ощад - прості і прозорі, ви точно знаєте скільки і за що ви платите. + Зручний калькулятор На офіційному сайті банку розташований зручний кредитний калькулятор, який дозволить розрахувати графік погашення кредиту в залежності від введених вами суми та процентної ставки. Хоча, звичайно, ви не можете точно знати, яку суму схвалить вам банк і яку саме процентну ставку вам запропонують.

Недоліки споживчого кредиту Ощадбанку

Це плюси, але, розглядаючи споживчий кредит Ощадбанку, не можна обійтися і без «ложки дьогтю». Серед мінусів можна відзначити:

- Приймаються до розгляду тільки офіційні доходи позичальника Якщо ваш дохід частково або повністю не є «білим», і офіційної його частини недостатньо для погашення кредиту, то наскільки велика не була б зарплата, в кредиті Ощадбанк вам, ймовірно, відмовить.     - Солідний пакет документів

Ощадбанк не відноситься до тих банків, де для оформлення потрібно всього «2 документа».

Тут потрібно і паспорт, і копія трудової книжки, і довідка про зарплату (бажано за формою 2-ПДФО), та довідки з інших банків (за наявності у вас там кредитів), і, можливо, документи на квартиру або які-небудь інші документи в залежності від ситуації.

Від ваших поручителів може знадобитися не менше паперів.   - Необхідність забезпечення кредиту Без забезпечення видаються позички тільки на суми до 1,5 млн. рублів.

Якщо вам потрібно більше, знадобиться поручительство третьої особи (але не більше двох).   - Ретельна перевірка документів Всі надані позичальником документи, а також зазначена і, особливо, не зазначена ним в анкеті інформація, проходять ретельну перевірку в службі безпеки.

У кредиті може бути відмовлено без пояснення причин, серед яких можуть виявитися навіть неоплачені телефонні або комунальні рахунки на велику суму. - Мінімальний розмір кредиту

Ощадбанк не вітає маленькі кредити, і позику, скажімо, у розмірі 5000 руб. на святкування дня народження, вам не оформлять. Для цього краще скористатися, наприклад, кредитною карткою іншого банку або того ж Ощад. Мінімальний розмір кредиту в Ощадбанку становить від 15 до 45 тис. руб. в залежності від регіону.

- Немає онлайн-заявки Деякі банки дають можливість зробити онлайн-заявку на кредит, іноді кредитний менеджер навіть виїжджає на роботу або додому до позичальника (правда, в основному, так розвозять кредитні картки). У будь-якому випадку, вам можуть попередньо схвалити кредит "віддалено", а потім в офіс треба буде принести вже оригінали документів.

Ощадбанк однак не поспішає запроваджувати таку систему.

Такі переваги і недоліки споживчого кредиту Ощадбанку. Якщо Вас не лякає ні один з його мінусів, і ви задовольняєте усім вимогам, що пред'являються, то подібна угода виявиться для Вас досить вигідною.  Олена Рассказова, спеціально для Занімаем.Ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Сайт банку в трьох "Д" Все частіше про ставлення банку до клієнта судять по тому, наскільки зручно користуватися офіційним сайтом банку. В першу чергу, ... Більше

Антиколекторські послуги - вартість антиколектора Перш ніж говорити про антиколектори, ... Більше

Банк Москви буде нарощувати кредитний портфель МСБ 28 серпня 2012 16:00 Темпи зростання кредитних операцій Банку Москви повинні досягти найвищих показників, причому ... Більше

Кредит малому бізнесу в Уралсиб - нова програма кредитування 9 серпня 2012 0:00 Нова програма кредитування малого бізнесу на купівлю обладнання була представлена банком Уралсиб.Позики ... Більше

Банки Сочі - кредит у банках Сочі На сьогоднішній день Сочі - це стрімко зростаючий місто з економікою, що розвивається інфраструктурою.Поряд ... Більше

Популярне