Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Споживчий кредит банку Російський Стандарт готівкою


Споживчий кредит банку Російський Стандарт готівкою

Споживчий кредит банку Російський Стандарт готівкою

Банк Російський стандарт знають всі, в основному, по активно рекламованим їм кредитних картах і цільовими кредитами в магазинах. У цій статті мова піде про кредитні продукти банку Російський Стандарт. Всі вже знають, що споживчий кредит - це кредит на будь-які цілі та потреби, і здогадуються, що процентна ставка за таким кредитом більше, ніж за цільовими кредитами (автокредит, іпотека, кредит на навчання і т.д.), але менше, ніж по кредитній карті. Сьогодні банк Російський Стандарт кредит готівкою тісно пов'язав з програмою Банк в кишені.

Кредити зараховуються на картку банку і позичальники стають учасниками програми. Поточні учасники програми Банк в кишені можуть подати заявку на кредит прямо через Інтернет-банк, причому для них відсоткові ставки за кредитом будуть нижче. Онлайн кредит від банку Російський Стандарт пропонується також за програмою персональних пропозицій. Банк пропонує нам три різновиди споживчого кредиту: - Споживчий кредит; - Споживчий кредит по персональному пропозицією; - Кредит на мільйон; - Споживчий кредит в магазині. Оплата кредиту проводиться через Інтернет-банк Російський Стандарт, готівкою через приймальний банкомат, або іншими способами: переказ зі свого рахунку в іншому банку, через платіжну систему, що співпрацює з банком, через Пошту РФ, є й інші способи.

Погашення кредиту Російський Стандарт стало максимально зручним з уже згаданої програмою Банк в кишені, вам просто потрібно переконатися, що на момент чергового платежу на рахунку знаходиться достатньо коштів. При цьому адже карту ви можете використовувати і як звичайну дебетову картку. Крім того, на залишок коштів по карті ще й нараховуються відсотки. Розрахувати кредит в Російському Стандарті дуже зручно на офіційному сайті банку http://www.rsb.ru/, там розташований барвистий кредитний калькулятор. На жаль, він не відображає реальної процентної ставки, але можна пограти з бігунками, регулюючими термін і суму кредиту і подивитися, який буде ваш платіж в залежності від умов.

  Споживчий кредит Почнемо нашу розмову з зазвичай споживчого кредиту. Відразу хочеться відзначити, що процентна ставка за таким кредитом висока, будемо сподіватися, що вона компенсується чесністю і хорошим сервісом банку. Банк Російський Стандарт споживчий кредит надає під ставку 36% річних. Максимальна сума, яку дозволяють взяти в банку, становить 300 000 рублів.

Термін кредитування від 6 до 48 місяців. Безумовний плюс цього кредиту в тому, що розгляд заявки здійснюється за 15 хвилин, що досить швидко для звичайного споживчого кредиту. Діючі клієнти банку Російський Стандарт, мають послугу «Банк в кармане», такий кредит можуть оформити в Інтернет-банку і отримати гроші на свій рахунок, не виходячи з дому - так що вам не доведеться кидатися за документами і витрачати дорогоцінний час на поїздку в банк .

Причому процентна ставка по кредиту для клієнтів, що користуються послугою Банк в кишені, знижена і становить 32% річних. Вимоги до позичальника, скажімо так, не дуже лякають. Головне переконатися, що вам від 25 і до 65, а потім можна йти в банк за кредитом, в разі позитивного рішення, звичайно. Що стосується необхідних документів, то тут теж все просто.

При собі потрібно мати лише паспорт та заповнену заявку на кредит. Але, щоб бути впевненим у позитивному вирішенні банку, ми пропонуємо взяти додаткові документи зі списку нижче: Довідка про доходи за формою 2-ПДФО; Податкова декларація (якщо ви отримували додаткові доходи десь ще або є індивідуальним підприємцем); Виписка про доходи за останні 6 місяців з місця роботи; Закордонний паспорт (якщо є); Пенсійне посвідчення; Довідку про нарахування пенсії (обов'язково разом з пенсійним посвідченням); Як підтвердження платоспроможності, можна пред'явити використаний не електронний авіаквиток. Відзначимо, що це «фішка» саме банку Російський Стандарт - у інших такого немає.

