Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Споживчий кредит в Банку Москви - Бистрокредіт кредит готівкою умови вимоги


Споживчий кредит в Банку Москви - Бистрокредіт, кредит готівкою, умови, вимоги

Споживчий кредит в Банку Москви - Бистрокредіт кредит готівкою умови вимоги

У цій статті мова піде про споживчий кредит у Банку Москви. Незважаючи на всі скандали, які супроводжували цьому банку 2012 року, Банк Москви продовжує активно кредитувати населення. Сьогодні Банк Москви пропонує нам два види споживчого кредиту: кредит готівкою і «БИСТРОкредіт». Для тих, кому потрібно багато грошей під мінімум відсотків підійде звичайний кредит готівкою.

А для тих, кому гроші потрібні швидко і з мінімумом документів, підійде БИСТРОкредіт. Кредит готівкою Почнемо з звичайного споживчого кредиту готівкою від Банку Москви, розглянемо умови кредитування, вимоги до позичальника, необхідні документи і послідовно опишемо процедуру, як взяти такий кредит. Процентна ставка по кредиту в рублях становить від 15% річних і більше, а за кредитом в іноземній валюті - від 12,5% річних.

Точна процентна ставка обчислюється для кожного клієнта індивідуально, виходячи зі стану його кредитної історії, щомісячного доходу, суми кредиту, терміну кредитування, наявності поручителів. Якщо всі ці фактори будуть максимально добре дотримані, то процентна ставка буде мінімальна. Максимальна сума кредиту, яку можна оформити, складає 3 000 000 рублів. Але знову ж таки, вона для кожного клієнта своя, виходячи з його доходу. Максимальний термін кредитування становить не більше 5 років.

Пам'ятайте, що при виборі терміну кредитування обчислюється ваша процентна ставка, чим менший термін кредитування, тим менше процентна ставка по кредиту. Заявку на кредит розглядають протягом трьох робочих днів, якщо запитувана сума кредиту понад 150 000 рублів, при бажаній сумі до 150 000 рублів - протягом одного дня, після чого дають позитивну або негативну відповідь. Відрадно, що кредит надається без будь-яких додаткових комісій.

Погашення здійснюється рівними платежами. Допускається дострокове погашення без комісій. Забезпечення по кредиту не потрібно, але вітається.

Якщо кредит буде оформлений разом з поручителем, то процентна ставка буде значно менше, максимальна сума кредиту різко підніметься і шансів, що кредит вам схвалять, буде набагато більше. Якщо ви хочете взяти кредит до 150 000 рублів, то з необхідних документів потрібен тільки паспорт громадянина РФ і другий документ, що підтверджує особу позичальника (водійське посвідчення, ІПН, закордонний паспорт). Також знадобляться довідка про доходи за формою 2-ПДФО та / або виписка по поточному рахунку в банку. До речі, якщо ви надасте довідку про доходи, то умови по кредиту будуть вигідніше і кредит буде взяти набагато легше, так як банк зможе більш точно оцінити ваше матеріальне становище.

Якщо ж вам потрібна сума кредиту більше ніж 150 000 рублів, тоді вам варто ознайомитися з наступними документами, які необхідно буде подати разом із заявкою на кредит: 1) Паспорт громадянина РФ; 2) Завірена копія трудової книжки; 3) Довідка про доходи за останні 6 місяців (за формою 2-ПДФО, або за формою банку, або виписка з фінансового відділу); 4) Закордонний паспорт або водійське посвідчення (якщо є). Перераховані вище документи слід додати до заяви на кредит і надати банку, після чого протягом 3 днів вам дадуть відповідь. Вимоги до позичальника у Банку Москви традиційні.

Вік позичальника повинен бути не менше 21 року і не більше 55 років, але для клієнтів, які мають зарплатну картку в Банку Москви, максимальний кредитний вік може становити 65 років. Вітається тільки постійна реєстрація. Стаж роботи на поточному місці повинен становити не менше 3-х місяців. БИСТРОкредіт Тепер ми з вами познайомимося з кредитним продуктом від Банку Москви, для тих, кому гроші потрібні швидко, терміново і без безлічі документів.

Такий кредит так і називається ШВИДКО кредит. Відразу варто відзначити, що за таким кредитом процентна ставка буде більше, а максимальна сума кредиту значно менше, але зате отримати такий кредит набагато легше і швидше. Головна перевага ШВИДКО кредиту полягає в тому, що розгляд банком заявки відбувається протягом однієї години.

Але що стосується максимальної суми кредиту, то вона дуже маленька і складає всього 50 000 рублів. Процентна ставка значно більше: від 23,5% річних. Термін кредитування - всього до одного року. У той же час добре, що забезпечення по кредиту не потрібно і комісії за надання та обслуговування кредиту не стягуються.

Щоб зібрати необхідні документи, не потрібно багато часу, так як ці документи, як правило, завжди знаходяться при вас: 1) Паспорт громадянина РФ; 2) Водійські права, ІПН, закордонний паспорт (на вибір один з них). Але якщо не складе труднощів зібрати будь-які довідки про доходи, то не полінуйтеся, зберіть і уявіть їх банку, це позитивно позначиться на вашій процентній ставці. Вимоги до позичальника залишаються такими ж, як і у звичайного кредиту готівкою.

Як взяти кредит в Банку Москви Тепер, як і обіцяли, ми вам розповімо, як і в якій послідовності взяти споживчий кредит у Банку Москви. Для початку, звичайно, потрібно усвідомити потреба в кредиті, чи обов'язково брати кредит, чи зможете ви погашати його, адже при недотриманні графіка погашення кредиту, нараховуються чималі штрафи і співі, в результаті яких можна повязнуть в «кредитної мережі» і переплатити подвійну, а то й потрійну суму кредиту. Якщо ви повністю впевнені у своїх фінансових силах і кредит вам дійсно потрібен, то алгоритм наступний: 1) Переконайтеся, що ви відповідаєте вимоги до позичальника.

2) Заповніть заявку на кредит, яку можна знайти на офіційному сайті Банку Москви. 3) Зберіть необхідні документи, відповідні продукту і сумі кредиту. 4) Заявку на кредит та необхідні документи представити банку, після чого очікувати відповідь від банку.

У разі позитивної відповіді вам запропонують оформити кредитний договір, на який варто звернути особливу увагу і повністю, аж до кожного слова, вивчити і зрозуміти його. І якщо в кредитному договорі вас все влаштувало, підписуйте і отримуйте гроші. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 23 лютого 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Де взяти вигідний автокредит - в якому банку краще умови Почати управляти своєю мрією і стати щасливим володарем транспортного ... Більше

ОТП Банк підвищив граничний вік претендентів на нецелеие кредити 8 липня 2012 9:06 ОТП Банк по-новому глянув на ... Більше

Сайт банку в трьох "Д" Все частіше про ставлення банку до клієнта судять по тому, наскільки зручно користуватися офіційним сайтом банку. В першу чергу, ... Більше

30 фактів про кредитні картки які ви не повинні не знати (ч.1) Перша серія ... Більше

Банківський ризик - упарвління ризиком, страхування, класифікація, оцінка Ризик - незмінний і постійний супутник будь-якої комерційної діяльності.Його підступність проявляється в тому, що, тільки ... Більше

Популярне