Страховий поліс добровільного страхування від будь-якої компанії (підкреслимо - не обов'язкового, який видає зазвичай роботодавець - а саме добровільного страхування); Якщо є зарплатна картка в Російському Стандарті, то пред'явіть її теж; Свідоцтво про реєстрацію автомобіля (на ваше ім'я); Будь кредитні карти з інших банків (з наявністю на карті імені та прізвища утримувача-позичальника). Зі списком цих документів банк точно не зможе вам відмовити в кредиті. Але якщо ви в Російському Стандарті кредит вже брали коли-небудь раніше або є в даний момент клієнтом банку, то ці документи представляти не обов'язково. Споживчий кредит по персональному пропозицією Найвигідніший споживчий кредит банку Російський Стандарт - кредит по персональному пропозицією.

Він доступний для клієнтів, яким банк робить цю пропозицію. Пропозиція можуть зробити особисто в офісі банку, по телефону, через SMS або через Інтернет-банк. Російський Стандарт робить таку пропозицію на підставі вашої історії як клієнта банку, наприклад, якщо банк бачить, що ви активно використовуєте карту або зберігайте значну суму на депозиті.

Процентна ставка за таким кредитом дорівнює 24% річних. Сума кредиту від 50 000 рублів до 500 000 рублів. А термін кредитування - від 6 до 48 місяців.

Вимоги до позичальника залишаються такими ж, як за стандартним кредитом. Заявка на кредит банку Російський Стандарт по цій пропозиції оформляється прямо через Інтернет-банк. Кредит на мільйон Кредит у банку Російський Стандарт по програмі Кредит на мільйон можна отримати в борг від 300 000 до 3 000 000 рублів.

Ставка по кредиту складає 19%, термін - від 6 до 48 місяців. Чому цей кредит вигідніше інших? Та тому що необхідних документів потрібно більше і заявка розглядається більш, ніж один робочий день. Познайомимося зі списком необхідних документів: паспорт громадянина РФ; Завірена копія трудової книжки; І один з додаткових документів на вибір, які ми описували вище. Краще, якщо це буде довідка про доходи за формою 2-ПДФО.

Так само ви можете представити всі додаткові документи, про які ми говорили вище, адже вони сприяють позитивному вирішенню у видачі кредиту. Взяти кредит в Російському Стандарті по даній програмі вийде тільки в офісі банку, через Інтернет таку позику не оформлять. Споживчий кредит в магазині

Споживчий кредит в магазині - це кредит без застави, поручителів, додаткових відсотків, без обов'язкового страхування, без додаткових документів, в загальному, без формальностей. Навіть не потрібно при цьому приходити в банк, щоб взяти кредит. Кредит оформляється прямо в магазині, де ви хочете купити товар. Досить при собі мати тільки паспорт і переконатися, що магазин є партнером банку Російський Стандарт, а рішення по видачі кредиту приймається практично моментально.

Начебто все добре, але не забувайте, що за кредит ще потрібно буде розплачуватися. Процентна ставка за таким кредит складе близько 42%, що дуже і дуже багато, напевно, краще варто витратити трохи свого часу і узяти, скажімо, той же споживчий кредит у банку, а потім вже зробити покупку. Н. Бабурін, спеціально для Занімаем.ру, 09.07.2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит на освіту від "АК БАРС" Банку: кредит на освіту в ДОП, школі, середньому професійному навчальному ... Більше

У 2012 році Агропромкредит зробив автокредитування одним зі своїх пріоритетів 9 квітня 2012 13:33 Агропромкредит ... Більше

Стягнення боргів - судове стягнення, порядок, позови Проблема стягнення боргів та недопущення безнадійної заборгованості в даний час стоїть досить гостро.Чітко обумовлені в договорах ... Більше

Поручителі в Ощадбанку - вимоги до поручителя, документи Всім відомо, що в кредитній угоді приймають участь два головних суб'єкти - кредитор і позичальник.У ряді ... Більше

У вересні Сітібанк змінить тарифи за кредитками 27 серпня 2012 16:17 Сітібанк попередньо повідомив клієнтів про зміну тарифів по кредитним карткам, яке ... Більше

Популярне